Reklama

Pirátská loď - skákací hrad (půjčovna)

Zveřejněno: 28/04/2024
Publikoval: Tomas B.
Prohlédlo: 382 lidí
#54753
2000.00 Kč

Popis inzerátu

Velmi atraktivní skákací hrad v podobě Pirátské lodi - skluzavky. Dopřejte dětem velkou zábavu na celé odpoledne přímo u Vás doma! V nabídce máme hned několik skákacích hradů.

Pronájem profesionálního skákacího hradu pro dětské oslavy (dny dětí, narozeniny, párty) nebo na svatby, oslavy, dny obcí, spolky apod. Skvělá zábava pro děti na dlouhé hodiny.

Velikost nafukovací skluzavky je 7 x 4 metrů (výška 5 metry). Kvalitní skákací hrad, žádná nafukovací atrakce, která nedrží ani tvar (Happy hop apod.). Součástí půjčení je fukar o výkonu 1,1 KWh a plachta pod skákací hrad. Zdarma můžeme zapůjčit také prodlužovací kabel 50m.

Nafukovací skluzavku (Pirátskou loď) dovezeme až k Vám na oslavu, nainstalujeme, vše potřebné vysvětlíme. Po skončení akce si pro skákací hrad přijedeme, sbalíme a odvezeme.

Cena pronájmu skákacího hradu je 2000,-Kč / 6 hodin (po-pá) bez obsluhy. Možnost půjčení i na víkendy. Do 20km dovezeme zdarma. Možno domluvit obsluhu za příplatek.

V nabídce máme více druhů skákacích hradů.


Místo

Země
Czech Republic
Kraj
Olomoucký
Město
Hranice

Komentáře a informace k inzerátu Pirátská loď - skákací hrad (půjčovna)(0)

  Tento inzerát zatím nebyl okomentován.  Přidat nový komentář

  Vážení inzerenti o vaše názory velmi stojíme. Komentáře a jakékoliv dotazy k inzerátu, nebo vaše zkušenosti s touto položkou. Všechny komentáře jsou moderovány.
  Skutečné jméno nebo Uživatelské jméno
  Nebude zveřejněn
  Recenze, zpětná vazba nebo dotaz
  *
  Toto pole je povinné
  Smazat