Řemeslné práce

Všechny inzeráty
Soukromé
Komerční
1 - 6 z 6
Údržbář v domově pro seniory

23000.00 Kč
5x
0x
Domov pro seniory Centrin CZ s.r.o. v Praze 6 – Liboci přijme na HPP údržbáře, nástup možný ihned. Požadujeme vyučení v oboru elektrikář nebo mechanik - elektronik, platná vyhláška č. 50/1978 Sb., čistý VTR, pozitivní vztah k seniorům. Nabízíme rozsáhlé zaměstnanecké benefity, rostoucí platové ohodnocení od 18.000,- Kč do 23.000,- Kč po zkušební do...
Hlavní město Praha · Praha · 24/03/2017
Hledám práci

Cena dohodou
22x
0x
Dobrý den Kdo vezme všestranného řemeslníka do zahraničí mám dlouholetou praxi, bez znalosti jazyka (anglicky A1) Rakousko,Německo,Norsko,Dánsko.
Olomoucký · Jeseník · 02/02/2017
Obsluha VZV

Obsluha VZV

33x
0x
Náplň práce: obsluha VZV, doplňování výroby. Požadavky: spolehlivost a flexibilita, samostatnost, ochota pracovat na směny, platný průkaz na VZV. Mzda 15.000 kč - 30.000 kč ubytování a stravenky zajitěny. Vysoké Mýto a okolí.
Pardubický · Vysoké Mýto · 10/11/2016
Operátor Brno

6x
0x
hledáme pracovníky do výroby Místo výkonu práce: Brno Náplň práce: pájení drobných elektro součástek ranní, odpolední směna na dohodu o provedení práce (po zapracování možnost na HPP) nástup nejlépe ihned Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, ochota pracovat flexibilitu požadujeme zkušenost v oblasti elektro, pájení dobrý zrak vhodné i pro OZP Na...
Jihomoravský · Brno · 09/09/2016
Obsluha vysokozdvižného vozíku - skladník, řidič

16000.00 Kč
115x
0x
Dřevosklad v Praze 10-Hostivaři přijme na HPP obsluhu vysokozdvižného vozíku - skladník, řidič. Náplň práce: nakládka, vykládka a expedice zboží, obsluha VZV, další činnosti spojené s provozem. Požadujeme: řidičský průkaz sk.B, čistý TR, fyzickou zdatnost, zodpovědnost a spolehlivost. Kontakt: 606 626 186, info@kaplanpraha.cz
Praha · Praha 10 - Hostivař · 26/05/2016
Truhlář-nábytkář

96x
4x
Sháním práci truhláře,ať už pro soukromé osoby,nebo jako spolupráci s firmou.Výroba kuchyní,vest.skříní,montáž,opravy starého nábytku....atd.Dlouholetá praxe,spolehlivost,samostatnost.Kladno a okolí.
Středočeský · Kladno · 05/05/2016
  • 1