Reklama

Penzion Minor levné ubytování České Budějovice

Zveřejněno: 03/01/2023
Aktualizace 10/03/2023
Publikoval: 28138601
Prohlédlo: 879 lidí
#7681
890.00 Kč

Popis inzerátu

Penzion Minor České Budějovice se snídaní, nabízí kvalitní levné ubytování pro příjemnou rodinnou dovolenou v Jižních Čechách. Možnost parkování osobních automobilů včetně dodávek zdarma před budovou nebo za poplatek na vlastním uzavřeném a monitorovaném parkovišti.

Ubytování České Budějovice na jednu noc nebo více nocí za nejlepší ceny je situováno v prostorných pokojích a komfortním dvoupokojovém apartmánu.

Krátkodobé nebo dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích patří cenově mezi levné penziony v Českých Budějovicích a okolí.

Ubytování v soukromí České Budějovice se nachází v klidné a tiché části nedaleko centra města, výstaviště, kolejí vysoké školy VŠTE, pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch.

Levný penzion v Českých Budějovicích a okolí je velice oblíben pro levnou dovolenou, služební cesty pracovních skupin za nejlepší dostupné ceny.

Ubytování Minor České Budějovice nabízí nejlevnější a přitom kvalitní ubytovací služby a akceptuje pobyt se psem po předchozí dohodě s recepcí.

Levné ubytování České Budějovice je snadno dostupné vlastním autem nebo městskou hromadnou dopravou. Stanice MHD nachází v těsné blízkosti penzionu.

Penzion České Budějovice důsledně dbá na každodenní pečlivý úklid, pokojů i celého ubytování, které je neustále udržováno v naprostém pořádku a čistotě.


Místo

Kraj
Jihočeský
Město
České Budějovice

Komentáře a informace k inzerátu Penzion Minor levné ubytování České Budějovice(0)

  Tento inzerát zatím nebyl okomentován.  Přidat nový komentář

  Vážení inzerenti o vaše názory velmi stojíme. Komentáře a jakékoliv dotazy k inzerátu, nebo vaše zkušenosti s touto položkou. Všechny komentáře jsou moderovány.
  Skutečné jméno nebo Uživatelské jméno
  Nebude zveřejněn
  Recenze, zpětná vazba nebo dotaz
  *
  Toto pole je povinné
  Smazat