Obchod a prodej

Všechny inzeráty
Soukromé
Komerční
1 - 5 z 5
Rozšiřujeme tým realitních makléřů

Zdarma
683x
1x
Finpos realitní kancelář s.r.o. hledá realitní makléře - obchodníky s nemovitostmi pro oblast Jihočeského kraje Strakonice, Písek, Milevsko,Tábor,Týn nad Vltavou,České Budějovice Nabízíme: -nadstandardní výdělky - provize z čisté provize realitní kanceláře z realizovaných obchodů s neomezenou výší - provize z úvěrů, hypoték a jiných služeb nabízený...
Jihočeský · Písek · 16/03/2024
Hledáme nové makléře

Cena dohodou
648x
0x
Realitní společnost České spořitelny přijme do nově otevřené pobočky TRIPLE REAL s.r.o. makléře/ky . Místo výkonu : Chomutov Náplň práce : Zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí, prohlídky nemovitostí, vedení obchodních jednání, poradenská činnost, poprodejní servis Požadujeme : Pozitivní očekávání, orientaci na cíl, prozákaznický přístup, ...
Ústecký · Chomutov · 03/02/2024
Hledáme nové realitní makléře i matadory

Zdarma
490x
1x
Náplň práce: • vyhledávání nových klientů • péče o svěřené klienty • samostatné vedení obchodů s nemovitostmi • realitní poradenství • aktivní spolupráce s přímým nadřízeným Nabízíme: • plnou podporu Back office • velmi zajímavé provize 40-60% + meziprovize • příjemný kolektiv • lidský přístup • jedinečné know-how v realitním obchodu • firemní bene...
Jihočeský · Písek · 27/12/2023
Obchodní zástupce

Zdarma
689x
0x
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE: Pro prodej potravinářských výrobků , v regionu Uničov, Šumperk, Litovel. Požadujeme: zkušenosti s prodejem potravin, komunikační a prezentační dovednosti, samostatnost, pracovní nasazení, ŘP sk.B, práce na ŽL. Vlastní auto. Nabízíme: služební telefon,firemní benefity. Kontakt na email: valkova@mrazirnybrod.cz
Jihomoravský · Uherský Brod · 11/11/2023
Obsluha čerpací stanice

583x
0x
Hledáme spolupracovníky na pozici obsluha čerpací stanice na Praze 3 Vinohradech. Nástup možný ihned. Provoz nonstop. Směny denní/noční, krátký/dlouhý týden.
Praha · Praha · 10/11/2023
  • 1