Reklama

Kombinovaný kočárek Camarelo Faro

Zveřejněno: 07/04/2024
Publikoval: Lenka
Prohlédlo: 8 lidí
#62312
10745.00 Kč

Popis inzerátu

Kombinovaný kočárek Camarelo Faro
Nabízím kombinovaný kočárek Camarelo Faro. Hluboká korbička je téměř nepoužitá (používala jsem sourozenecký kočárek). Krásný stav. Korbičky lze nasadit po i proti směru jízdy. V hluboké korbě je kvalitní kokosova matrace, je vybavena síťkou proti hmyzu. Stříšku lze odepnout, aby dítě mohlo koukat ven. Hluboka korba je vybavena ventilací a nastavitelnou opěrkou hlavy.
Sportovní korbička má 5ti bodový bezpečnostní pás, lze dát do lehu, je vybavena teplejší vložkou, madlo lze oddelat. Stříška lze prodloužit otevřením zipu na strisce. Otočná gelová kola s aretací a odpružením. Velmi snadno se ovládá. Výškově nastavitelná rukojeť z eko kůže.

hluboká korba, sportovní sedačka, konstrukce, gelová kola, kvalitní kokosova matrace s prostěradlem, taška na rukojeť, nákupní odkládací košík na konstrukci, nánožníky, držák na pití, pláštěnka, síťka proti hmyzu, ochranné obaly na kola, rukávnik.
Osobní předání v Praze východ (Přezletice)


Místo

Země
Czech Republic
Kraj
Středočeský
Město
Přezletice
Adresa
Nové Haltýře

Komentáře a informace k inzerátu Kombinovaný kočárek Camarelo Faro(0)

  Tento inzerát zatím nebyl okomentován.  Přidat nový komentář

  Vážení inzerenti o vaše názory velmi stojíme. Komentáře a jakékoliv dotazy k inzerátu, nebo vaše zkušenosti s touto položkou. Všechny komentáře jsou moderovány.
  Skutečné jméno nebo Uživatelské jméno
  Nebude zveřejněn
  Recenze, zpětná vazba nebo dotaz
  *
  Toto pole je povinné
  Smazat