Reklama

Platnost tohoto inzerátu již skončila !!!

Podnikání s bylinkami

Přidat do sledovaných inzerátů
Zveřejněno: 25/09/2017
Aktualizace 06/11/2017
Publikoval: Anonym
Prohlédlo: 139 lidí
#34037
Cena dohodou

Popis inzerátu

Máte kladný vztah k bylinkám a altenativní medicíně?Jste ochotni věnovat 2 hodiny denně práci a vydělat si 2000,- za týden? Práce z domova, počítač a internet. Jsme česká firma a pracujeme s čistě přírodními produkty – bylinky a to už 16 let. Zaškolení je zcela zdarma a přes internet, nikam dojíždět nemusíte. Neplatíte žádné vstupní poplatky!
Pracujeme ze všech míst České republiky, Slovenska a Polska. Týmová spolupráce a pomoc v začátku, přátelský kolektiv. Očekáváme chuť učit se novým věcem.
Nabízíme: zázemí zavedené české firmy - 16 leté zkušenosti, pravidelný příjem, práci vedenou z domova, motivující systém odměňování, možnost profesního i finančního růstu, přátelský tým spolupracovníků.
Požadujeme:
Věk min. 23 let, časová náročnost min. 10 hodin týdně, znalost práce na PC a přístup na internet, otevřená mysl a ochota učit se. Do odpovědi prosím Vaše jméno, věk a bydliště.
Odeslat odpovědna inzerát
Upravit
Zavřít
Vymazat
Zavřít

Místo

Kraj
Plzeňský
Město
Plzeň

Komentáře a informace k inzerátu Podnikání s bylinkami(0)

  Tento inzerát zatím nebyl okomentován.  Přidat nový komentář

  Vážení inzerenti o vaše názory velmi stojíme. Komentáře a jakékoliv dotazy k inzerátu, nebo vaše zkušenosti s touto položkou. Všechny komentáře jsou moderovány.
  Skutečné jméno nebo Uživatelské jméno
  Nebude zveřejněn
  Recenze, zpětná vazba nebo dotaz
  *
  Toto pole je povinné
  Smazat