Cookie Consent by Free Privacy Policy website
 • 0 Co byste měli vědět o spodním prádle?

  0.00 z 0 Hlasů

  Co byste měli vědět o spodním prádle? Mnoho žen nosí spodní prádlo, které není vhodné a může jim působit zdravotní potíže a nepohodlí. Ať už jde o podprsenky nebo kalhotky, i zde platí několik pravidel a faktorů, které byste před koupí spodního prádla měli zvážit. Poznej svou velikost Ženy dělají často chybu zejména při výběru podprsenek, kdy si vyberou správný obvod, ale malé košíčky. Podprsenka pak dobře nesedí, může vás tlačit nebo způsobovat bolesti v oblasti ňader. Špatná velikost kalhotek se projevuje nepohodlím při nošením, ale také po estetické stránce. Totéž platí i u pánského spodního prádla, kdy příliš malá velikost může způsobit zdravotní problém a může mít negativní dopad na plodnost. Vhodný střih Střih je dalším důležitým aspektem. Když poznáte svou velikost, měli byste si zvolit takový střih spodního prádla, který vám perfektně sedne. Ideální je najít takové spodní prádlo, ve kterém se budete cítit komfortně, pohodlně a které se hodí pro váš typ postavy. Noste spodní prádlo, které se hodí k vašemu oblečení Střih kalhotek byste měli volit podle střihu vašich kalhot, sukně, případně šatů. Pokud máte rádi nízké sedy oblečení, měli byste si vybrat i adekvátně spodní prádlo, ideálně tedy s nízko posazeným horním lemem. Určitě totiž budete souhlasit, že to není hezký pohled, když prádlo vykukuje zpod oblečení. Podle barev Vybrat si můžete ze široké škály barev. Mezi nejoblíbenější ale patří černá, bílá či tělová barva. Spodní prádlo tak lehce doladíte k jakémukoliv outfitu. Údržba spodního prádla Praní spodního prádla se odvíjí od materiálu. Bavlnu a bambus můžete prát v pračce. Nezapomeňte se ale podívat na návod. Pokud spodní prádlo perete v pračce, neměli byste volit teplotu vyšší než 30 ° Celsia. Co byste ale určitě neměli při praní spodního prádla používat, je aviváž. Ta totiž ničí jeho elasticitu a následně také funkčnost spodního prádla. V e-shopu Andrie najdete kvalitní spodní prádlo pro ženy i muže. Můžete si vybírat ze široké škály různých střihů, materiálů i barev. V nabídce naleznete také bavlněné pánské spodní prádlo – boxerky i trenýrky.  

 • 0 Zájezdy Argentina

  5.00 z 1 Hlasů

  Zájezdy Argentina nabízí opravdu mnoho. Je to totiž země v Jižní Americe s téměř pěti tisíci kilometry dlouhým pobřežím. Prohlédnete si hlavní město Buenos Aires, kde navštívíte hlavní památky, jako jsou Plaza de Mayo, Casa Rosada, růžový dům, sídlo vlády, Cabildo, katedrála, dům arcibiskupa, San Telmo, La Boca a Plaza Lavalle, ale také tango show a ochutnáte místní výbornou kuchyni. Přemístíte se do Ushuaia, kde projdete Národní park Tierra del Fuego, projedete se na katamaránu po kanálu Beagle, který lemuje ostrov Los Lobos. Spatříte i další zelené ostrůvky. A čeká vás nejen to. Zájezdy do Argentiny Zájezdy do Argentiny jsou doslova plné zážitků včetně celodenního výletu k horskému ledovci Perito Moreno, či cestě k deltě řeky Tigre. Ale užijete si také relaxaci a oddych především při procházkách u vodopádů v argentinském národním parku, který dělí Argentinu od Brazílie. Navštívit můžete i muzeum o ledovcích a patagonském ledu. V Mendoze poznáte místní krásy, památky, zavítáte také do vinného sklípku a ochutnáte místní víno. Za návštěvu stojí také malebné město Estancia. Dovolená Argentina Ovšem dovolená Argentina lze také kombinovat s návštěvou ostatních zemí. Současně můžete objevovat krásy Peru a Brazílie nebo Chile. Záleží jen na vás, jak si svou dovolenou naplánujete. Pokud budete chtít strávit na tomto kontinentu delší dobu, neváhejte si svůj pobyt prodloužit přesně podle vašich požadavků. K dispozici budete mít po celou dobu pobytu 24 hodinový servis a služby anglicky hovořících průvodců. Vy si tedy svou dovolenou opravdu užijete a o všechno ostatní se postará náš odborný personál. Svěřte se proto do rukou profesionálů a kontaktujte nás ještě dnes.

 • 0 Velikonoce

  5.00 z 2 Hlasů

    Co se skrývá pod slovem Velikonoce? Jedná se o křesťanskou oslavu, která letošní rok vychází na 22. dubna 2019 – svátek radosti – oslavující znovuprobuzení přírody po dlouhé zimě. Původ Velikonoc vede daleko do minulosti. Pochází z židovské slavnosti nazvané – pesach (uchránění) na počest Židů, vysvobozených z egyptského otroctví. Křesťané se však chtěli svými oslavami rozlišit od židovského svátku a slaví Kristovo zmrtvýchvstání.   Velikonoční týden Poslední týden před Velikonočním pondělí se začíná v domácnostech uklízet a připravovat na velký svátek. Modré pondělí - v kostele se vyvěšuje modrá látka Šedivé úterý – bez zvyků Škaredá středa – tento den se vymetaly komíny. Zelený čtvrtek – Aby byl člověk celý rok zdravý, musí tento den jíst zelenou stravu jako např. špenát, brokolice..atd. Velký pátek - den hlubokého smutku Bílá sobota – poslední postní den Neděle – boží hod velikonoční – Připravují se velikonoční pokrmy – beránek, zajíček, mazanec, nádivka.. Velikonoční pondělí - Zvané také Červené pondělí nebo Mrskaný pondělek – se stalo zábavou pro děti, mládež i dospělé. Dodnes mládenci chodí za děvčaty s pomlázkami a koledují dům od domu. Přitom říkají rýmované „velikonoční koledy“ a od vyšlehaných dívek dostávají ručně malovaná a zdobená vajíčka, cukrovinky a také nějaký ten alkohol.

 • 0 Nezaměstnanost

  5.00 z 2 Hlasů

  NEZAMĚSTNANOSTPráce je důležitý výrobní faktor a otázkou nezaměstnanosti se stát velmi hluboce zabývá. Nezaměstnanost je důležitým činitelem ekonomiky státu. Na trhu práce mohou existovat následující situace:1) Rovnovážný stavPoptávka a nabídka se rovnají. Jedná se o ideální stav. Pracují všichni, co pracovat chtějí a firmy nakoupí tolik práce, kolik poptávají při dané mzdě.2) Převis poptávkyPoptávka převažuje nad nabídkou. Poptávku zde představují firmy, které by koupily více práce, ale za nižší mzdy. Strana nabídky nemá o takovou práci zájem, a tak se firmy musí uchýlit k tomu, že najímají zahraniční dělníky, kteří jsou ochotni pracovat i za tak malé mzdy. Druhým řešením je zvýšení produktivity stávajících zaměstnanců a zvýšení jejich mzdy.3) Převis nabídkyNabídka převažuje nad poptávkou. Nabídku představují domácnosti, které jsou ochotny pracovat, ale strana poptávky o ně nemá zájem. Také se stává, že firma vyžaduje konkrétní pracovníky pro specifickou práci a ty nemůže sehnat. Tak nemůže zaměstnat jen tak někoho. V tomto případě vzniká NEZAMĚSTNANOST.Nezaměstnanost můžeme mít dobrovolnou a nedobrovolnou.Dobrovolná nezaměstnanost znamená, že lidé mají pracovní sílu, ale nemají potřebu pracovat. Tito lidé mají většinou našetřeno, mají kapitál v bankách, žijí z úroku a pracovat nemusí.Nedobrovolná nezaměstnanost vzniká, když mají lidé pracovní sílu, chtějí pracovat, ale nemohou najít odpovídající práci. Často k této situaci dochází, když zaměstnavatelé snižují počty zaměstnanců, chtějí ušetřit mzdové náklady, ruší provozy nebo zaměstnavatel zkrachoval.Členit můžeme nezaměstnanost také podle její příčiny. Dělí se na:a) FrikčníZaměstnanci nejsou spokojeni se svou prací, dávají výpověď a hledají práci jinou, vhodnější. Jedná se o přirozený a krátkodobý stav a na hospodářství má pozitivní vliv.b) StrukturálníNěkterá odvětví se dostávají do útlumu a lidé tak přicházejí o práci. Naopak některá odvětví expandují a zaměstnance hledají. Je důležitá rekvalifikace zaměstnanců, aby mohli práci v nových odvětvích vykonávat.c) CyklickáTa vyplývá z vývoje ekonomiky v hospodářských cyklech. K nárůstu dochází hlavně v období krize a nabídka práce převyšuje nad její poptávkou.Ukazatelem nezaměstnanosti je tzv. míra nezaměstnanosti. Tu počítá ministerstvo práce a sociálních věcí a česky statistický úřad prostřednictvím úřadu práce a šetřením v terénu.Vzorec: nedobrovolně nezaměstnaní/aktivně ekonomicky činné obyvatelstvo * 100(%)Subjekty řešící nezaměstnanost jsou stát, zaměstnanci a firmy. Stát má několik způsobů řešení nezaměstnanosti. Může sám zaměstnávat zaměstnance (policie, armáda). Stát také vyplácí podpory nezaměstnanosti a formou dotací podporuje tvorbu nových pracovních míst a rekvalifikací. Zaměstnanci zase chtějí co nejmenší nezaměstnanost a zastupují je odborové svazy, které vyjednávají podmínky se zaměstnavatelem. U firem pak může řešit nezaměstnanost hospodářská komora, agrární komora a jiné svazy.

 • 0 Slavíte svátek svatého Valentýna? Nebo čokoládu a plyšové medvědy házíte do koše?

  0.00 z 0 Hlasů

  Mnoho Evropanů si myslí, že svátek svatého Valentýna je ryze americká záležitost, která do Evropy připutovala spolu s dalšími výdobytky ze států za Atlantikem. Nic nemůže být dále od pravdy. Americký svátek? Ani náhodou Ve Spojených státech se tento svátek pouze nekontrolovatelně rozšířil, protože souzněl s americkou náturou. Jeho původ v moderních dějinách můžeme dopátrat zhruba na počátku 19. století v Anglii, kdy bylo zvykem posílat milované osobě anonymní milostné dopisy. Tento zvyk se rozšířil v polovině téhož století společně s rozšířením poštovních známek. Tento zvyk se ostatně v Británii dodržuje dodnes. Adresát nepodepsané valentýnské kartičky musí hádat, kdo je odesílatel. Obálka bývá označena pouze písmeny SWALK (Sealed with a loving kiss). Valentýnky si posílají nejenom lidé na britských ostrovech. Mladí lidé v Dánsku si také vyměňují kartičky. Nejsou však anonymní a jejich obsahem bývají zábavné až ztřeštěné básničky a říkanky vymyšlené vlastní hlavou, což obdarovaného potěší mnohem vice než zakoupené přání s předtištěným textem. Místo typických rudých růží se obyvatelé severoevropských států vzájemně obdarovávají sněženkami. Praktický zvyk dodržují na svatého Valentýna Estonci, kteří vypravují tento den speciální autobusy pro osamělé. Do nich mohou nastoupit single muži a ženy a seznámit se s kolegy s podobným osudem. Valentýn kupodivu není jen doménou staré Evropy. Slaví se v Číně, Singapuru, na Tchaj-wanu, na Filipínách, kde 14. února probíhají hromadné svatby. Asiaté věří, že když svatba proběhne na Valentýna, manželství bude více šťastné a láskyplné. Od starověkého Říma ke knězi Valentýnovi Kde hledat prapůvod tohoto jedněmi vyznávaného a druhými zavrhovaného svátku, dnes už přesně nevíme. Traduje se, že svátek svatého Valentýna se vyvinul ze svátku Lupercalia (svátky pastýřského boha Luperca) ve starověkém Římě, který připadl přibližně na polovinu měsíce února. Smyslem svátku bylo vyčistit město od zlých duchů a na další rok zajistit zdraví a prosperitu. Prakticky svátek spočíval v poněkud neromantickém rituálním bičování mladých žen muži, kteří na tento akt využívali biče potřené krví rituálně obětovaných dobytčat. Svátek byl pravděpodobně obnoven ve 3. století našeho letopočtu, kdy byl umučen kněz Valentýn. Ten tajně oddával mladé a zamilované páry přes zákaz císaře Marka Aurelia Claudia, který ve své říši zakazoval manželské svazky z obav, že ženatí muži nebudou chtít jít do války. Později v 5. století byl papežem Gelasiem I. vyhlášen den smrti tehdy už svatého Valentýna svátkem. Pravděpodobně tak splynul se svátkem Lupercalia, které připadaly na stejné datum. Nezapomeňte na drahou polovičku Ať už Valentýn slavíte nebo ne, váš partner, či partnerka určitě ocení, když si na něj (ji) alespoň jedenkrát za rok vzpomenete a strávíte spolu krásný večer bez shonu a každodenního stresu. A proč ne zrovna 14. února?

 • 0 Povinné ručení

  0.00 z 0 Hlasů

  Náš motorový miláček může přijít na českých cestách také k úrazu. Provoz na komunikacích je v současné době tak hustý, že často dochází k různým kolizím. Někdy se nám pomačká trochu fasáda, jindy auto odejde úplně. Výjimkou není až celková destrukce našeho plecháče. Toto si však nemusíme způsobit vždy sami, ale viníkem nehody může být jiná osoba. Jak si pak zajistit prašule na opravu našeho motorového miláčka nebo koupi nového? K tomu slouží povinné ručení motorových vozidel. Musí jej mít každý, kdo se odváží na veřejné komunikace. Do devadesátých let minulého století byla jeho cena striktně dána, neboť jej nabízela pouze jedna finanční instituce. Dnes se však můžeme radovat, neboť povinné ručení ve své nabídce mají téměř všechny pojišťovny a banky. Těch se nám naštěstí na českém trhu vyrojilo velké množství. Aby si své klienty udržely či případně získaly nové zákazníky, musí stále něco nového vymýšlet a mnohdy až balamutit, aby byly zajímavé. Snaží se nás utáhnout na nízké ceně pojistky, ale narazit můžeme také na zajímavé slevy a jiné bonusy. Jak ale vybrat pro náš milovaný vůz to nejlepší? K tomu nám výtečně poslouží vymoženost dnešní doby zvaná internet. V něm lze najít nabídky jednotlivých poskytovatelů povinného ručení přímo na jejich webových stránkách. Ale kdo má dnes čas na brouzdání na netu, vždyť raději jdeme na pivo nebo fotbalový zápas. Snadnější možností porovnání ceny a výhod tohoto pojištění jsou srovnávače povinného ručení, které jsou nezávislé a na základě zadaných údajů, jako jsou například obsah motoru vozidla či jeho stáří, nám spočítají přesně to, co zacelujeme. Vybrat to nejlepší pro náš milovaný vůz je tedy velmi snadné. Sjednáním výhodného povinného ručení můžeme ušetřit nemalé finanční prostředky, neboť nabídky jednotlivých pojišťoven a bank se mnohdy velmi liší. V našem rozhodování nám mohou pomoci rovněž nezávislí finanční poradci.

 • 0 Proč nepodcenit cestovní pojištění?

  0.00 z 0 Hlasů

    Chystáte se užívat krásné letní počasí někde mimo domovinu? Pak určitě nezapomeňte s sebou na cestu přibalit i cestovní pojištění! Možná Vás napadá, proč pořizovat službu, kterou určitě nevyužijete, když budete jen ležet na pláži a maximálně si zaplavete jedno dvě tempa v bazénu? Ano samozřejmě, nikdo nechce malovat čerta na zeď, ale i při cestě na pláž si lze nešikovně zvrtnout kotník, při ochutnávání místních lahůdek může dojít k bouřlivé reakci vašeho žaludku anebo do vás někdo neopatrně strčí na pláži a úraz může být na světě. Situace se pak může značně zkomplikovat zejména v případě, že cestujete s malými dětmi, které jsou neposedné a rozradostněné z nepřeberného množství nových vjemů a zážitků. Samozřejmostí by pak mělo být cestovní pojištění u lidí, kteří se chystají na nějaké větší výšlapy a túry, zde je číhajících rizik mnohem více. Navíc cestovní pojištění nezahrnuje jen nezbytnou úhradu nákladů vynaložených na ošetření v případě úrazu či nemoci, ale je zde v připojištění léčebných výloh zahrnuta také přeprava do nejbližšího zdravotnického zařízení či přímo zpátky do České republiky. Dále je možné připojistit úrazy, zavazadla nebo odpovědnost za škody způsobené na majetku či životě. Neriskujte zbytečné komplikace kvůli ušetřeným pár korunám a užijte si dovolenou opravdu v klidu ať už se přihodí cokoliv s cestovním pojištěním. Krásnou dovolenou

 • 0 Kdo musí podat daňové přiznání za rok 2018 a jak na to?

  5.00 z 3 Hlasů

  Pomalu, ale jistě se začíná blížit termín podání daňového přiznání za rok 2018. Tato povinnost se netýká jen živnostníků, ale samozřejmě i běžných zaměstnanců. V tomto roce je nutné vyplněný formulář odevzdat nejpozději 3. dubna. Kdo musí daňové přiznání podávat a jakou má mít podobu? Za koho daňové přiznání podává zaměstnavatel?   Kdo daňové přiznání podává? Ze zákona samozřejmě daňové přiznání podávají živnostníci a dále osoby, které podnikají na vedlejší pracovní poměr. V ojedinělých případech si sami podávají daňové přiznání i osoby zaměstnané, které nesplňují podmínky pro to, aby za ně roční zúčtování provedl zaměstnavatel. V praxi to vypadá tak, že pokud jste za rok 2018 prošli více zaměstnáními současně či jste byli v evidenci úřadu práce, tak si budete muset toto přiznání podat k místnímu finančnímu úřadu sami. Zaměstnavatel za Vás roční zúčtování může provést pouze v případě, kdy jste u něho pracovali po celý rok a neměli jste jiný vedlejší příjem. Dále také v případě, že jste během roku měli více zaměstnání, která na sebe navazovala a nepřekrývala se.   Jak správně daňové přiznání podat? Daňové přiznání za rok 2018 lze podat několika způsoby. Tím prvním je vyplnění klasického papírového formuláře pro přiznání k dani z příjmů fyzických osob, který si můžete vyzvednout na každém finančním úřadu či ho vytisknout z internetových stránek Finanční správy, kde si ho můžete rovnou i vyplnit. Dalším způsobem je elektronické podání, kdy se formulář vyplní přímo na internetových stránkách Finanční správy a odešle se prostřednictvím přihlášení přes datovou schránku. V počítači vyplněný či naskenovaný formulář lze samozřejmě odeslat i jako přílohu v datové schránce. Pokud jako fyzická osoba vlastníte datovou schránku, máte ze zákona povinnost daňové přiznání za rok 2018 podat elektronicky (V opačném případě se vystavujete riziku udělení pokuty.).   Jaké doklady je třeba k daňovému přiznání doložit? Jako zaměstnanci budete k přiznání z dani z příjmů fyzických osob dokládá potvrzení o zdanitelných příjmech od všech zaměstnavatelů, u kterých jste v roce 2018 byli zaměstnáni. V případě studia se samozřejmě dokládá i potvrzení. To samé platí i pokud máte úlevy na dani. V daňovém přiznání lze od základu daně odečíst např. úroky z hypotéky, penzijní připojištění. Nějakou tu výhodu můžete získat i za odběry krve, kostní dřeně či za dary.

 • 0 Jak zhubnout břicho

  0.00 z 0 Hlasů

  Snem téměř každé ženy je v dnešní době ploché bříško. Mužům přestává být kondice jejich těla také jedno a snaží se s přebytečnými kily v pasu bojovat neméně intenzivně. Bohužel o hubnutí břicha platí, že se jedná o velmi obtížný proces závislý na několika proměnných. Nejde zhubnout jen břicho! Tělo hubne, pokud se nachází v delším horizontu v kalorickém deficitu. To znamená, že jednoduše vydává více kalorií, než přijímá. Bohužel však není možné přinutit tělo k tomu, aby hublo z vámi vybrané partie. Každému se ukládá tuk jinak a každému se také jinak odbourává, záleží tak jen na vaší genetice, kdy se vám podaří zhubnout tuk na břiše. Strava a trénink jsou základ Sériemi sklapovaček tedy rozhodně tuk na břiše nezhubnete. K tomu abyste ho odbourali budete muset cvičit plnohodnotný trénink v posilovně, který bude zaměřen na celé tělo. To však neznamená, že byste měli na cvičení břicha zanevřít. Střed těla je velmi důležitou partií, která zajišťuje správné držení těla a podobně. Svoji roli při hubnutí hraje samozřejmě z velmi velké části také vyvážená dieta, která tvoří velké procento úspěchu. Pokud se budete dřít v posilovně a pak si zajdete do nejbližší cukrárny na zákusek, pravděpodobně tuk na břichu jen tak neodbouráte. Nezapomeňte na dostatečnou regeneraci Regenerace je dalším klíčem k úspěchu. Pokud bude váš trénink perfektně poskládaný a budete mít dokonalý jídelníček, stále musíte tělu ještě poskytnout dostatek prostoru pro to, aby se na něm očekávané změny mohly projevit. Ne nadarmo se totiž říká, že svaly rostou při regeneraci.

 • 0 Trendy permanentního make-upu a co byste o něm měli vědět

  5.00 z 2 Hlasů

  Trendy permanentního make-upu a co byste o něm měli vědět Trendy permanentního make-upu se neustále vyvíjí dopředu. Nově roste obliba tetování tvářenky nebo pih na nose a tvářích. Pokud vás nebaví každodenní líčení a chtěly byste se probouzet s hotovými linkami nebo obočím, pak je tento článek přesně pro vás. Dozvíte se veškeré informace o výhodách permanentního make-upu, jeho výdrži a na co byste neměli zapomenout. Trendy permanentního make-upu u nás i ve světě Mezi největší trendy patří již mnoho let především vyplnění a vláskování obočí či horní a dolní oční linky. Permanentní make-up se začal objevovat v 80. letech dvacátého století a již tenkrát měly ženy velký zájem o konturování rtů a oční linky. V poslední době začíná být stále populárnější tetování tvářenky, vlasů nebo stínování linek. Nejžhavějším módním hitem jsou pihy a na ně se zaměřily i mnohé kosmetické salony. Tetování pih je stále populárnější Poslední roky roste důraz na přirozený vzhled a pihy na nose a tvářích se staly novým trendem. Některé ženy si je občas dokreslují v rámci líčení, ale kosmetické salony začaly nabízet i jejich vytetování. Aplikace probíhá stejně jako u očních linek nebo obočí a výsledek vydrží až tři roky. Řídké vlasy zamaskuje mikropigmentace Tetování vlasů může vyřešit problémy s řídkými a vypadanými vlasy. Tato metoda napodobuje velmi krátké vlasy a díky mnoha barevným pigmentům bude odstín vlasů odpovídat vaší přirozené pigmentaci. Zákrok navíc pomůže zakrýt nedokonalosti pokožky hlavy, jako jsou jizvy, pigmentové skvrny nebo popáleniny. permanentního make-upu se neustále vyvíjí dopředu. Nově roste obliba tetování tvářenky nebo pih na nose a tvářích. Pokud vás nebaví každodenní líčení a chtěly byste se probouzet s hotovými linkami nebo obočím, pak je tento článek přesně pro vás. Dozvíte se veškeré informace o výhodách permanentního make-upu, jeho výdrži a na co byste neměli zapomenout. Trendy permanentního make-upu u nás i ve světě Mezi největší trendy patří již mnoho let především vyplnění a vláskování obočí či horní a dolní oční linky. Permanentní make-up se začal objevovat v 80. letech dvacátého století a již tenkrát měly ženy velký zájem o konturování rtů a oční linky. V poslední době začíná být stále populárnější tetování tvářenky, vlasů nebo stínování linek. Nejžhavějším módním hitem jsou pihy a na ně se zaměřily i mnohé kosmetické salony. Tetování pih je stále populárnější Poslední roky roste důraz na přirozený vzhled a pihy na nose a tvářích se staly novým trendem. Některé ženy si je občas dokreslují v rámci líčení, ale kosmetické salony začaly nabízet i jejich vytetování. Aplikace probíhá stejně jako u očních linek nebo obočí a výsledek vydrží až tři roky. Řídké vlasy zamaskuje mikropigmentace Tetování vlasů může vyřešit problémy s řídkými a vypadanými vlasy. Tato metoda napodobuje velmi krátké vlasy a díky mnoha barevným pigmentům bude odstín vlasů odpovídat vaší přirozené pigmentaci. Zákrok navíc pomůže zakrýt nedokonalosti pokožky hlavy, jako jsou jizvy, pigmentové skvrny nebo popáleniny.   Výhody permanentního make-upu · Kvalitní permanentní make-up zakryje nedokonalosti v tváři a zvýrazní požadované partie obličeje. · Skvělá alternativa pro ty, které trpí alergií na dekorativní kosmetiku nebo nemají čas se každodenně líčit. · Tvář je upravená 24 hodin denně, nemusíte se bát rozmazání make-upu při sportu či ve vodě. · V restauraci ani na večírku se nemusíte obávat rozmazané rtěnky. · Pokud trpíte zrakovou vadou, nemusíte se již zdlouhavě líčit u zvětšovacího zrcátka. Jak dlouho permanentní make-up vydrží? Permanentní make-up po určité době vybledne a zmizí. Odbarvovat se začne zhruba po dvou letech v závislosti na vašem věku, metabolismu, typu kůže a na vnějších faktorech. Nemusíte se ale bát, že vaše líčení bude několik let stejné. Dekorativní kosmetiku lze nanášet i na permanentní make-up, nic vám tak nebrání vyzkoušet kosmetické novinky. Na co si dát pozor Před zákrokem je důležité najít kosmetický salon, který se na aplikaci permanentního make-upu specializuje. Pečlivě si projděte zkušenosti zákazníků a fotogalerii, kterou se salon prezentuje. Vzhledem k dlouhodobému efektu a zásahu do obličeje je lepší si za profesionální aplikaci připlatit a nerozhodovat se pouze na základě ceny. Nevydařený permanentního make-up lze odstranit Permanentní make-up lze odstranit pomocí speciálního laseru podobně jako klasické tetování. Pokud se zákrok nepovede podle vašich představ nebo se rozhodnete pro odstranění z jiného důvodu, můžete tetování odstranit během několika sezení. Běžně stačí tři až čtyři návštěvy, v některých případech je jich potřeba až osm. Mezi sezeními by měla být čtyř až šestitýdenní pauza kvůli regeneraci kůže. Aplikace permanentního make-upu je rychlá a téměř bezbolestná. Můžete jím vyřešit nedostatky v obličeji nebo jen zvýraznit požadované partie. Pokud se pro zákrok rozhodnete, svěřte se pouze do rukou ověřené a zkušené kosmetičky ve specializovaném salonu. Vyzkoušíte tedy některý z výše zmíněných trendů? Máte už zkušenost s tímto vylepšením? Přemýšlíte o aplikaci permanentního make-upu, nebo jste spíše zastánci dekorativní kosmetiky?   Výhody permanentního make-upu · Kvalitní permanentní make-up zakryje nedokonalosti v tváři a zvýrazní požadované partie obličeje. · Skvělá alternativa pro ty, které trpí alergií na dekorativní kosmetiku nebo nemají čas se každodenně líčit. · Tvář je upravená 24 hodin denně, nemusíte se bát rozmazání make-upu při sportu či ve vodě. · V restauraci ani na večírku se nemusíte obávat rozmazané rtěnky. · Pokud trpíte zrakovou vadou, nemusíte se již zdlouhavě líčit u zvětšovacího zrcátka. Jak dlouho permanentní make-up vydrží? Permanentní make-up po určité době vybledne a zmizí. Odbarvovat se začne zhruba po dvou letech v závislosti na vašem věku, metabolismu, typu kůže a na vnějších faktorech. Nemusíte se ale bát, že vaše líčení bude několik let stejné. Dekorativní kosmetiku lze nanášet i na permanentní make-up, nic vám tak nebrání vyzkoušet kosmetické novinky. Na co si dát pozor Před zákrokem je důležité najít kosmetický salon, který se na aplikaci permanentního make-upu specializuje. Pečlivě si projděte zkušenosti zákazníků a fotogalerii, kterou se salon prezentuje. Vzhledem k dlouhodobému efektu a zásahu do obličeje je lepší si za profesionální aplikaci připlatit a nerozhodovat se pouze na základě ceny. Nevydařený permanentního make-up lze odstranit Permanentní make-up lze odstranit pomocí speciálního laseru podobně jako klasické tetování. Pokud se zákrok nepovede podle vašich představ nebo se rozhodnete pro odstranění z jiného důvodu, můžete tetování odstranit během několika sezení. Běžně stačí tři až čtyři návštěvy, v některých případech je jich potřeba až osm. Mezi sezeními by měla být čtyř až šestitýdenní pauza kvůli regeneraci kůže. Aplikace permanentního make-upu je rychlá a téměř bezbolestná. Můžete jím vyřešit nedostatky v obličeji nebo jen zvýraznit požadované partie. Pokud se pro zákrok rozhodnete, svěřte se pouze do rukou ověřené a zkušené kosmetičky ve specializovaném salonu. Vyzkoušíte tedy některý z výše zmíněných trendů? Máte už zkušenost s tímto vylepšením? Přemýšlíte o aplikaci permanentního make-upu, nebo jste spíše zastánci dekorativní kosmetiky?

Copyright © 2013 - 2024 All-bazar.cz