Cookie Consent by Free Privacy Policy website
 • 0 Jak správně instalovat hromosvod a na co si dát pozor

  0.00 z 0 Hlasů

  Instalace hromosvodu je klíčová pro ochranu vašeho domu před blesky a následným požárem. Pokud uvažujete o této investici, je důležité vědět, co všechno instalace obnáší a na co se zaměřit. Význam kvalitního hromosvodu pro váš domov Hromosvod je zařízení, které chrání budovy před přímým úderem blesku tím, že poskytuje bezpečnou cestu pro jeho energii do země. Bez hromosvodu může blesk způsobit vážné poškození střechy, elektrických rozvodů a dokonce ohrozit obyvatele domu. Správně nainstalovaný hromosvod tedy zajišťuje bezpečnost a minimalizuje riziko škod. Jak probíhá montáž hromosvodu Montáž hromosvodu začíná plánováním a analýzou objektu. Specialisté posoudí, kde je nejlepší umístit jednotlivé komponenty a jaké materiály použít. Důležitou součástí je i zajištění dostatečného uzemnění. Celý proces instalace zahrnuje: Přípravu střechy a stěn pro upevnění vodičů. Instalaci svodových drátů, které vedou blesk z výšky budovy směrem k zemi. Uzemnění, které zajistí, že energie blesku bude bezpečně svedena do země. Pro detaily o cenách a průběhu montáže se můžete podívat na stránku Montáž hromosvodu cena. Výkopové práce a jejich důležitost Výkopové práce jsou nedílnou součástí instalace hromosvodu. Zahrnují kopání základů pro zemnící tyče a kabely, které musí být správně umístěny a propojeny, aby zajistily účinné uzemnění. Kvalitně provedené výkopové práce zajišťují, že hromosvod bude plně funkční a bezpečný. Na co si dát pozor při výběru firmy Při výběru firmy na instalaci hromosvodu je důležité zohlednit několik faktorů. Ověřte si, zda firma má potřebné certifikace a zkušenosti. Důležité jsou také reference od předchozích zákazníků. Kvalitní firma vám poskytne nejen samotnou instalaci, ale i poradenství a následnou údržbu. Investice do hromosvodu se vyplatí, protože zajišťuje bezpečnost a ochranu vašeho domova. Výběrem správné firmy a kvalitní instalací předejdete potenciálním škodám a zvýšíte bezpečnost celé rodiny.

 • 0 Cestujete do Rakouska? Rakouská dálniční známka se dá koupit elektronicky

  0.00 z 0 Hlasů

  Dálniční síť v Rakousku je známá svou kvalitou, avšak pro jízdu po ní potřebujete dálniční známku. Podívejte se, co byste měli vědět před cestou do Rakouska a kde se dá dálniční známka Rakousko koupit online. Pokud plánujete cestu po rakouských dálnicích nebo rychlostních silnicích, budete potřebovat platnou rakouskou dálniční známku. Tento poplatek je nezbytný pro využívání rakouských komunikací a je povinný pro všechna vozidla, s výjimkou některých speciálních vozidel. Jak koupit rakouskou dálniční známku? V současné době je dálniční známka v Rakousku elektronická. To znamená, že již není nutné fyzicky kupovat známku a mít ji na skle vozidla. Místo toho je vázána na registrační značku vozidla. Po zakoupení je rychle aktivována, nejpozději do 30 minut, což umožňuje rychlý a plynulý průjezd placenými úseky. TIP: Rakouská dálniční známka online >> Úsekové mýtné Kromě dálniční známky existuje v Rakousku také systém úsekového mýtného na několika úsecích dálnic. Tento poplatek se platí zvlášť a je vyžadován na určitých úsecích. Mezi tyto úseky patří: · S 16 rychlostní silnice Arlberg mezi exitem St. Anton am Arlberg a exitem Langen am Arlberg. · A 9 Pyhrnská dálnice mezi exitem Spital/Pyhrn a exitem Ardning a mezi exity St. Michael a Übelbach. · A 10 Taurská dálnice v úseku mezi exitem Flachau a exitem Rennweg. · A 11 Karawankská dálnice v úseku mezi exitem St. Jakob im Rosental a státní hranicí v Karawankském tunelu. · A 13 Brennerská dálnice: celá dálnice A 13 podléhá úsekovému mýtnému. Cesta do Rakouska bez starostí Ať již se do Rakouska chystáte automobilem na krátký výlet, delší dovolenou, nebo třeba na pracovní cestu, máte dnes možnost známku snadno zakoupit elektronicky a vyhnout se tak zdržení po cestě i nepříjemnostem a finančním postihům v případě, že tak neučiníte. Koupit si ji můžete s předstihem na Atvignette.at/cs. Zakoupíte zde dálniční známku pro automobil i motocykl.

 • 0 Zetory jsou tu s námi už 78 let. Jak se správně starat o svůj traktor?

  0.00 z 0 Hlasů

  Nikomu z vás nemusíme představovat nejznámějšího českého výrobce traktorů – Zetor. Tato firma vznikla v roce 1946 v Brně, a od té doby přichází s jedním kvalitním vozidlem za druhým. Na co si musíte dát pozor, pokud chcete svému pracantovi zajistit opravdu dlouhý život? Kouzlo tkví v náhradních dílech Nejspíše vám je jasné, že ani sebelepší stroj nevydrží sloužit dlouho, pokud mu nedopřejete opravdu kvalitní náhradní díly Zetor. Nebavíme se přitom o jakýchsi použitých produktech z autovrakoviště, případně neautorizovaných dílech z pochybných obchodů. Ty vás sice vyjdou o trochu levněji, ale z dlouhodobého hlediska vás budou stát klidně stovky tisíc. Riskujete totiž poškození svého traktoru, a to navíc bez nároku na záruku. Pokud jste vážně poctiví, rozhodně se zaměřte pouze na autorizované díly přímo pro konkrétní vozidla, které vydrží spolehlivě sloužit po dlouhou dobu. Sehnat je není opravdu nic těžkého. Objednávka z pohodlí domova Nemusíte složitě vyhledávat autorizovaného prodejce, nebo dokonce jezdit přímo do Brna až do hlavního stanu firmy Zetor. Stačí si sednout k počítači a otevřít si webové stránky oblíbeného e-shopu BVM, kde najdete veškeré náhradní díly na Zetor, Tatru, Liaz, Avii, Karosu, Destu, Pragu V3S i některé typy Škoda. Na stránkách tohoto obchodu najdete i vyložené speciality, jako jsou například náhradní díly Zetor 25 (jedná se o první sériově vyráběný traktor z dílny Zetor, který spatřil světlo světa na konci roku 1945). V přehledných kategoriích si snadno naklikáte požadovaný díl, ať už sháníte pracovní světla, spojku, naftové topení, zpětné zrcátko, těsnění, či třeba bezpečnostní kameru. Větší díly můžete nechat repasovat. Zkrátka a dobře je pošlete na uvedenou adresu a obratem získáte repasovaný kus.  

 • 0 Průvodce pro každého zahradníka, jak vybrat nejen nůžky na větve

  0.00 z 0 Hlasů

  Zahradní nůžky jsou nezbytným nástrojem pro každého zahradníka. V první řadě je velice důležité ujasnit si, jaké rostliny vlastně budete stříhat. Potřebujete se zbavit i oschlých větví v korunách stromů? Sháníte nůžky pro střihání květin? V následujících řádcích vám prozradíme, na co všechno byste měli myslet.   Zahradní nůžky podle způsobu použití První možností jsou dvouruční nůžky pro střihání tvrdého a suchého dřeva. Vyznačují se kvalitní a odolnou konstrukcí, přičemž ostrý nůž proniká do dřeva, ale přitom je zajištěno, aby nedošlo k poškození větví. Dvouruční nůžky jsou k dřevinám naprosto šetrné. Dlouhou životností a precizním zpracováním se vyznačují nůžky na větve Fiskars.   Dalším nezbytným vybavením zahradníka jsou prostřihávací nůžky na květiny, které umožňují přesné a čisté řezy.   Jakou velikost nůžek zvolit? Pro střihání tenkých větviček stačí menší ruční nůžky, které jsou snadno ovladatelné a nepotřebujete k jejich použití větší fyzickou sílu. Pro větve s průměrem nad 20 mm jsou určené velké zahradní nůžky s převodovým mechanismem, který zvyšuje sílu střihu.   Ještě nesmíme zapomenout na nůžky s prodlouženou rukojetí, s nimiž zvládnete střihání i velmi silných výhonů, kde delší rukojeť slouží jako účinná páka.   Jestliže chcete, aby byly nůžky stále ostré a ve skvělé kondici, myslete na pravidelné čištění a taktéž broušení čepelí.   Kde koupit zahradní potřeby? Hledáte internetový obchod, odkud si objednáte zahradní potřeby Fiskars, které se vyznačují dlouhou životností, odolností a pevností? V takovém případě se podívejte do e-shopu fiskars-online.cz, kde najdete vše od zahradních nůžek přes sekačky až po shrnovače sněhu či vytrhávače plevelu.   Začněte tedy pracovat na zahradě s vybavením, které vás nikdy nezklame.

 • 0 I rum je skvělá investiční příležitost

  0.00 z 0 Hlasů

  Investování do rumu představuje potenciální zisk, nicméně stejně jako každá investice, tak i alkohol je spojen s určitými riziky. Předtím, než se rozhodnete vložit své peníze do tohoto segmentu, byste měli pochopit trh, trendy v oboru a taktéž se seznámit s riziky spojenými s investičním alkoholem.   Velice oblíbené jsou investiční rumy, po nichž poptávka v posledních letech roste. Ostatně není se čemu divit, protože zhodnocení některých lahví je v průběhu let rapidní.   Produkce a distribuce rumu Některé značky rumu jsou na celosvětovém trhu velice známé, a dokonce mají silnou distribuční síť, kdežto jiné značky jsou méně známé a mají i omezenou distribuci. Důležité tedy je porozumět produkčním a distribučním kanálům, protože tím dokážete ohodnotit potenciál růstu a ziskovosti.   NÁŠ TIP: Ideální je navštívit obchod zaměřený na investiční alkohol, kterým je e-shop BestDrink.cz.   Kvalita a reputace Poptávku a potažmo i cenotvorbu významně ovlivňují kvalita a reputace rumu. Rumy vysoké kvality se silnou reputací mohou dosáhnout nemalých tržních cen. Z jedné láhve tak dokážete získat vskutku vysokou ziskovou marži.   Pamatujte i na to, že trh s rumem je vysoce konkurenční, přičemž zavedené značky soupeří s novými účastníky na trhu. Jestliže chcete kupovat lahve, které budou mít v budoucnu nějaký potenciál zhodnocení, měli byste porozumět i konkurenčnímu prostředí a strategiím klíčových hráčů.   Investování do rumu, i když si to možná ani neuvědomujete, je potenciálně ziskový byznys, který vyžaduje důkladné pochopení trhu, seznámení se s trendy v oboru a podobně. Stejně tak nesmíte zapomínat ani na rizika, která jsou s investičním alkoholem spojena.   Pokud plánujete do investičního rumu vložit své peníze, pak počítejte s tím, že je ideální ho následující tři až čtyři roky neprodávat, aby jeho hodnota vzrostla.

 • 0 Moderní a praktické řešení pro odpad: Popelnice od PK Group

  0.00 z 0 Hlasů

  Správné hospodaření s odpady je nezbytnou součástí provozu každého pracoviště. Ať už jde o malou kancelář nebo velký průmyslový podnik, výběr správné popelnice může značně usnadnit manipulaci s odpady a zároveň přispět k lepší organizaci pracovního prostředí. PK Group 2016, s.r.o., rodinná firma, která poskytuje širokou paletu manipulačních a přepravních řešení, nabízí popelnice, které jsou robustní, esteticky příjemné a navržené tak, aby vyhověly různým potřebám průmyslových i kancelářských prostor. Dvě velikosti pro různé potřeby PK Group nabízí plastové popelnice v dvou velikostech – s objemem 120 litrů a 240 litrů. Menší popelnice 120 l je ideální pro menší týmy a kanceláře, kde není potřeba zvládat velké množství odpadu. Naopak, 240litrová verze je vhodná pro větší provozy a průmyslová zařízení, kde se každodenně hromadí větší množství odpadního materiálu. Tyto popelnice jsou vyrobeny z vysoce odolného plastu, což zajišťuje jejich dlouhodobou životnost a odolnost proti poškození. Pro více informací o popelnicích a dalších produktech můžete navštívit stránky https://www.pkgroup.cz/plastova-popelnice-240-l-modra/. Snadná manipulace a údržba Popelnice od PK Group jsou navrženy s důrazem na praktičnost a snadnou údržbu. Jsou vybaveny pevnými kolečky, které usnadňují jejich přesun i když jsou plné. Díky hladkému povrchu plastu je také velmi snadné udržovat popelnice čisté a hygienické, což je zvlášť důležité v potravinářských a zdravotnických zařízeních. Estetika na pracovišti Kromě funkčnosti a odolnosti přináší PK Group i estetický prvek do designu svých popelnic. Modrá barva popelnic nejenže působí profesionálně, ale také pomáhá udržet jednotný vizuální standard v rámci pracoviště. Tyto popelnice tedy nejenže plní svou praktickou funkci, ale zároveň přispívají k estetickému vzhledu prostoru. Další řešení od PK Group Kromě popelnic nabízí PK Group také široký výběr dalších produktů, jako jsou plastové přepravky a manipulační vozíky, které pomáhají zefektivnit práci a zjednodušit logistické procesy v mnoha průmyslových odvětvích. Tyto produkty jsou navrženy tak, aby splňovaly specifické požadavky různých typů průmyslu a zároveň zajišťovaly vysokou úroveň funkčnosti a bezpečnosti. PK Group se zaměřuje na inovace a kvalitu v každém detailu svých produktů, což je činí ideálním partnerem pro každé pracoviště, které hledá spolehlivé řešení pro své logistické a manipulační potřeby.

 • 0 Jaké erotické hračky mají lidé nejraději?

  0.00 z 0 Hlasů

  Jste zkušený milovník/milovnice? Pak jste se už určitě seznámili s nejrůznějšími hračkami pro dospělé. Právě tyto šikovné pomůcky zachránily nejedno manželství. Pomáhají totiž předcházet nepříjemnému stereotypu, který dříve či později prostě přijde. Jaké vybavení musíte vyzkoušet na vlastní kůži? Příjemnější milování na dosah Nejspíše nikomu z vás nemusíme představovat nejtypičtější pomůcky – dilda a vibrátory. Všichni moc dobře víme, jak vypadají, k čemu slouží a v jak ohromném množství podob přichází. Zaměříme se raději na trochu méně obvyklou pomůcku, jíž jsou anální kolíky. Možná se zdá, že jsou primárně určené pro ženy, ale užijí si je i odvážnější pánové. Obě pohlaví mají totiž v této oblasti velmi citlivý bod, jehož dráždění dokáže naprosté divy. Nemáte-li zkušenosti, raději si ze všeho nejdříve vyberte nějaký menší kus. Pokud se vám tato praktika zalíbí, můžete snadno doobjednat větší pomůcku. Pevnější erekce Pánové si v posledních letech zamilovali vibrační kroužky. Ty fungují na základě navléknutí na penis (co nejdále, ideální až po kořen). Díky těsnému sevření ovlivníte průtok krve, což logicky vede k mnohem pevnější a déle trvající erekci. Daná pomůcka samozřejmě nabízí i velmi jemné vibrace, které celý zážitek jen umocňují. Naše sexualita je opravdu komplexní věda. Každý máme trochu jiná přání, vzrušují nás jiné představy. Přesně proto bude nejlepší, když si otevřete webové stránky oblíbeného online obchodu Vibratory-online.cz. V přehledných kategoriích najdete jak naprosté klasiky (vibrátory, dilda, pouta, lubrikanty, kolíky, umělé vagíny…), tak i pokročilé stroje (automatický vibrátor, který sám přiráží a podobně). Pokud si s něčím nevíte rady, mrkněte se na šikovně napsané informativní články. Při objednávce nad 1 500 Kč máte dopravu zdarma.  

 • 0 Jak se poprat s řezáním závitů na CNC strojích?

  0.00 z 0 Hlasů

  Patříte mezi šikovné strojaře, kteří dokážou ovládat nejmodernější CNC zařízení? V takovém případě se dennodenně setkáváte s nějakou výzvou. Mezi nejčastější a nejtěžší úkoly patří řezání závitů. Jak si s ním poradit? Základem všeho je špičkové vybavení Pokud se bavíme o setinách milimetrů, jedno je naprosto jasné – budeme potřebovat vážně kvalitní a specializované vybavení. Jaké základní druhy závitníků nesmí ve vaší dílně chybět? Nejdříve se zaměříme na závitníky strojní. Jeho velkou výhodou je schopnost vyřezat závit během pouhého jednoho pracovního chodu. Hodí se spíše pro realizaci méně pevných šroubovic v tvrdších materiálech. Další důležitou součástí úspěchu jsou závitníky maticové. S jejich pomocí zvládnete vyřezat šroubovici do velmi křehkých materiálů, případně obrobků s tenkými stěnami. Jak je to možné? Průměr těchto nástrojů se totiž rozšiřuje pomaleji než u jiných typů závitníků. Díky tomu namáháte materiál postupně. Ne naráz. Nezapomínejte ani na tvářecí závitník. Tato pomůcka během své práce nevytváří žádnou třísku. Jak zajisté víte, tak právě třísky mívají na svědomí nepřesnou šroubovici a v nejhorších případech i úplné vylomení nástroje. Objednávejte online a levně Jen pro pouhé vyřezávání závitů budete potřebovat desítky a desítky nejrůznějších nástrojů. Přesně proto se hodí najít opravdu spolehlivého, rychlého a cenově přijatelného dodavatele. V tomto ohledu můžeme doporučit třeba oblíbený e-shop nastroje.cz (stačí si rozkliknout výše vložené odkazy). Tito odborníci disponují všemi normovanými typy závitníků, vrtáků, fréz, nožů pro soustružení i dalších položek. Ty expedují do 24 hodin od objednání. Navíc vám sestaví individuální ceník na míru – čím více nástrojů budete objednávat, tím levnější každý z nich bude.

 • 0 Hledáte spolehlivého a levného dodavatele zlata?

  0.00 z 0 Hlasů

  Nejlevnějšího prodejce zlata v ČR najdete na adrese zlatemince.cz. Prodejnu má v Praze v budově Obecního domu. Ale pozor, prodejna je ve druhém patře! Nikoliv v přízemí. Abyste nezabloudili, použijte služební vchod (z ulice u Obecního domu) hned vedle výlohy Blanky Matragi a nechejte se vyvézt výtahem do druhého patra. Za nízké ceny získáte zlato i v Brně, v ikonické cihlové budově Dornych, vedle Vaňkovky. Právě nízká cena a vysoké skladové zásoby přivádí k tomuto tradičnímu prodejci investičního zlata a stříbra nové zájemce o bezpečné uložení finančních prostředků do drahých kovů. Že jsou ceny zlatých cihel a zlatých mincí u tohoto prodejce skutečně nejnižší, se můžete přesvědčit na stránce investiční zlato. Ceník v euro je na stránce investičné zlato. Přízemní cenou zlata se tento prodejce výrazně odlišuje od ostatních nabídek na trhu. Potvrzuje to i jeho umístění na prvním místě loňského srovnání finančních produktů v kategorii prodejců drahých kovů (soutěž pořádá server Finparáda společnosti Scott & Rose). Nenakupujte zlato jen tak někde V Čechách najdete velké množství obchodníků se zlatem. Problémem je fakt, že cena absolutně totožného produktu se napříč prodejci liší o stovky až tisíce korun. Jako příklad si uveďme nejobyčejnější a nejžádanější gramový slitek ze švýcarské rafinérie Argor-Heraeus. Ten například na webových stránkách pod výše vloženými odkazy pořídíte přibližně za 1 900 Kč. U některých obchodníků za 2 400, 2 500 Kč i více… Jen u takto nepatrného kusu se ceny liší o více než 500 Kč. Nyní si představte, o kolik se liší například u stogramového produktu. Jak je to možné? Žádná česká mincovna nevyrábí vlastní zlaté slitky ani cihličky. Z toho plyne, že k nám putují ze zahraničí (hlavně ze Švýcarska, případně Německa). Právě proces přepravy je událostí, během níž je možné si uměle navýšit svou marži. Pokud tedy chcete, aby vaše investice měla smysl, pečlivě porovnávejte nabídky jednotlivých obchodníků a nevěřte jen tak některé. V dnešní online době si takové srovnání uděláte za deset minut. Z dlouhodobého hlediska si tím zachráníte klidně i stovky tisíc korun (ti bohatší z vás miliony). Co nám říká současný vývoj ceny zlata? Možná jste si všimli, jak se chovají ceny zlata v posledních týdnech – rostou a rostou. Někteří z vás si určitě říkají, že v době takového růstu není dobrý čas na nákup. Zlato je přece „drahé“. Takové myšlení by bylo správné v případě krátkodobých spekulací, mezi něž patří třeba kryptoměny, IPO, jednotlivé akcie, NFT a další produkty. V případě typicky konzervativní a dlouhodobé investice je kontraproduktivní a nikam nevede. Vás musí zajímat spíše dlouhodobá výkonnost a předpovědi. Pokud investujete v časovém horizontu třeba třiceti let, události několika týdnů nemají žádný dopad. Přední světoví analytici navíc říkají, že v blízké budoucnosti překoná zlato současná maxima o několikanásobek. Chcete tedy čekat na „vhodný čas“? Pak věřte, že takovým počínáním vám nejlepší čas naopak uteče. Tím pádem podstatně snížíte výkonnost své investice. Místo nesmyslného časování trhu se tedy držte starého dobrého přikupování v pravidelných intervalech, a to nehledě na krátkodobé výkyvy napříč roky. Tato strategie je podložená daty a statistikami jako nejvýhodnější. Za všech okolností daný postup dodržujte. Budete-li poctiví, na konci předepsaného horizontu si budete moci vychutnat opravdu pěkný majetek (a to téměř bez práce). S jeho pomocí si zajistíte bohatší důchod, koupíte si vysněný rodinný domek, případně přispějete svým ratolestem na start do ekonomicky aktivního života. Proč právě zlato? Možná se ptáte, proč byste měli investovat právě do zlata. Primárním důvodem je zabezpečení vloženého majetku, stejně jako diverzifikace. Nikdo z nás totiž neví, co se v následujících letech a dekádách stane. Jen posledních několik roků nám uštědřilo rány v podobě celosvětové pandemie, začátku války kousek od našich hranic, dvojciferné inflace a dalších menších událostí. Právě v dobách ekonomických pohrom můžeme pozorovat pořádný propad klasických akcií, dluhopisů, kryptoměn a podobných příležitostí. Ty se nezřídka kdy propadnou o více než 60 %. Máte v nich svůj majetek? Pak musíte čekat řadu let na stabilizaci a návrat na původní hodnotu před krizí. To ovšem neplatí pro zlato. Tento žlutý kov se v osmi z deseti případů chová přesně opačně. Na rozdíl od výše zmíněných produktů totiž začne rychle růst jeho cena. Jedná se tedy o velmi bezpečnou protiváhu zbytku portfolia. To je ostatně důvod, proč se o tuto investici zajímají nejen miliony investorů po celém světě, ale i banky, a dokonce celé státy. Každý se chce zabezpečit proti nečekaným ranám osudu.    

 • 0 Jak vybrat vhodnou zdravotnickou pracovní obuv?

  0.00 z 0 Hlasů

  Sestry jsou srdcem zdravotní péče a během směny tráví mnoho hodin na nohou. S ohledem na tuto skutečnost je nezbytné, aby každá sestra nosila kvalitní zdravotnickou obuv, která poskytuje komfort, ochranu, ale i dostatečnou podporu pro chodidla. V následujících řádcích vám prozradíme více tipů, jak vybrat pracovní obuv do zdravotnického prostředí. V první řadě je kladen důraz na to, aby byla zdravotnická pracovní obuv lehká, ovšem lehká neznamená slabá. Zdravotnická obuv by měla být z moderních špičkových materiálů, které jsou lehké a zároveň pevné. Vybírejte správných střih Přestaňte dělat kompromisy, ať už je ve vašem hledáčku zdravotnická halena s potiskem, nebo obuv. Velice důležité je, aby vám oblečení i boty dokonale padly. Přece jen v uniformě strávíte spoustu hodin a nechcete utrpět nějaká poranění. Co se týče obuvi, zvolte správnou velikost, ale nezapomeňte na dobrý design a tvar, který odpovídá přirozeným konturám nohou. Boty, které odolávají skvrnám Jelikož se ve zdravotnictví nevyhnete kontaktu s různými tekutinami či krví, důležitá je také omyvatelnost obuvi. Stejně tak bychom neměli zapomínat na to, že při každém kontaktu nohy se zemí projde tělem náraz. Čím tvrdší je povrch, tím hůře to snáší kolena, páteř a další klouby. Jako zdravotní sestra potřebujete obuv, která by takové nárazy tlumila. Antistatická podrážka Závěrem ještě zmíníme, že zdravotnická pracovní obuv by měla mít antistatickou podrážku, jež pomáhá odvádět nahromaděnou statickou elektřinu z těla a zároveň poskytuje přiměřenou úroveň odolnosti proti elektrickému nebezpečí z obvodů pod napětím. Investujte tedy do kvality. Podívejte se do e-shopu FOMI PRO, který se na tento segment orientuje. V pestré nabídce najdete vše od zdravotnických halen až po obuv.

Copyright © 2013 - 2024 All-bazar.cz