Reklama

Automatické převodovky Mercedes Benz

Zveřejněno: 29/08/2023
Publikoval: Mercedes Cars & Servis
Prohlédlo: 1336 lidí
#13135
7500.00 Kč

Popis inzerátu

Provádíme výměny olejových náplní s kompletním výplachem automatické převodovky, i hydraulického okruhu pomocí speciálního zařízení, kdy dochází k prakticky stoprocentní výměně celého objemu olejové náplně.- při výměně klasickým způsobem, bez výplachu dojde k výměně pouze cca. 50% olejové náplně.To znamená,že do znečistěného oleje dolijete olej nový pouze naředíte náplň.My dnes už, operujeme se zařizením,které je plně automatické se softverem na každý tip automatické převodovky.

Postup:

Nejprve provedeme diagnostiku převodovky s výčtem příp. závad, Při tomto procesu se na výstupu k chladiči oleje převodovky připojí speciální přístroj,provede se tzv.bypass který za současného chodu motoru a aplikace aditiv pro uvolnění,rozpuštění usazenin a zároveň propláchne celý systém (převodovka, měnič, mechatronik, olejové vedení, výměník)

Pro tento postup je spotřeba oleje zhruba o 2-5l vyšší než je kompletní náplň soustavy, avšak dojde k výměně až ca. 98% olejové náplně.

Cena je od 7500 kč dle typu převodovky.

Dále provádíme opravy a údržby všech Mercedesů E W211, CLS W219, S W220, S W221, CL W215, CL W216, SL W230, ML W164, GL X164, R W251 cena od 5000 kč.
Automatické převodovky u automobilů Mercedes Benz se čím dál častěji tváří, že po nás nic nechtějí, že vydrží cokoli a že si už dokonce vystačí i s jedinou olejovou náplní nesmysl! U všech atomobilů Mercedes Benz s automatickou převodovkou je dobré dodržovat určitá pravidla obsluhy a údržby. To že je třeba výrobce v instrukčním manuálu nezmiňuje, je jen důsledek současného trendu vykazování nízkých očekávaných servisních nákladů. Z automobilu se stala běžná spotřební věc, která by měla s co nejmenší údržbou (tedy co nejlevněji) pár let bezchybně fungovat a záhy svým komplexním „dožitím“ zákazníka opět dohnat k dealerovi.


Místo

Kraj
Kraj Vysočina
Město
Štoky

Komentáře a informace k inzerátu Automatické převodovky Mercedes Benz(0)

  Tento inzerát zatím nebyl okomentován.  Přidat nový komentář

  Vážení inzerenti o vaše názory velmi stojíme. Komentáře a jakékoliv dotazy k inzerátu, nebo vaše zkušenosti s touto položkou. Všechny komentáře jsou moderovány.
  Skutečné jméno nebo Uživatelské jméno
  Nebude zveřejněn
  Recenze, zpětná vazba nebo dotaz
  *
  Toto pole je povinné
  Smazat