Reklama

Velká nafukovací skluzavka (skákací hrad)

Zveřejněno: 28/04/2024
Publikoval: Tomas B.
Prohlédlo: 331 lidí
#54752
3500.00 Kč

Popis inzerátu

Dopřejte dětem velkou zábavu na celé odpoledne přímo u Vás doma! V nabídce máme hned několik skákacích hradů.

Pronájem velké nafukovací skluzavky pro dětské oslavy (dny dětí, narozeniny, party) nebo na svatby, oslavy, dny obcí, spolky apod. Skvělá zábava pro děti na dlouhé hodiny.

Velikost nafukovací skluzavky (skákacího hradu) je 8 x 4 metry (výška 5 metrů). Profesionální skákací hrad, žádná nafukovací atrakce, která nedrží ani tvar (Happy hop apod.). Skluzavka je určena až pro 6 dětí naráz. Součástí půjčení je fukar o výkonu 1,1 KWh a plachta pod skákací hrad. Zdarma můžeme zapůjčit také prodlužovací kabel 50m.

Nafukovací skluzavku (skákací hrad) Vám dovezeme na oslavu, nainstalujeme, vše potřebné vysvětlíme. Po skončení akce si pro skluzavku přijedeme, sbalíme a odvezeme. Vše máte bez starostí.

Cena pronájmu velké nafukovací skluzavky je 3500,-Kč / 6 hodin (PÁ-SO-NE bez obsluhy). Do 10km dovezeme zdarma. Více informací telefonicky nebo emailem. V nabídce máme více jak 12 druhů skákacích hradů a nafukovacích skluzavek.


Místo

Kraj
Olomoucký
Město
Hranice

Komentáře a informace k inzerátu Velká nafukovací skluzavka (skákací hrad)(0)

  Tento inzerát zatím nebyl okomentován.  Přidat nový komentář

  Vážení inzerenti o vaše názory velmi stojíme. Komentáře a jakékoliv dotazy k inzerátu, nebo vaše zkušenosti s touto položkou. Všechny komentáře jsou moderovány.
  Skutečné jméno nebo Uživatelské jméno
  Nebude zveřejněn
  Recenze, zpětná vazba nebo dotaz
  *
  Toto pole je povinné
  Smazat