jednokolo - balanční, znač. FISHBONE, velikost kole je 20 palců - tzv.jednokolka

QR code
Zveřejněno: 01/06/2015
Publikoval: Petr
Prohlédlo: 555 lidí
#15619
1450.00 Kč

Popis inzerátu

Nabízíme k prodeji ve velice pěkném a plně funkčním stavu akrobatickou jednokolku značky FISHBONE, o velikosti kola 20 palců.

Stav a provedení nabízené jednokoky, to vše je zřejmé z připojených snímků.
Nabízenou jednokolku je možno si nezávazně prohlédnout a vyzkoušet, tak jako spoustu dalšího zajímavého zboží, na naší provozovně - CHALUPÁŘSKÝ BAZAR - Použité zboží a rustikální nábytek z dovozu - zprostředkování prodeje, v Jihlavě, Křížová 19. Otevírací doba po-pá 10-11 a 15-17 hod. Pokud chcete v jinou dobu, tak jen po předchozí domluvě.
Upřednostňujeme osobní odběr s možností si nabízenou věc prohlédnout atd. a nekupovat jen tak, podle fotky. Jste-li však z daleka, je možo se domluvit na zaslání dobírkou zásilkovou společností, přepravné a balné by činilo + 250 Kč z uváděné ceně.
Informativně připojujeme i snímky z části naší aktuální nabídky podobného sortimentu zboží, který máme na naší druhé provozovně - CHALUPÁŘSKÝ BAZAR - Prodejní sklad použitého zboží a rustikálního nábytku z dovozu - zprostředkání prodeje, v Litohošti u Pelhřimova, kde máme otevřeno POUZE V NEDĚLI a to od 13-16 hod. I zde platí, že v jiný termín, tak jen po předchozí domluvě.
Je-li pro Vás výhodnější odběr v Litohošti, po domluvě lze bezplatně z Jihlavy převést kolo na Litohošťskou provozovnu.
U nás je vždy z čeho si vybrat!


Místo

Země
Czech Republic
Kraj
Kraj Vysočina
Město
Jihlava Křížová 19

Komentáře a informace k inzerátu Jednokolo - balanční, znač. FISHBONE, velikost kole je 20 palců - tzv.jednokolka(0)

  Tento inzerát zatím nebyl okomentován.  Přidat nový komentář

  Vážení inzerenti o vaše názory velmi stojíme. Komentáře a jakékoliv dotazy k inzerátu, nebo vaše zkušenosti s touto položkou. Všechny komentáře jsou moderovány.
  Skutečné jméno nebo Uživatelské jméno
  Nebude zveřejněn
  Recenze, zpětná vazba nebo dotaz
  *
  Toto pole je povinné
  Smazat