Cookie Consent by Free Privacy Policy website
 • 0 Upřednostňujete cenu a praktičnost? Nakupujte v solidním bazaru!

  0.00 z 0 Hlasů

  Pokud nepatříte mezi ty, kteří dávají přednost drahým věcem, ale mnohem více upřednostňují praktičnost a cenu, pak jste těmi nejlepšími adepty pro nakupování v bazaru. Vezměte si třeba takové bazarové zboží jako nábytek. Ideální řešení pro každou mladou rodinu, která teprve takzvaně "začíná" v nezařízeném pronajatém bytě. Určitě perspektivně počítá s vlastním bydlením, ale prozatím si ho nemůže dovolit. Bazarový nábytek tak může být tím nejvhodnějším dočasným řešením. Ono uvažovat o nábytku z bazaru není marné ani v případě rodiny s malými dětmi. Mrňouskové sem tam něco pokreslí, poškrábou a poničí. Proč tedy nepočkat s nákupem luxusního nábytku až trochu povyrostou?   V All-bazar.cz pořídíte nábytek i nemovitost za solidní cenu  Že máte při čtení předchozích řádků pocit, že je řeč právě o vás? V tom případě neváhejte a navštivte All-bazar.cz. Zaplaví vás přes 10.000 inzerátů z celé České republiky od nabídek práce a počítače, přes již zmíněný nábytek, oblečení, mobily až po byty a automobily. Navíc, pokud se zaregistrujete, můžete se těšit na pravidelný zpravodaj a informace o novinkách. Pokud jde o nábytek, tato kategorie momentálně nabízí kolem 450 inzerátů, díky kterým můžete vybírat z velmi pestré nabídky zánovního, ale i nového nábytku, který vám může vydržet a sloužit ještě dlouhá léta. Máte tak jedinečnou příležitost jak ušetřit za vybavení svého provizorního i trvalého bydlení. Koneckonců All- bazar.cz nabízí i bazar nemovitostí, takže není od věci nahlédnout do této kategorie a společně s vybavením řešit i vlastní nemovitost.   All-bazar.cz - bazar pro všechny Možná ale vůbec neřešíte bydlení (dům, byt, chatu, chalupu, garáž, hotel, penzion) - ani nenabízíte, ani nehledáte. Třeba je pro vás v současné době prioritou bazar zvířat, bazar oblečení, bazar elektro či bazar služeb. Důležité je, že už víte, kde všechny žádané kategorie hledat.

 • 0 Vyzkoušejte skvělý nabídkový bazar - All-bazar.cz

  0.00 z 0 Hlasů

  Hledáte bezkonkurenční nabídkový bazar, kde můžete nakupovat s registrací i bez? Vyzkoušejte All- bazar.cz! Nemusíte jen poptávat, ale snadno a rychle do něj také můžete vložit svou nabídku. Inzeráty jsou řazeny od těch "nejčerstvějších" k nejstarším. Velkou výhodou je to, že v nich můžete textově vyhledávat a výpis zúžit také podle krajů a měst. Při vyhledávání si můžete rovněž nastavit minimální a maximální částku, kterou jste ochotni do hledaného zboží nebo služby investovat. Vzhledem k tomu, že bylo prokázáno, že lidé i bazarové zboží nejraději očima, je těžištěm většiny inzerátů také fotografie, jako to bývá u tištěných médií. Není ovšem povinná.   Co vše si lze představit pod slovem "bazar"  I když nejběžnějším významem slova bazar je:   kamenný obchod s použitým zbožím, kterému se také někdy slangově říká sekáč (nejčastěji           bazar oblečení); nebo bleší trh, lidově blešák (bazar pod širým nebem) - například bazar sběratelství, knih a           učebnic nebo třeba bazar elektro; stále častěji se objevují internetové portály, které interaktivně nabízejí svým uživatelům           možnost prezentovat a nabízet věci k prodeji, či je poptávat. Součástí těchto webů zbývá           možnost umístit fotografie popřípadě i videa. Jedná se tedy o jakýsi typ inzerce, kde se může           člověk nepotřebných či nadbytečných věcí zbavit, nebo je získat. A právě to je i případ           webového portálu All-bazar.cz   All-bazar.cz - pro každého něco Velkou výhodou internetového bazaru je kromě jiného i to, že zde mohou být nabízeny či poptávány komodity, které sekáč ani bleší trh neobsáhnou. Jedná se například o bazar nemovitostí, bazar zvířat či bazar služeb. Nezajímá vás ani oblečení, ani elektro, ani nemovitosti, zvířata či služby? Navštivte internetový All-bazar.cz a najděte si přesně tu kategorii a to zboží, které hledáte.

 • 0 Jak podat dokonalý inzerát?

  4.00 z 4 Hlasů

  Chcete se zbavit určitého zboží a produktů, které již pro vás nejsou přínosem, ale mohly by posloužit někomu jinému? Využijte bazarové služby a podejte si inzerát. Nabízí se dvě hlavní možnosti, tedy podání inzerátu zdarma a za peníze a nutno říct, že i neplacené bazary jsou často efektivní a bohaté svou nabídkou. Pokud tedy vložíte inzerát na více bezplatných inzercí, prodáte stejně dobře jako na velikém portálu. Jak ale napsat takový inzerát, aby měl velkou odezvu, a vy jste prodali co nejdříve?   Základní data  Většina bazarů online nabízí některé základní položky, které je třeba vyplnit a samozřejmě text, který by měl maximálně vystihovat vlastnosti produktu, který nabízíte. Jako první se většinou udává kategorie, dále pak titulek, cena, můžete dokonce přidat fotku nebo video pro dokonalé představení prodávaného předmětu. Zadání inzerátu vždy zahrnuje také potvrzení obchodních podmínek.   Vylepšené inzeráty  Neměla by chybět možnost zvolit si služby, které váš inzerát vylepší a pozvednou. Jedná se například o zvýraznění inzerátu tučným písmem či barvou, nebo o takzvané topování inzerátu. Při topování je váš inzerát upřednostňován, pokud hovoříme o jeho umístění, jinak řečeno, stále se pohybuje na vrchních, tedy výhodných pozicích a každý ho vidí.   Samotný popis  Pozastavme se na chviličku u hlavního popisu produktu. Ten by měl být na jednu stranu vyčerpávající, na stranu druhou ale také stručný a ne zbytečně dlouhý. Konec konců tato kolonka má u různých bazarů také omezení v podobě počtu znaků. Kupříkladu se tak může jednat o 5000 znaků. Do těch se pak snažte vsoukat tyto informace:   Vlastnosti produktu- stav, záruka, původní cena, vzhled atd. Cena produktu- může být rovněž dohodou Kontaktní informace na vás Způsob doručení produktu Zdůvodnění prodeje   Doplnění obrázku je skoro nutností, přes to, že není povinné. Nicméně pokud se vžijete do role kupujícího, musíte sami uznat, že je vždy lepší se na produkt předběžně kouknout. I vy tedy přidejte obrázky, klidně i více, nafoťte svůj prodávaný produkt pokud možno ze všech stran, anebo rovnou vložte ilustrační video.

 • 0 Na co si dát pozor při koupi bazarové televize?

  2.33 z 3 Hlasů

  Televize z bazaru pro vás může být ternem, skvělou koupí, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat. Ale pouze tehdy, když si dáte pozor na některé důležitosti, prověříte vlastnosti televizoru i různé další faktory. Ideální je pořizovat televizi, se kterou se nejprve dostanete do kontaktu a nebudete ji pořizovat na dobírku. Dobírka se v tomto případě nedoporučuje a mnohdy se vyplatí i poměrně daleké cestování, které znamená i vyšší náklady.   Ověřte správnou funkci  Jako první si prověřte, zda je bazarová televize plně funkční, pokud samozřejmě není dáno jinak již v samotném inzerátu. Prodávající by měl vždy uvést přesnou specifikaci funkčnosti, tedy i ty nejmenší vady a možné poruchy. A pokud již budete televizor přebírat osobně, požádejte prodejce o spuštění alespoň na jednu hodinu. Zní to trochu divně, zvláště když si představíte, že budete u někoho cizího trávit hodinu času sledováním TV, ovšem má to své důvody. Některé vady se totiž mohou projevit až po určité době.   Prověřte vzhled, design Možná nejlepší možností, jak si pořídit levnou televizi v bazaru, je výskyt menších kosmetických vad. Ty nemusí často ani narušit celkový design, nebo se dokonce nachází v zadní části televizoru. Dle designové vady pak může být i dosti podstatně snížena cena. Vždy prověřte velmi důkladně také vzhled televizoru, ideálně znovu na místě a ověřte, zda prodávající něco nezatajil.   Porovnejte cenu  Pokud se vám bude zdát cena ne právě odpovídající, neváhejte srovnávat. A to tak, že navštívíte běžné obchody, kde zjistíte reálnou cenu daného televizoru. Postačí vám samozřejmě i internet, nemusíte běhat po kamenných obchodech. A vůbec nejlepší je tak trochu zabrouzdat v konkurenčních bazarech, jestli tam nenabízí stejný model za rozdílnou cenu. Při zvažování ceny je ale nutné vždy počítat právě s vizuálními či rovnou technickými vadami a dalšími informacemi prodejce.    Co dále prověřit? Vybavenost slibovanými prvky- USB, Bluetooth, internet, teletext a další Zda odpovídá deklarovaná úhlopříčka jestli pro vás bude televize dobře umístitelná Funkci ovladače Kvalita zvuku

 • 0 Podání inzerátu - první nebo poslední možnost?

  3.80 z 5 Hlasů

  Potřebujete něco rychle prodat? Pak je výbornou možností podání inzerátu. Není to nijak náročné a většinou se jedná o službu zcela zdarma. Jako první si ovšem vyberte takový inzertní portál, který pro vás bude vyhovující svými kategoriemi, ale také pestrostí nabídky a dalšími aspekty.   Co největší pestrost kategorií A jak poznat takový kvalitní bazar nebo inzertní portál, kde dostanete opravdu to, co chcete, tedy levné zboží přiměřené kvality? Takovým základním ukazatelem je nepochybně umístění bazaru ve vyhledávači. Ale ani bazary na první straně vám nemusí z různých důvodů sedět, proto se podívejte na to, kolik inzerátů je na daném portálu vlastně nabízeno. Čím jich je více, tím více se většinou na tomto webu objevuje nejen inzerentů, ale také kupujících. Pokud máte z čeho vybírat, je jen otázkou času, kdy naleznete to pravé a také to je důkazem toho, že získáte velkou možnost své zboží prodat.   Jak podávat inzeráty? K podání inzerátu budete potřebovat najít sekci bazaru Přidat inzerát, Podat inzerát nebo s podobným pojmenováním. Někdy se musíte nejprve zaregistrovat, jindy to ale není nutností. Nyní již můžete vstoupit do sekce, kterou uznáte za vhodnou a která bude korespondovat s vaším produktem, můžete začít zadávat náležité údaje. Nutností je specifikace zboží, neměly by chybět ani fotografie, kvalitní nadpis vždy upoutá. Čím více údajů k prodávanému zboží zadáte, tím budou mít potenciální kupci snazší výběr.   A co placené inzeráty? Je velice podstatné, abyste měli jasno v tom, zda inzerovat na bezplatném nebo placeném portálu a je pravdou, že většinou mají placené inzeráty větší efekt. Někdy se ale jedná pouze o zaplacení inzerátu na hodně navštěvovaném inzertním portálu, kdy se cení jeho prestiž. Nicméně pokud zadáte inzerci hned na několika bezplatných bazarech, bude to mít v podstatě zcela stejný efekt, jako jeden inzerát placený.  

 • 0 Proč se nebát nakupovat v bazarech?

  2.00 z 2 Hlasů

  Možná si i vy pokládáte otázku, zda je pořizování zboží v bazarech skutečně tak výhodné a jestli se nejedná o činnost tak trochu nebezpečnou. Zkusme si malinko nastínit pro i proti internetových bazarů a inzercí, kde své zboží nabízí různí uživatelé volně a bez závazků, které se týkají běžného prodeje.   Veliký výběr Pokud zamíříte na bazar, který je masově navštěvovaný, bude vás zde čekat velká přehlídka kategorií a vy si můžete vybrat tu, která vás zajímá. Mezi hlavní sekce, které jsou v podstatě nedílnou součástí každého inzertního portálu či bazaru, jsou Automobily, Nemovitosti, Elektronika, PC, Mobilní telefony, Práce a další. Na druhou stranu jsou zde některé kategorie, které se mohou u rozdílných stránek lišit, jako příklad si můžeme uvést nabídku domén a stránek k prodeji.   Levné zboží a služby A neměli bychom opomenout snad největší tahák každého bazaru či inzertního portálu, tedy dobré ceny. Právě tento aspekt samozřejmě nejvíc přitahuje uživatele a potenciální kupce. Je pravidlem, že na bazaru pořídíte vždy zboží levnější, jak je to ale s jeho kvalitou, to nemusíte vždy vědět.   Kvalita vs. cena Většina zboží nabízeného v bazarech je tedy levnější, někdy i o hodně procent, kvalita ale nemusí být právě ideální a zde se nám vynořuje určitá nevýhoda při takovém nakupování. Skutečný vzhled a stav si ověříte až po té, co vám produkt přijde domů, nebo si ho vyzvednete, přesto, že prodejci většinou vkládají ilustrační fotografie. Ty ale mnohdy zkreslují.   Získejte zkušenosti A jaké jsou vaše zkušenosti s nakupováním v bazaru? Zkusily jste to jednou a spálili jste se? Nebo již patříte mezi „bazarové matadory” a umíte v těchto vodách lovit? Ano, je to i o zkušenosti, po čase již budete schopni odhadnout dle různých aspektů, zda je daný prodejce spolehlivý a jestli se vám vůbec daný kousek vyplatí.

 • 0 Co vše můžou pořídit sběratelé v bazaru?

  5.00 z 1 Hlasů

  Není bazar jako bazar a ty nejlepší nabízí svým zákazníkům a uživatelům také možnost pořídit si výhodně nejrozličnější sběratelské kousky a série. A nemůžeme se divit, že sběratelé z celého světa jsou velmi častými návštěvníky právě takových bazarů. Ne každý sběratel je totiž bohatý, a šetřit se vždy vyplácí.   Starožitnosti Starožitnosti by v bazaru pro sběratele neměly chybět. Zde se může jednat skutečně o velmi rozličné zboží, od nábytku, až po starou elektroniku, nebo třeba staré pracovní nástroje do kuchyně. Na své si přijdou milovníci všeho s patinou.    Obrazy a další umělecká díla Obrazy a další umělecká díla jsou většinou určena pro ty movitější sběratele, ale nemusí tomu tak být zcela bez výjimky. Tak třeba si můžete vybrat některá dílka, která dosud nejsou tak známá.. ale kdoví, možná v budoucnu budou. Investice do umění již dnes není ničím výjimečným.   Sbírky známek V bazaru si můžete výhodně pořídit také vzácné a historické známky a samozřejmě také celá alba. Nebo se staňte naopak prodejcem a zbavte se staré, leč velmi cenné sbírky známek, která již pro vás není atraktivní, nebo jednoduše nejste filatelistou.   Numismatika a bankovky  Podobně jako známky, se sbírají také bankovky a mince, jejichž hodnota může být ještě mnohonásobně vyšší, záleží samozřejmě na stáří a stavu, již ne tak na samotné nominální hodnotě.   Pohlednice Sběratelé pohlednic naleznou v bazarech krásné obrázky ze současnosti i z dob dávno minulých. Také sbíráte pohledy z celé planety? V bazaru můžete najít doslova poklad.   Sportovní Oblíbenou kategorií sběratelských bazarů tvoří různé sportovní kousky, tedy například dresy, sportovní nářadí či stylové sportovní oblečení, ideálně s podpisem legendy.   Vojenské Army nadšenci ocení také nabídku bazarových vojenských atributů a předmětů. A které patří k těm nejoblíbenějším? Kromě zbraní třeba přilby, uniformy, vojenské pomůcky pro přežití nebo různé hodnosti a odznaky.   Další bazarové zboží pro sběratele: Sportovní kartičky Autíčka a další modely Vršky a tácky od piva Vlajky a prapory Šicí stroje, psací stroje Sbírat lze v podstatě cokoliv, tak mrkněte do bazaru a možná tam najdete právě to, co vám ve vaší skvělé sbírce ještě chybí.

 • 0 Koupě auta z bazaru: kontrola identifikačních znaků

  5.00 z 1 Hlasů

  Při koupi auta z bazaru je velmi důležité nejprve zkontrolovat, zda sedí veškeré podstatné technické i jiné parametry, někdy také identifikátory, s tím, co je psáno v technickém průkazu. Prověřte důkladně následující informace a zjistěte tak, zda se auto vůbec vyplatí kupovat.   Rok výroby Jako první důležitý identifikátor si můžeme uvést rok výroby. Jeho kontrola by měla být samozřejmostí za každých okolností. Rok výroby je jednak zapsán v techničáku, pokud se vám ovšem něco nezdá, můžete skutečné číslo prověřit s pomocí kódu na skle, agregátu, ABS, alternátoru či jiných částech vozidla.   VIN VIN je u automobilů jednou z vůbec nejdůležitějších číselných informací. Jedná se o výrobní číslo, které by mělo sedět s tím, které je udáno v technickém průkazu. VIN bývá výrobcem vyražen na různých komponentech motorové části, zde záleží přímo na modelu vozidla, nicméně může se jednat třeba o přepážku mezi kabinou a motorem či o kryt tlumiče.   VIN pod předním sklem VIN umístěný pod předním sklem je výsadou spíše nových vozů, pakliže u daného je, důkladně zkontrolujete, zda odpovídá.   Sklo Každé sklo auta pořizovaného z bazaru by mělo mít totožný kód, pakliže se jedná o jiné číslování, značí to, že daný kus byl nahrazen.   Bezpečnostní pásy Bezpečnostní pásy jsou očíslované a označené různými způsoby, znovu záleží na výrobci a modelu automobilu. Kupříkladu se může jednat o plastové štítky pásu dole nebo o komponent pro uchycení pásu.   Výrobní číslo motoru a typový štítek  Na bloku motoru auta musí být povinně vyražená informace, která udává typ a výrobní číslo motoru. V tomto případě postačí kontrola s technickým průkazem, zda je shoda. Typový štítek můžete hledat rovněž v prostoru motoru. Pokud s ním není něco v pořádku, či dokonce chybí, důkladně prověřte, zda auto nebylo bouráno nebo výrazně upravováno.

 • 0 Základní prověření technického stavu bazarového auta

  3.50 z 2 Hlasů

  V první řadě zkontrolujte, zda u auta, které se dostalo do vašeho hledáčku, nechybí žádný z povinných štítků a dalších pouhým okem viditelných informací. Například VIN předního skla či VIN motoru. Mezi základní kontrolu, pokud tedy nepatříte mezi ty, co nakupují v bazaru automobilů naslepo, patří také:   Stav barvy a laku Nejlépe prohlédnete kvalitu barvy a laku auta za dobrých světelných podmínek, ideálně za čistého slunečního svitu. Všímejte si takových podstatných věcí, jako mohou být zbytky po broušení, stříkání či nátěrech, dále zjistěte, zda se někde nevyskytují odlišné barevné odstíny.   Další kontrola karoserie   Mezi základní kroky kontroly karoserie bazarového vozu patří:   Kontrola velikosti mezer mezi jednotlivými díly karoserie. Kontrola pevnosti všech spojů a šroubů karoserie Kontrola koroze ve všech rizikových částech Kontrola všech spárů vytvořených ve výrobě Důkladná kontrola všech spojů a kontaktů karoserie zevnitř     Prohlídka interiéru Při prohlídce vnitřku automobilu z bazaru se zaměřte nejprve na stav sedaček a čalounění, zjistěte, zda se uvnitř nenachází podezřelé skvrny nebo deformace. Následně přistupte ke kontrole opotřebení důležitých součástí řízení, tedy volantu, plynu, spojky, brzdy, ruční brzdy, řadící páky a dalších. Prověřte, zda jdou sedadla nastavit tak, jak mají.   Doporučuje se také důkladné prohlédnutí všech plastových částí interiéru, klidně i rozebrat nedostupná místečka, kde se může ukrývat koroze či jiná překvapení. Svou důležitost má nepochybně také kontrola přístrojové desky a všech jejich funkcí, včetně prostoru pod ní.   Další části vozu, které je doporučeno zkontrolovat:   Pneumatiky a stav náprav Elektrické a elektronické vybavení vozu Airbagy Motor pouhým okem: spoje, tekutiny, těsnost oleje, čistota, startování, nutnost výměny           oleje Barva výfukového kouře: černý kouř značí velké opotřebení či vadu čerpadla motoru, bílý           kouř znamená unikání par z chlazení nebo poškozenou hlavu, modrý kouř může být           důsledkem opotřebení různých motorových částí

 • 0 Zvířecí bazary- buďte opatrní

  0.00 z 0 Hlasů

  Bazary zvířat nejsou žádnou žhavou novinkou a už v podstatě fungují dlouhá desetiletí, i když dříve to nebylo elektronickou formou. Najdete v nich vše od maličkých hmyzích příslušníků, až po veliká zvířata, jako jsou třeba koně. Slona, či zebru pravděpodobně takto nezískáte, ale k dispozici vám bude mnoho domácích mazlíčků. Mějte se ovšem na pozoru, při pořizování zvířete v bazaru na vás může číhat nejedno nemilé překvapení.   Nemoci  Nejhorší je, když si vyzvednete zvířátko, které není úplně zdravé. Nemusí to být na první pohled zjevné, když pak ale budete mít tohoto jedince doma delší dobu, můžou se projevit různá onemocnění, která vám původní majitel bohužel zatajil. Například u psů to můžou být vrozené choroby, jako dysplazie kyčelního kloubu, na druhou stranu může jít o nemoc, kterou si zvíře přivodilo u svého prvního majitele. Otázka zní, zda můžete svého nového člena rodiny léčit, nebo jestli bude lepší vrátit ho původnímu pánovi.   Horší kondice  V důsledku nedostatečně nutričně vyvážené a bohaté stravy může chované zvíře vykazovat špatnou kondici, u koček a psů se to dá často poznat již podle prvotního pohledu na srst a výraz očí.   Nečistí jedinci  O něco méně závažnější situace nastává v případě zakoupení zvířecího příslušníka, který nebyl chován v právě uspokojivých hygienických podmínkách. Jako příklad si můžeme uvést psa, u něhož se pán nestaral o srst, očistu uší, nebo čištění očí. Vše můžete naštěstí napravit použitím těch správných přípravků, očistou ve vodní lázni a samozřejmě také kartáčováním.   Špatná výchova nejen psů  Zůstaňme opět u pejsků, jejichž špatná výchova a chybějící trénink se mohou projevovat dosti negativně, a to až do takové míry, že nakonec obdržené zvíře chcete vrátit. Bohužel ne vždy je to možné a může se stát, že původní majitel nereaguje na výzvy. I proto je vždy lepší při pořizování nového zvířátka do domácnosti kontaktovat jeho původního majitele přímo, vše s ním prodiskutovat a konec konců si živočicha řádně prohlédnout, ať už je to strašilka nebo velký oř.

Copyright © 2013 - 2024 All-bazar.cz