Reklama

SONEBA – úvěr se zástavou nemovitosti, půjčky OSVČ

QR code
Zveřejněno: 08/03/2021
Aktualizace 08/03/2021
Publikoval: Pavel Sokola
Prohlédlo: 180 lidí
#49874
Zdarma

Popis inzerátu

Půjčky se zástavou komerčních i nekomerčních nemovitostí po celé ČR, a to až do výše 60% z tržní hodnoty nemovitosti s dobou splatností 1 – 20 let. Úvěr bez zbytečných průtahů využitelný k podnikatelským účelům, k vyplacení váznoucích exekucí z nemovitosti, ke sloučení nevýhodných závazků, k rekonstrukci nemovitosti atd. K prvotní nezávazné a bezplatné žádosti není nutné dojíždění ze strany žadatele. Garantována pevná úroková sazba po celou dobu splátek. Jednorázové doplacení celého úvěru je možné kdykoliv předem a bez pokut. Zdarma po celé ČR je zajištěn všem klientům bezplatný poradenský a právní servis, konzultace, nezávazné posouzení a nacenění nemovitosti. Úvěrová smlouva za jasných a pevně daných podmínek poskytnut klientům předem k podrobnému prostudování.
Více informací k půjčce se zástavou nemovitosti SONEBA na webu www.americkahypotekabezregistru.cz a nebo na čísle 608 174 900.


Místo

Kraj
Nabídka
Město
celá ČR

Komentáře a informace k inzerátu SONEBA – úvěr se zástavou nemovitosti, půjčky OSVČ(0)

  Tento inzerát zatím nebyl okomentován.  Přidat nový komentář

  Vážení inzerenti o vaše názory velmi stojíme. Komentáře a jakékoliv dotazy k inzerátu, nebo vaše zkušenosti s touto položkou. Všechny komentáře jsou moderovány.
  Skutečné jméno nebo Uživatelské jméno
  Nebude zveřejněn
  Recenze, zpětná vazba nebo dotaz
  *
  Toto pole je povinné
  Smazat