Cookie Consent by Free Privacy Policy website
 • 0 Paletové vozíky, vysokozdvižné vozíky a kladkostroje mají své nezastupitelné místo v celé řadě odvětví

  0.00 z 0 Hlasů

  Většina firem v České republice i v ostatních vyspělých státech světa využívá při drtivé většině realizovaných činností techniku. S jejím využitím lze snadno a v krátkém časovém horizontu realizovat úkoly, které by jinak stály neúměrné úsilí či dokonce byly zcela nemožné. Velkou roli ve fungování moderní společnosti přitom hraje manipulační technika, zejména paletové vozíky a kladkostroje. Kde se používají paletové vozíky, kladkostroje a vysokozdvižné vozíky? Kladkostroje lidstvo využívá již dlouhou řadu staletí. A dosud nebyly vytlačeny. Kladkostroj je zařízení s jednoduchým, ale velice účinným mechanismem, které usnadňuje zvedání břemen do výšky. Kladkostroje nacházejí využití zejména ve velkých skladovacích prostorách, kde je třeba dopravovat zásoby, materiál či zásilky do horních polic ve velkých regálech. Uplatňují se však i ve stavebnictví, pomáhají v autoservisech a opravnách nejrůznější techniky, ve výrobních závodech a mnoha dalších provozech. Dostupné jsou jak ruční kladkostroje, tak i elektrické kladkostroje. Paletové vozíky jsou pravidelně k vidění na prodejních plochách supermarketů, hypermarketů a dalších rozlehlejších obchodů. Prodavači na nich vozí ze skladu zboží, jež je třeba vyrovnat do regálů. Drtivá většina paletových vozíků však pracuje v zákulisí a do kontaktu s nimi přicházejí převážně pracovníci. Paletové vozíky jsou zcela zásadním vybavením pro logistické firmy, sklady a dopravní společnosti, neobejdou se bez nich ani továrny, své místo mají i v potravinářských závodech, ve stavebnictví i jakékoli další oblasti, kde se k manipulaci s nákladem využívají palety. Elektrické vysokozdvižné vozíky obstarají manipulací s paletami snadno, rychle a bez emisí. Elektrické vysokozdvižné vozíky jsou vhodné pro použití v interiéru a vybavené zdvihem i pojezdem. Žádný moderní sklad se bez nich neobejde.

 • 0 Prach skrývá riziko výbuchu

  0.00 z 0 Hlasů

    V domácím prostředí se s prachem setkáme spíše na poličkách a skříních, odkud ho odstraňujeme kvůli čistotě a pořádku. V průmyslové výrobě ale může být prach velkým rizikem pro bezpečnost.   Malý, ale nebezpečný Ve výrobnách a provozech představuje prach velký problém, proto je potřeba jeho rychlá a efektivní likvidace. Kvalitní odsávání a filtrace vzduchu je ve výrobnách naprosto nezbytná pro bezpečné pracovní prostředí. Výbuch prachu sice nepatří mezi události, se kterými se setkáme denně, ale nevyplatí se ho podceňovat. Následky bývají rozsáhlé jak na budovách a strojích, tak především na zdraví zaměstnanců. Prach je rizikový téměř v každém průmyslovém odvětví, kde se skladují, dopravují nebo zpracovávají látky, které ho obsahují. V potravinářství je za explozivní považován každý prach, který při zpracování potravin vzniká. Výrobny instantních produktů a cukrovinek, sladovny, pekárny, sušárny mléka a mnoho dalších provozů se proto neobejdou bez centrální filtrace. Stejné riziko výbuchu prachu je i v elektrárnách, cementárnách, ve výrobnách léčiv, autodílů i krmných směsí a také na pilách nebo v papírnách. Prach vniká i při samotném zpracování surovin, rizika je potřeba vnímat u řady zařízení, která jsou součástí celého provozu. Drtiče, mlýny, sušárny, mixéry, stroje na sekání či řezání, u všech vzniká drobný prach, který se bez potřebného odsávání ihned začne usazovat. Jakýkoli jemný prach může být nebezpečný, protože už v usazeném nánosu jen 1 milimetr může vytvářet prostředí s rizikem exploze. Také u nehořlavých U některých surovin nás nenapadne, že by jejich prach mohl představovat také riziko. V kompaktním stavu je považujeme za naprosto nehořlavé, ale stupeň rozmělnění látky má vliv na výbušnost prachu i v takových případech. Hliníkový nebo železný prach mohou být také rizikem pro bezpečné pracoviště. U uhelného prachu je v minulosti mnoho důkazů, jak může být jeho výbuch silný. Odsávání explozivního prachu je cesta, jak zajistit bezpečné a čisté pracoviště bez zbytečných rizik.   Bez ohledu na zaměření výroby a odvětví, kterého se týká, je bezpečí zaměstnanců i samotné výroby vždy na prvním místě. Odsávání prachu a filtrace jsou účinnými pomocníky v boji s prachem.    

 • 0 Lyžování mimo sjezdovky: Hazard se životem nebo adrenalinový zážitek

  0.00 z 0 Hlasů

  Lyžování ve volné přírodě mimo upravené sjezdovky láká spousty lidí. Pouští se do něj nejen zkušení lyžaři, kteří dokáží vyhodnotit blížící se nebezpečí a předejít katastrofě, ale bohužel také naprostí amatéři. Prvně jmenované láká především adrenalin a svoboda pohybu v zimní přírodě je pro ně životním stylem. Mnohem většímu nebezpečí se vystavují amatérští lyžaři. Ti se často spustí z neznámého svahu s telefonem na selfie hůlce nebo kamerou na helmě a v očekávání skvělých záběrů nasazují vlastní život, aniž by si často uvědomovali hrozící nebezpečí. O tom, jak nebezpečný může freeride být, se celý svět přesvědčil na konci roku 2013. Tehdy při lyžování mimo sjezdovku ve francouzském středisku Meribelnarazila legenda Formule 1 Michael Schumacher upadl hlavou na kámen a způsobila si tak vážné zranění hlavy. Podle lékařů německý pilot přežil jen díky kvalitní lyžařské helmě, kterou měl na hlavě. Přesná čísla o počtu zraněných a mrtvých nejsou známá, smutnou pravdou však zůstává, že každoročně na evropských horách zahynou desítky lidí, z nichž výrazné procento pochází právě z lyžování nebo jiného pohybu ve volné horské přírodě. Nebezpečí je opravdu mnoho, od zafoukaných kamenů a skal, přes vzrostlé stromy, až po laviny. Odborníci a zkušení horští vůdci radí, že pokud se již někdo do volné přírody v zimě vydá, měl by rozhodně sledovat hlášení horské služby a v případě lavinového nebezpečí se nikam na vlastní pěst nepouštět. Důležité je samozřejmě také zhodnotit vlastní schopnosti. Freeride skutečně není pro začínající ani rekreační lyžaře. Důležité je pak samozřejmě i vybavení. Kvalitní lyže a lyžařské boty, ale také ochranné prvky jako lyžařské chrániče páteře nebo helmy, ale třeba také GPS lokátory by měly být naprostou samozřejmostí.

 • 0 Bederní rouška i zakryté kotníky. Historie prádla je bohatá.

  0.00 z 0 Hlasů

    Spodní prádlo považujeme za základní součást šatníku a většinou nás jeho nošení nijak neruší. Už při výběru dbáme na pohodlí a příjemný materiál. Ne vždy ale bylo prádlo tak pohodlné.   Velké změny Málokterý kousek oblečení má za sebou tolik změn a inovací jako spodní prádlo. Malé, velké, krátké, dlouhé, vše ukázat, vše schovat, prádlo se opravdu během let vyvíjelo různými směry. Ve starověkém Egyptě nebo Římě se nosila bederní rouška. Ne proto, aby zakryla intimní partie, nahota nikomu nevadila a byla přirozená, ale proto, aby právě tuto choulostivou část lidského těla chránila proti chladu a úrazům. Zlom nastal až ve středověku, kdy nahota začala vadit a lidé se začali zahalovat. Výhodu měli bezesporu muži, kterým za prádlo posloužily dlouhé a pohodlné spodky, dlouhé až do půli lýtek, později i opatřené poklopcem. Dobové dámské spodní prádlo ale mělo do pohodlí ještě velký kus cesty, nosily se upnuté korzety a šněrovačky, které omezovaly v pohybu i přirozeném dýchání. Nebylo tak výjimkou, že dáma kvůli povrchnímu dýchání pro splnění diktátu módy omdlela. Až na přelomu 19, a 20. století si mohly dámy svobodně a zhluboka oddechnout.   Revoluce v nedbalkách Přesto ještě malá slepá ulička v cestě za pohodlím byla, a to právě na začátku minulého století. Vznikly overaly s dlouhými rukávy i nohavicemi, které měly jediný úkol, zakrývat co možná nejvíc holé kůže. Brzy však éra plného zahalování skončila a prádlo stále více připomínalo to dnešní. Dámské se rozdělilo na dvě části, kalhotky a podprsenku, pánové nosili i dnes tolik oblíbené trenýrky volného střihu a s krátkými nohavicemi. Pro potřeby především sportovců se pak na trhu objevily i slipy bez nohaviček a upnuté boxerky s anatomicky tvarovaným klínem.   Dnes si můžeme vybrat z mnoha střihů a materiálů přesně takové prádlo, které odpovídá našim představám a požadavkům. Cesta k pohodlí ale byla opravdu dlouhá.    

 • 0 Jak chytře nakupovat v eshopech? Využívejte slevové kódy

  0.00 z 0 Hlasů

  V dnešní nelehké době, kdy je zavřena drtivá většina kamenných obchodů se spotřebním zbožím, se obchody a zákazníci zaměřují na eshopy. Nákupy online zažívají nebývalý boom. Abyste při nákupu oděvů, elektroniky a dalších věcí online nemuseli utrácet zbytečně moc peněz, dají se využívat speciální slevové akce. V případě, že vám nakupování zboží přes internet nedělá potíže, ale hledáte možnosti, jak na něm uspořit významnější sumu peněz, stačí si pro konkrétní online obchody najít slevové kupony a kódy. Díky nim lze ušetřit třeba za dopravu, kterou můžete mít zcela zdarma, případně je možné tyto kódy aplikovat k uplatnění nemalých slev, a to v řádech až několika desítek procent z původních cen výrobků. Ukázky slevových kódů Příkladem je slevový kód Asko Nábytek. Firma, jež má v tuzemsku řadu klasických kamenných obchodů ve větších městech, dlouhou dobu nabízí nábytek do domácností či kanceláří také ve svém eshopu. Pakliže využijete speciální slevový kód, který stačí dle instrukcí zadat přímo během nakupování před finální platbou, získáte slevy od 10 % výše. Podobně chytře lze zakoupit rovněž elektroniku, využijete-li kupříkladu slevový kód Okay. Společnost Okay prodává elektrospotřebiče už od roku 1994, v současné době patří k vůbec největším tuzemských prodejcům ve svém odvětví. V jejím eshopu naleznete stovky zajímavých produktů, jež se uplatní ve vaší domácnosti. Se slevovým kódem je pořídíte o poznání levněji nežli dosud. V neposlední řadě je dobré zmínit ještě akci, jež je označena jako sleva Baumax. Díky ní při pořizování nových věcí uspoří zejména kutilové, právě především pro ně jsou totiž produkty společnosti Baumax určené. Díky slevám snáze překonáte období pandemie Slevových kódů a kuponů se dá samozřejmě najít mnohem více. Platí nejen pro výrobky, ale často také pro služby v mnoha odvětvích. Chytrým nákupem snížíte náklady při nákupech možná o stovky, ba dokonce o tisíce korun, což je v době, kdy se očekává velká ekonomická krize v důsledku pandemie koronaviru, rozhodně nezanedbatelná suma.

 • 0 Tadapox vyřeší mužské sexuální problémy do 60 minut

  0.00 z 0 Hlasů

  Trpíte impotencí či erektilní dysfunkcí? Máte intimní problémy a toužíte po lepším sexuálním životě? Tadapox je varianta Cialisu, který Vám může usnadnit intimní život! Podporuje prokrvení mužských partií a pomáhá docílit dlouhotrvající a pevné erekce. Dejte sbohem svým potížím a pojďte si zase užívat život naplno!   10 žlutých tablet obsahuje tadalafil a dapoxetin Balení Tadapoxu obsahuje 10 žlutých tabletek. Účinné látky nezbytné nutné pro řešení sexuálních problémů jsou tadalafil a dapoxetin. Tadalafil podporuje prokrvení penisu a také zmírňuje příznaky zvětšené prostaty. Dapoxetine se používá k léčbě předčasné ejakulace a pomáhá zlepšovat kontrolu nad ejakulací. Než se rozhodnete tento produkt užívat, měli byste vědět, že se nepoužívá k léčbě pohlavních nemocí jako jsou HIV, kapavka nebo syfilis.   Účinek Tadapoxu se dostavuje již po 30 minutách! Tadapox začíná působit v rozmezí 30-60 minut a jeho účinek trvá až 36 hodin. Krátký sexuální zážitek se Vám tedy vyhne obloukem. Doporučuje se zprvu užívat polovinu tablety, pokud je účinek dostatečný. Neměli užívat více než jednu tabletu denně.   Podobné léky: Vidalista 80 mg Tadamix 80 mg Sildalist 120 mg Tadaforce 40 mg Kamagra Gold 100 mg Kamagra Oral Jelly 100mg Pozor na vysoké množství alkoholu! Před užitím tablety byste to neměli přehánět s alkoholem. Vysoké množství snižuje účinek. Také se nedoporučuje konzumovat příliš tučná jídla. Pokud očekáváte skvělý večer, dejte si raději malou sklenku červeného vína. Lék rovněž není afrodiziakum, takže zvažte, s kým romantický večer strávíte. Bude potřeba sexuální stimulace, která požadovaný efekt podpoří.   Pokud trpíte srdečními problémy, poraďte se s lékařem. Bude to bezpečnější. Máte srdeční problémy nebo jste dříve prodělali infarkt? Bude na místě, aby jste se před užitím léku poradili se svým lékařem. Ten nejlépe ví, co užíváte a zda bude pro vás Tadapox bezpečný. Neměli by ho používat lidé, kteří trpí například cukrovkou, manickou depresí či onemocněním jater. Zdraví je nejdůležitější a proto je nutné, aby jste byli opatrní.   Pokud se u vás objeví nevolnost, může se jednat o vedlejší účinky. Každý lék má své vedlejší účinky. Mohou se objevit, ale také nemusí. Vyhněte se případným komplikacím. Přečtěte si příbalový leták, dbejte na pravidla užívání a případně se poraďte s lékařem. Mezi nejčastější nežádoucí účinky patří: Závratě. Bolesti hlavy. Návaly horka. Krvácení z nosu. Žaludeční nevolnost. Otoky rukou a nohou.   Pokud chcete kvalitu a rychlé doručení, objednávejte pouze z ověřených e-shopů! Nemáte rádi dlouhé čekání? Vaše žena si s Vámi chce užít vášnivou noc již tento víkend? Většina e-shopů nabízí bleskové doručení. Pokud si Tadapox objednáte dnes, do dvou dnů ho můžete mít doma! Při objednávce buďte opatrní. Aby Vám neoveřené e-shopy neposlaly domů podvodné pilulky. Pokud by Vás zajímaly zkušenosti ostatních uživatelů, na internetu najdete opravdu spoustu diskuzí a recenzí e-shopů. Tadapox je rozhodně alternativou, která může pozitivně ovlivnit vaše sebevědomí. A to je jedním z nejdůležitějších faktorů, pro kvalitní sexuální život. Veškeré pánské problémy souvisí také s psychickým stavem jedince. Pokud se nám podaří jej podchytit, máme možnost úspěšně zvládat problémy nejen s erekcí. Je pro vás váš sexuální život opravdu důležitý? Chcete si vyplnit své touhy? Zamyslete se nad tím, co by vám tento lék mohl usnadnit. Tadapox je levný a dostupný lék na problémy s erekcí a čeká přímo na vás! Jediné co stačí, je rychlé objednání léku na některém z e-shopů. Vyzkoušeli jste někdy podobný produkt? Jaké Jsou vaše zkušenosti? Napište nám do komentáře.

 • 0 Zvětšení prsu je niterným vyjádřením ženství

  0.00 z 0 Hlasů

  Počet žen, které se rozhodnou podstoupit chirurgické zvětšení prsu, neustále roste. Na základě statistik se uvádí, že posledních 35 let si nechaly provést tento zákrok minimálně 3 miliony žen. Důvod není těžké pojmenovat – větší poprsí je tradičně vnímáno nejen jako symbol ženské krásy, ale především plodnosti a mateřství. Latinské slovo pro prs „mamma“ nepřipomíná český výraz pro maminku náhodou. Zdá se, že tato představa je hluboce zakořeněna v našem kolektivním nevědomí. Zajímavé je, že velikost prsou řeší hlavně ženy. Mužům – navzdory tomu, co všechno se o nich povídá – jde v milostných a partnerských vztazích o jiné hodnoty. Když zůstaneme u těla, tak první věc, kterou u potenciální partnerky zkoumají, jsou jejich oči. Alespoň to tvrdí psychologické studie. Ženám na jejich prsou záleží mnohem víc, je to konečně jejich tělo a ony mají právo se v něm cítit dobře. Pokud ženě zvětšení poprsí zvýší sebevědomí a vrátí životní elán, nemá cenu jí to rozmlouvat a její partner jistě ocení i všechny tyto sekundární důsledky zákroku. Většinou se ženy uchylují ke zvětšení prsu po kojení nebo v případě, že se jim podaří výrazně zhubnout, ale mnoho mladých dívek, které se chtějí stát modelkami nebo herečkami, plastikou řeší svoje uplatnění na trhu práce. Implantátům se říká zkrášlovací doplněk. Sympatická varianta k silikonům Zvětšování poprsí pomocí silikonových implantátů vstoupilo na půdu moderní medicíny počátkem 60. let. Od roku 1962, kdy byla s jejich pomocí provedena první plastická augmentace prsu, uplynula již dost dlouhá doba na to, aby byly vyloučeny všechny negativní vedlejší účinky, které byly implantátům v počátcích přisuzovány. Dnes už můžeme s jistotou tvrdit, že silikonové implantáty nezpůsobují rakovinu ani jiná onemocnění a nemají rovněž žádný negativní vliv na kojence. Navíc díky vědeckému pokroku se zdokonalily natolik, že je tělo bez problémů a rychle přijímá a nečiní problémy při kojení. Skvělá alternativa při operaci je možnost transplantace vlastní tukové tkáně, která se odejme z břicha, stehen nebo boků klientky (případně i z jiných míst, kde je ho přebytek) a vloží se na příslušná místa v prsou. Klientka se tak zbaví tuku bez liposukce. Hotovo za 60 minut Z hlediska doby trvání je zvětšení prsu relativně krátkou operací, zákrok, při němž je nutná celková anestezie, trvá zhruba jednu hodinu. Během něho operatér (plastický chirurg) nařízne jemně tkáň pod prsem, v podpažní jamce nebo v okolí prsního dvorce a vzniklou dutinu vyplní implantátem. Řez se rychle zase zašije a je hotovo. Hospitalizace po zákroku obvykle trvá 1 – 2 dny, následná rekonvalescence je zhruba měsíční. Z hlediska ceny je operace relativně levnou záležitostí, pohybuje se řádově v desítkách tisíc korun. Je třeba skoncovat s asymetrií Pro někoho může být překvapivá skutečnost, že zvětšení prsu je v některých případech zdravotní indikací, výkonem, který nařídí lékař a který plně hradí zdravotní pojišťovna. Zvětšením prsu se totiž řeší velká asymetrie prsou, stav, kdy jeden z prsů je výrazně (alespoň o dvě velikosti) větší než druhý. Pokud se taková nesouměrnost ponechá bez nápravy, vede k bolestem zad, těžké skolióze a jiným problémům se zády nebo se může negativně podepsat na duševním zdraví ženy. Méně je rozhodně více Přirozenost zvětšeného poprsí a rychlý návrat do běžného a plnohodnotného života po zákroku jsou dány tím, že odborníci doporučují zvětšení o jednu, maximálně dvě velikosti. Operace krásu ženy pouze zvýrazňuje, nevytváří ji. Co je pro vás symbolem ženství? Co si myslíte o modelkách nebo herečkách se silikonovými implantáty? Je několik desítek tisíc za zvětšeni poprsí přijatelná cena?

 • 0 Nastřelení vlasů vyžaduje výběr těch pravých: která ze 3 možností bude ideální?

  0.00 z 0 Hlasů

  V oblasti estetické medicíny je nastřelení vlasů již běžnou praxí, ovšem výběrem kliniky plánování nového účesu zdaleka nekončí. Důležitý je totiž samotný materiál, který se při transplantaci použije. Teoreticky existují 3 možnosti: vlasy od dárce transplantace umělých vláken transplantace vlastních vlasů Každá možnost má své výhody a nevýhody a jedna už byla dokonce i zapovězena. Nastřelení vlasů od dárce Protože nastřelení vlasů je v zásadě transplantace, nabízí se možnost externího dárce, stejně jako u jiných orgánů. Taková operace je však vždy provázena riziky v podobě nepřijetí transplantátu nebo zánětů. Ty jsou v případě vlasů častější díky vlivu vnějšího prostředí. Následná péče je pak natolik složitá, že znamená celoživotní omezení a tak vysokou cenu za obnovenou krásu není samozřejmě nikdo ochoten zaplatit. Metoda se nakonec přestala používat. Transplantace umělých vláken V nabídkách některých klinik najdeme možnost transplantace umělých vláken, které jsou certifikované a odpovídají nejvyšší kvalitě. Indikátorem bezpečnosti polyamidového materiálu, který se k výrobě používá, je procentuální hodnota rizika reakce imunitního systému na cizí těleso. V současnosti se u schváleného materiálu na výrobu umělých vlasů uvádí riziko 2%. Okamžitý efekt nemusí být vždy výhrou Na rozdíl od klasické transplantace se může klient těšit z okamžitého výsledku, ovšem možnosti umístění jsou omezeny. Jejich zakotvení v oblasti lebeční kosti je totiž podmínkou a neřeší tak všechny problémové partie. Během jedné aplikace se implantuje cca 1500 vláken a při průměru 6000 – 8000 vláken na jednoho klienta je zřejmé, že celý proces probíhá v několika etapách. Konečné zahojení se dostaví do 30 dnů od poslední aplikace. Vybere si každý Několik desítek odstínů a typů vlasů, od rovných po extrémně vlnité, dává při výběru hodně možností. Délku si pacient samozřejmě určuje sám, většinou však v nabídce nenajdeme vlas delší než 45 cm. Přirozený vzhled pak zejména závisí na tloušťce vlákna, která odpovídá průměru zdravého přírodního vlasu. Padají přesto nerostou Umělé vlasy nevyžadují žádnou speciální péči a mohou se upravovat stejně jako vlasy přírodní, ale na rozdíl od nich nerostou. Naopak je nutné občas vlákna doplnit, pokud chceme zachovat původní estetický efekt a při změně střihu počítat s nevratností. A i zde je kladen vysoký nárok na hygienické návyky kvůli riziku zánětu. V USA či Kanadě byl tento způsob nakonec zakázán. Transplantace vlastních vlasů Ideální pro naše tělo je transplantace vlastních vlasů z míst, kde jich ještě máme dostatek. Při tomto způsobu jsou eliminována omezení a rizika, hrozící při implantaci cizích těles. Pokud jde vše podle plánu, vlasy přirozeně rostou a můžou i houstnout. Na výběr máme ze 2 základních metod Metoda FUT – spočívá v přemístění pruhů či ostrůvků vlasů. Výhoda tak spočívá v neporušení vlasové folikuly. Transplantáty jsou uloženy do chlazeného roztoku a mikroskopicky upraveny. Některé světové kliniky dodnes na tuto metodu poskytují doživotní záruku. Metoda FUE – je moderní postup, kdy se jednotlivé štěpy odebírají přímo. Výhodou je eliminace jizev a přirozený vzhled, ale bez mikroskopické kontroly hrozí poškození štěpů. Žádná klinika neposkytuje v tomto případě záruku. Čas ověřil všechny dostupné metody a výsledkem je, že ty nejlepší vlasy pro nastřelení jsou naše vlastní. Ideální tedy je vyřešit úbytek vlasů z vlastních zásob a vyhnout se tak většině komplikacím. Vybrali byste si vlasy vlastní nebo umělé? A bylo by etické nosit vlasy cizí?

 • 0 Modelace s augmentací? Řada žen se s podobou prsou po porodu nespokojí

  0.00 z 0 Hlasů

  Naprostou přirozeností je, že se díky těhotenství a období kojení nebo též s přibývajícím věkem mění tvar a pevnost poprsí. Ať už existuje jakákoliv příčina, která vede k nespokojenosti s vlastním tělem, dnešní doba oplývá též nepřeberným množstvím řešení, mezi nimiž vynikají především modelace s augmentací. Tyto zákroky pomáhají ženám nalézt ztracené sebevědomí zdokonalením a navrácením jejich prsou do původního tvaru, nebo i jejich zvětšením. Co znamenají modelace s augmentací? Modelace prsou řeší problém povislých ňader pomocí jejich zdvižení, zpevnění a korekce prsních dvorců. Důležitou informací je, že součástí zákroku není změna objemu prsou – to je naopak případ augmentace, při níž se objem doplňuje silikonem či vlastním tukem. Díky obsáhlému zásahu do prsní žlázy, se v obou případech doporučuje proces podstoupit spíše až v případě, kdy žena neplánuje další těhotenství. Plánování dalších dětí není faktor 100% limitující, je ale třeba počítat s tím, že další porod může tvar prsou ještě změnit. Nejčastější důvody přeměny tvaru poprsí Hormonální změny (těhotenství a následné kojení či menopauza) Přibývající věk Vývojové vady (vrozená asymetrie prsou) Zánětlivá onemocnění Následek operace provedené kvůli nádorovému onemocnění prsní žlázy Větší redukce váhy Onemocnění, úrazy aj. Průběh zákroku modelace Každá operace je individuální a závisí na náročnosti a jednotlivé modelaci. Nejčastěji uváděným rozmezím trvání zákroku jsou však 2 hodiny. Mammaplastika či modelace se provádí v celkové anestezii, tudíž operované ženy celou dobu prospí. Způsobem operace je oddělení prsních dvorců s bradavkou po celém obvodu od okolní kůže. Dvorec s bradavkou se zanechají na prsní žláze, zatímco ostatní kůže prsu se od prsní žlázy uvolní. Díky tomu vznikne prostor pro modelaci prsní žlázy do požadovaného tvaru, čímž se dvorec s bradavkou posunuje výše o několik centimetrů a prsní kůže tak dokáže přilnout k tělesu žlázy. Pro odstranění sekretu z rány jsou zaváděny drény. Po ukončení zákroku dochází k přesunu pacientky na pokoj na klinice, kde se následně kontroluje její pooperační stav po dobu 1-3 dnů. Viditelnost jizev Viditelnost vzniklé jizvy se odvíjí od způsobu provedené operace. Každý lékař nicméně volí nejvhodnější způsob operace, aby velikost jizev minimalizoval. Nejčastěji se jizva vyskytuje kolem prsního dvorce nebo vede svisle dolů a od dvorce má obloukovitý tvar v podprsní rýze. Více o otázce jizev najdete zde. Postup před operací Nejdůležitějším rozhodnutím je výběr kvalitního plastického chirurga. Ženy si mohou na základě svých preferencí, recenzí a chirurgovo předešlé práce vybrat toho pravého a domluvit si konzultaci. S lékařem se probere nejvhodnější způsob, jak dosáhnout požadované představy, kterou má klientka na mysli. Součástí samotné modelace prsou může být i jejich augmentace, tedy zvětšení. Konzultace dopomáhá k ujasnění a zjištění veškerých informací o průběhu zákroku, pooperačním hojení i o případných rizicích. Předoperační vyšetření K tomu, aby tělo zákrok zvládlo co nejlépe, je důležité, aby bylo v dobré kondici. Ta se zjistí díky komplexnímu vyšetření. To obsahuje biochemické vyšetření krve, EKG i chemické a sedimentační vyšetření moči. Součástí vyšetření je i sonografie prsou. Vše z uvedeného mají většinou kliniky již zahrnuto v ceně celého zákroku. Den před operací Od půlnoci je zakázáno jíst, pít a kouřit. Tělo a obličej není povoleno mazat mastmi či krémy, ženy se před zákrokem nesmí líčit a používat parfémy. Nyní už máte veškeré informace, které potřebujete k tomu, abyste mohly kliniku plastické chirurgie bez váhání navštívit a nalézt správného lékaře, který vám dopomůže k vašemu lepšímu a šťastnějšímu já. Máte už takový zákrok za sebou? Podělte se s námi o vaše zkušenosti.

 • 0 Prodej bytů Horní Počernice: hned 5 důvodů, proč o této lokalitě uvažovat jako o místě pro život

  0.00 z 0 Hlasů

  V krásné lokalitě Horní Počernice, které jsou částí Prahy 9, se nabízí k prodeji byty v novostavbách. Horní Počernice jsou stále se rozvíjející a velmi zajímavá lokalita, nabízející mnoho možností. Pokud uvažujete o novém bydlení, pojďte se podívat, co může právě tato okrajová část Prahy nabídnout. Prodej bytu Horní Počernice V této lokalitě jsou v nabídce byty různých dispozic, od menších bytů typu 1 kk o rozloze přibližně 30 metrů čtverečních, až po prostorné byty typu 4 kk o rozměrech cca 90 metrů čtverečních. Ze široké nabídky si vybere opravdu každý: ať už jednotlivec, mladý bezdětný pár, či rodina s dětmi. O lokalitě Jedná se o východní část Prahy, jen kousek od silnice, která vede na Poděbrady. Dříve byly Horní Počernice samostatnou obcí, dnes jsou součástí městské části Praha 20 a nachází se v městském obvodu Prahy 9. V současnosti se tato lokalita může pochlubit příjemným prostředím plným rodinných domků a krásných bytových novostaveb. Stále více se také rozvíjí. Se svou rozlohou cca 17 kilometrů čtverečních se jedná o největší pražskou čtvrť. V současnosti žije v Horních Počernicích kolem 15 tisíc obyvatel.   5 důvodů proč bydlet v Horních Počernicích skvělá dostupnost do centra občanská vybavenost zeleň a příroda možnost sportu a rekreace příjemné prostředí   Dostupnost do centra Dopravní dostupnost do centra je odtud velmi snadná. autobusové linky MHD vlaky vlastní auto Linkou MHD, která jezdí v pravidelných intervalech, je možné se za pár minut dostat na metro, konkrétně na Černý Most, tedy konečnou stanici linky B. K dispozici je i vlakové nádraží, ze kterého jezdí pravidelné spoje na Masarykovo či Hlavní nádraží, nebo opačným směrem na Kolín, Milovice a Čelákovice. Doprava vlastním automobilem je také velice pohodlná; přes Náchodskou silnici je možné se napojit na Pražský okruh.   Občanská vybavenost Čtvrť disponuje naprostou občanskou vybaveností, její součástí jsou: mateřské školy základní školy střední škola zdravotnická střediska obchody a supermarkety   Zeleň a příroda Horní Počernice jsou ideální lokalitou k bydlení pro všechny, kteří chtějí být zároveň ve městě, ať už kvůli zaměstnání či z jiného důvodu a zároveň žít na klidném místě, plném zeleně a s přírodou na dosah. Možností na vycházku je opravdu mnoho. Zde jen několik tipů: Chvalský lom rybník Starák lužní les Xaverovský háj park v Dolních Počernicích Velký počernický rybník   Sport a rekreace Sportovní vyžití je v místě opravdu rozmanité, v dosahu je velké množství sportovišť pro aktivní i rekreační sportovce. fotbal skauting tenis tělocvična a sportovní hala posilovna a fitness centrum bowling motokáry bazén sauna masáže Nechybí zde ani kulturní památky, za návštěvu stojí například: Chvalský zámek kostel sv. Ludmily a Chvalská tvrz barokní kaplička Panny Marie zchátralý zámek Čertousy památník obětem 1. a 2. sv. války   Co se týká zábavy, kulturního vyžití a volnočasových aktivit, lokalita i v tomto směru má co nabídnout. výstavy výtvarného umění na Chvalském zámku místní divadlo veřejná knihovna rodinné či kulturní centrum   Prostředí a atmosféra Tato okrajová část Prahy už na první dojem působí velmi klidně a příjemně. Čisté a upravené prostředí rodinných domků, krásných novostaveb v kombinaci se zelení navozuje příjemnou atmosféru odlišnou od ruchu velkoměsta. Celá čtvrť působí velmi malebně a nevytíženě. Pro všechny, kteří potřebují být v dosahu hlavního města, ale přesto preferují bydlení v příjemném prostředí a touží bydlet ve vlastním zbrusu novém bytě, mohou být Horní Počernice skvělým krokem k novému začátku. Máte nějaké zkušenosti s bydlením v této okrajové části Prahy? Znáte někoho, kdo tu bydlí, nebo o bydlení v Horních Počernicích uvažujete? Váš názor či zkušenost nás zajímá, podělte se s námi.

Copyright © 2013 - 2024 All-bazar.cz