Reklama

Penzion Minor levné ubytování České Budějovice

QR code
Zveřejněno: 03/01/2023
Aktualizace 03/01/2023
Publikoval: 28138601
Prohlédlo: 834 lidí
#7681
490.00 Kč

Popis inzerátu

Penzion Minor nabízí levné ubytování v Českých Budějovicích pro rodinnou dovolenou nebo pracovní cesty v komfortně vybavených pokojích i apartmánu. Každý pokoj má vlastní koupelnu a WC, sprchu, SAT-LCD televizi s rádiem, velký přenosný ventilátor, minibar, chladničku, varnou konvici a mikrovlnnou troubu s potřebným nádobím, wi-fi internetové připojení je zdarma v celém objektu ubytovacího zařízení.
Ubytování České Budějovice s možností snídaně, nedaleko centra a výstaviště patří mezi levné a přitom kvalitní penziony a apartmány v Jižních Čechách. Možnost parkování před penzionem včetně dodávkových automobilů zdarma, nebo osobních aut na uzavřeném parkovišti za poplatek. Ubytování se psem je možné po dohodě s recepcí penzionu. Nabízíme příjemné ubytovací služby jako kvalitní levné hotely v Českých Budějovicích. Levné ubytování České Budějovice vám připraví snídani dle vašeho výběru.
Penzion Minor České Budějovice vás každé ráno potěší a zpestří vstup do nového dne kvalitní snídaní. Můžete si ji v restauraci sami objednat a vybrat z pestré nabídky šesti druhů snídaňového menu.
Ubytování v soukromí České Budějovice, důsledně dbá na každodenní pečlivý úklid. Pokoje i celý penzion je nepřetržitě udržován v naprostém pořádku a čistotě, včetně stále upravené zahrady.
Levný penzion Minor najdete ve městě České Budějovice, poblíž jsou koleje VŠTE, firma Robert Bosch a pivovar Budvar.
Během dovolené v Českých Budějovicích může být vaše ubytování v penzionu Minor skvělým výchozím bodem pro výlety do širokého okolí města. Užijete si pohodu a relaxaci v Jižních Čechách, v krásné přírodě, kde jsou zajímavé historické a architektonické památky.


Místo

Kraj
Jihočeský
Město
České Budějovice

Komentáře a informace k inzerátu Penzion Minor levné ubytování České Budějovice(0)

  Tento inzerát zatím nebyl okomentován.  Přidat nový komentář

  Vážení inzerenti o vaše názory velmi stojíme. Komentáře a jakékoliv dotazy k inzerátu, nebo vaše zkušenosti s touto položkou. Všechny komentáře jsou moderovány.
  Skutečné jméno nebo Uživatelské jméno
  Nebude zveřejněn
  Recenze, zpětná vazba nebo dotaz
  *
  Toto pole je povinné
  Smazat