Rozšiřujeme tým realitních makléřů

Zveřejněno: 16/03/2024
Publikoval: Rostislav
Prohlédlo: 682 lidí
#29988
Zdarma

Popis inzerátu

Finpos realitní kancelář s.r.o. hledá realitní makléře - obchodníky s nemovitostmi pro oblast Jihočeského kraje Strakonice, Písek, Milevsko,Tábor,Týn nad Vltavou,České Budějovice
Nabízíme:
-nadstandardní výdělky - provize z čisté provize realitní kanceláře z realizovaných obchodů s neomezenou výší
- provize z úvěrů, hypoték a jiných služeb nabízených naší společností.
- vše potřebné naučíme, zaškolíme a pravidelně doškolujeme zdarma
- pro makléře s praxí nabízíme exkluzivní, nadstandardní, bezkonkurenční podmínky
- flexibilní pracovní dobu, možnost práce z kanceláře i z domu
- veškeré reklamní a právní služby hradí realitní kancelář
- vlastní databázi klientů s kontakty na prodávající a kupující
Požadujeme:
- výborné komunikační schopnosti
- reprezentativní vystupování
- sebevědomého, vytrvalého obchodníka s orientací na výsledek
- spolehlivost, samostatnost, velmi dobré organizační schopnosti
- vysoké pracovní nasazení
- přizpůsobení času potřebám klientů
- chuť pracovat a stát se profesionálem v oblasti realit
Náplň práce:
- aktivní vyhledávání nemovitostí k prodeji
- zprostředkování koupě, prodeje, pronájmu nemovitostí
- vytváření prezentace nabízených nemovitostí
- provádění prohlídek nemovitostí
- vedení obchodních případů
- komunikace s klienty
Po zapracování možnost otevření vlastní kanceláře v jiných městech Jihočeského kraje
Co budete k práci realitního makléře potřebovat?
- vlastní automobil, notebook, mobilní telefon.
Pokud Vás nabízená práce zaujala, prosíme zašlete životopis a průvodní dopis na e-mail.

Místo

Země
Czech Republic
Kraj
Jihočeský
Město
Písek
Adresa
Tyršova 63

Komentáře a informace k inzerátu Rozšiřujeme tým realitních makléřů(0)

    Tento inzerát zatím nebyl okomentován.

    Přidat nový komentář

    Vážení inzerenti o vaše názory velmi stojíme. Komentáře a jakékoliv dotazy k inzerátu, nebo vaše zkušenosti s touto položkou. Všechny komentáře jsou moderovány.
    Skutečné jméno nebo Uživatelské jméno
    Nebude zveřejněn
    Recenze, zpětná vazba nebo dotaz
    Toto pole je povinné
    Smazat