Cookie Consent by Free Privacy Policy website
 • 0 Spodní prádlo má vliv na zážitky

  0.00 z 0 Hlasů

  Každý už nejspíš zažil situaci, kdy mu oblečení, které měl na sobě, úplně nesedělo a bylo tak dost složité se soustředit na cokoli jiného. U spodního prádla je pohodlí to nejdůležitější.   Pohodlí kdykoliv Na výletě s rodinou nebo sportovním utkání s přáteli se chceme věnovat tomu, co nás baví, a ne si neustále popotahovat ramínko od podprsenky, nechat se omezovat v pohybu upnutými trenýrkami menší velikosti a řešit další nepříjemné drobnosti. Ke sportu i odpočinku potřebujeme kvalitní a dobře padnoucí spodní prádlo, které nás nijak neomezuje a v ideálním případě o něm ani nevíme. Když je chladno, drobné chyby prádla nemusí být tak citelné, ale v horkých letních dnech, kdy se i více potíme, je každé nepohodlí znát. Drsné švy mohou podráždit kůži, pod upnutým oblečením může nakrčená látka způsobit otlaky a další nepříjemnosti.   Vhodná velikost Na vině toho, proč nám prádlo často nesedí, je mnoho faktorů. Jedním z nich je i špatně zvolená velikost. Zatímco ženy mívají tendenci spíše si centimetry ubírat a dámské spodní prádlo volí menší, než by potřebovaly, u mužů je to přesně naopak. Ti naopak vybírají prádlo až o dvě velikosti větší, než je jejich správná velikost. Nepřidá jim to však na pohodlí, větší velikost znamená také širší nohavičky a ne úplně dobře zvolený střih. Muži potřebují pro své intimní partie oporu, kterou jim prádlo poskytuje, musí však dobře sedět. Podle typu střihu je opora výraznější, jako mají upnuté boxerky a slipy, nebo je minimální, což je příklad trenýrek. Ty jsou vhodné pro klidnější aktivity, přílišná volnost v citlivé oblasti by při prudkém pohybu mohla být nepříjemná a ve výjimečných případech způsobit i namožení kůže.   Pro letní aktivity tak volte především prádlo ve správné velikosti, které nikde neškrtí ani nepřebývá. Důležitý je i materiál. Ideální do horkých dní je bavlna nebo bavlna s příměsí, která dobře saje pot a nedráždí pokožku.

 • 0 Zajistěte své prostředky včas! Zlato je zvládne ochránit i před inflací

  0.00 z 0 Hlasů

  Patříte k lidem, kteří jednají prozíravě a snaží se předcházet problémům? V osobním i pracovním životě se vyhýbáte unáhlenému jednání? Dobře víte, jak důležité je nespoléhat se na náhodu? Pak si jste zajisté dobře vědomi, jak důležité je správné finanční plánování. Materiální a finanční zajištění sice samo o sobě není cestou ke štěstí, dokáže však výrazně usnadnit život. A navíc otevírá možnosti, o kterých si bez dostatku prostředků můžete nechat jenom zdát. Proto je důležité postarat se, aby vaše peníze neztratily hodnotu v důsledku inflace. Omezení související s koronavirovou krizí negativně poznamenala ekonomiku Na počátku loňského roku se celý svět ocitl v situaci připomínající katastrofický film. Opatření, která mnohé země zavedly s cílem zamezit šíření epidemie, sice do jisté míry omezila počty nakažených a pomohla snížit ztráty na životech, měla však nemalý dopad na ekonomiku. Mezi nejvíce postižené segmenty hospodářství patří veškerá odvětví související s turistickým ruchem od ubytovacích služeb až po leteckou dopravu, stravování, zábavní průmysl, kultura, péče o tělo a mnohé další. Inflace klepe na dveře. Zlato vás před jejími dopady ochrání Mnoho provozovatelů restaurací, malých prodejen i dalších provozoven se dokonce po nuceném uzavření rozhodlo ukončit provoz. Mnoha domácnostem se během tohoto období snížily příjmy. A je zřejmé, že na dveře nyní zaklepala inflace. Máte-li úspory, je tedy nejvyšší čas zamyslet se nad tím, jak je zabezpečit. Jednou z nejlepších možností je nakoupit zlato, Rozhodli jste se pořídit zlato? Vyberte si spolehlivého prodejce Když do vyhledávače napíšete „investiční zlato“, mezi nejlepšími výsledky se vám zobrazí i stránka www.zlate-mince.cz. Právě na této adrese najdete zlaté mince i slitky vysoké ryzosti. Koupit je můžete za příznivé ceny přímo přes internet, případně v kamenné prodejně v pražském Obecním domě. Navíc tu máte možnost zlato později opět odprodat.

 • 0 Vrácení daní z Německa – vyzkoušejte to jako službu na klíč

  0.00 z 0 Hlasů

  Nepřipravujte se zbytečně o peníze a nechte si vrátit daně v Německu, které jste zaplatili navíc. Nevíte, jak na to? Využijte právní službu na klíč. Pracovali jste v Německu, avšak ne po celý rok? V tomto případě je pravděpodobné, že i vy máte nárok na vrácení daně z Německa. Obvykle jde o situace, kdy v Německu pracujete pouze část roku, současně mimo Německo nepobíráte žádné vyšší příjmy, jste též v manželském svazku nebo za prací do Německa dojíždíte. To vše bývají předpoklady k tomu, že i vy spadáte do kategorie, kdy vám náleží vrácení přeplatku na dani. Jenomže jak na to? Požádejte o vrácení daně z Německa Mnozí nemáme dostatek informací k tomu, že na vrácení daně máme nárok, či nevíme, jak a kde si o přeplatek požádat. Na problematiku vrácení daní z Německa se specializuje společnost TJ-Legal. Firma je schopna zařídit vrácení německého daňové přeplatku na klíč, a to dokonce až čtyři roky zpětně. Nejste si jisti, jestli si jej můžete nárokovat i vy? Stačí kontaktovat TJ-Legal, kde vám ihned poskytnou informace, zdali si i vy máte možnost uplatnit snížení daňové povinnosti a uplatnit si zákonné odečitatelné položky. Určitě se o možnost vrácení daní zajímejte, protože pokud třeba žádáte několik let zpětně, může se jednat o poměrně vysokou částku. Obvykle se jedná o částky přibližně mezi 700 a 5000 € (zdroj: TJ-Legal). Vyřízení je přitom velice rychlé. Minimum dokladů, zbytek již ponechte na TJ-Legal K vyřízení vrácení daně potřebujete minimum dokladů. TJ-Legal dodáte formulář Lohnsteuerbescheinigung, případně výplatní pásky od všech zaměstnavatelů za dané období. Chybějící doklady si zajistí firma sama a vám již dojde na účet pouze přeplatek na dani. Neodkládejte žádost o přeplatek na dani v Německu Ideální je pro vás samozřejmě žádat o přeplatek ihned, jakmile na něj máte nárok. Což je vlastně vždy po 31. prosinci. Takže již v lednu můžete zažádat o vrácení přeplatku na dani za předchozí rok. TJ-Legal vám s tím pomůže.

 • 0 Vytvořte si praktický sklad pomocí regálových systémů

  0.00 z 0 Hlasů

  V současné době spousta společností disponuje skladem pro uložení materiálu, ba dokonce i hotových výrobků. Pokud chcete ve skladových prostorech nastolit pořádek, není nic jednoduššího než investovat do regálových systémů, neboť jsou praktické a také odolné vůči mechanickému poškození. V následujících řádcích vám prozradíme, jaké uplatnění nacházejí. S regálovými systémy jsou spokojené mnohé oblasti. Používají se totiž v obchodech, velkých skladových prostorech strojírenských i výrobních firem, ale klidně i v menších domácích dílnách. Pro navržení vhodného řešení použijte návrhář regálů, s nímž přišla společnost STORAGE CZ. Co všechno umožňuje návrhář regálů? Pomocí návrháře regálů si navrhnete takový regálový systém, jenž bude vyhovovat vašim představám a požadavkům. Samozřejmě, je nezbytné zohlednit i prostorové možnosti skladu. STORAGE CZ na své webové stránce provozuje online návrháře regálů poměrně dlouho a tento program je velice oblíbený, ostatně není se čemu divit. V první řadě si vyberete, o jaké regály máte vůbec zájem, protože je rozdíl mezi regály na pneumatiky či potravinové zboží. V nabídce jsou tři varianty – regál na pneumatiky, obchodní regál a paletový regál. Jakmile zvolíte jedno z těchto provedení, určíte počet požadovaných polic, výšku sloupce, vzdálenost polic, šířku, hloubku a nosnost polic. Návrhář vám zobrazí celkovou cenu, jakou za regálové systémy zaplatíte. Regály do každého skladu Společnost STORAGE CZ dodává regálové řešení i významným firmám, jako jsou Samsung Slovakia, IKEA, Whirlpool a Kia Slovakia. V tomto segmentu se totiž pohybuje více než dvacet let, a tak má bohaté zkušenosti. Vedle regálových systémů má v nabídce i dílenský nábytek a přepravky z kartónplastu, které se vyznačují nízkou hmotností, ovšem vysokou odolností vůči chemikáliím, páře a mechanickému poškození.

 • 0 Dílenská skříňka a další vybavení, které se může hodit každému domácímu kutilovi

  0.00 z 0 Hlasů

  Stále více živnostníků a řemeslníků, kteří mají menší firmu, přichází na chuť práci v domácích podmínkách. Je to praktické z mnoha důvodů, obzvláště v poslední době, kdy v tuzemsku panuje epidemie koronaviru. K tomu, abyste mohli řádně a plnohodnotně vykonávat svoji profesi, pracujete-li manuálně, je zapotřebí si vytvořit domácí dílnu. A v ní nesmí chybět užitečný nábytek. Skříně na nářadí Základem každé domácí dílny, v níž se budete moci realizovat, jsou skříně na nářadí. Může jít o klasické kovové skříně, jež jsou poměrně snadno dostupné a nestojí moc peněz. Výhodami jsou jejich dlouhá životnost a vysoká odolnost vůči poškození. Nevadí jim prach a znečištěné prostředí, s čímž se v každé dílně musí počítat. Pojízdné dílenské skříňky Velmi zajímavou volbu představuje dílenská skříňka, která je na kolečkách. Tento typ dílenského nábytku hojně využívají například automechanici, protože potřebují mít nářadí a další potřeby neustále po ruce. Pojízdná dílenská skříňka vám umožní mít všechny důležité věci vždy tam, kde je zrovna potřebujete. Nemusíte pak pořád odbíhat od práce. Kvalitní pojízdné dílenské skříňky mají překvapivě velkou nosnost, dokážou pojmout i více než 100 kilogramů. Uschováte tak do nich nejen drobné pomůcky, jako jsou různé hřebíky apod., ale také kompletní sady nářadí či vrtačku. Ideální je, pokud jsou členěné do několika šuplíků, horní deska by pak měla sloužit jako odkládací, ale také pracovní prostor pro drobnou činnost. Kolečka musejí mít nejen dobré vlastnosti z hlediska otáčení, ale je praktické rovněž to, když mají brzdný systém, takže vám pak dílenská skříňka zbytečně neodjíždí v nevhodný okamžik. Boxy na nářadí V neposlední řadě se vyplatí pořídit si ještě menší box na nářadí. V nabídkách specializovaných eshopů je najdete v plastových i kovových variantách. Dobré je, pakliže mají uzavíratelné víko na zámek, pak si totiž boxy na nářadí můžete vzít i mimo dílnu, kupříkladu na stavbu, potažmo někam na veřejné prostranství. Zámek zajistí, že se do nich nedostane nikdo nepovolaný.

 • 0 Kam v Česku vyrazit na výlet

  0.00 z 0 Hlasů

  Nechce se vám už sedět doma, ale zároveň se nechcete potkávat s davy lidí? Poradíme vám, kam na výlet s partnerem, rodinou nebo s dětmi tak, aby vás to téměř nic nestálo a navíc jste si užili příjemné chvíle se svými blízkými. Víte, jak si užít volný čas?   Rozhledny v okolí Máte rádi výšky a chcete vidět svět z ptačí perspektivy? Zjistěte, jestli není ve vašem okolí volně přístupná rozhledna a vezměte s sebou na vyhlídku partnera a děti, včetně školního batohu na zádech, kam nabalíte svačinu, pití a také dalekohled. Pokud jste navíc přemýšleli, že byste se chtěli proletět horkovzdušných balonem, tak se můžete připravit, jaká výška a výhled vás asi čeká.   Smírčí kameny Zajímejte se také o historii místa, kde žijete a bydlíte. Možná jste ani nevěděli, co znamenají smírčí kříže a kameny v okolí. Zajděte si právě na tato místa a procházku si zpříjemněte i zjištěním toho, co se právě zde stalo. K mnoha z nich se totiž vážou zajímavé, i když mnohdy až děsivé pověsti.   Nejbližší voda Pokud patříte k milovníkům přírody a zároveň jste vodní živel, sbalte si batoh z recyklovaného materiálu a vyrazte na výlet k nejbližší vodě. Může to být říčka, jezero nebo třeba rybník. Často jej naleznete i v zástavbě mezi domy nebo skrytý v lese. Pokud to voda a počasí dovolí, nebojte se zde vykoupat, případně trénovat otužování.   Zvířata mimo zoo Nechcete jít s davem a navštívit zoo, která jsou v současné době poněkud přeplněná? Vezměte své děti na zvířátka jinam. Na chvilku odložte učebnice a sešity ze školního batohu pro prvňáčky a vezměte s sebou malou svačinku pro zvířata, vždy se však ptejte, jestli jim můžete dát krmení nebo je dostupné na místě. Zajímejte se tedy, jestli nemáte kolem svého místa bydliště statek, farmu, případně lesopark nebo oboru se zvířaty.   Cestou za mýty a legendami Milovníci starých mýtů a legend mohou navštívit místa, která jsou také volně přístupná a píše se o nich v oblíbených časopisech nebo dokonce učebnicích. Najděte si takové místo kolem svého bydliště a než vyrazíte, tak si pečlivě nastudujte, čemu věnovat pozornost a co vás zde čeká. Některá místa mohou mít i léčivou a pozitivní energii. Na jiných se naopak drží kouzla a čáry z minulosti.   Honba za pokladem Zkuste se vydat za pokladem. I když se říká, že zem se otvírá jen na Velký pátek, věřte, že i v jiné dny se můžete pokusit najít poklad například kolem hradu Veveří na Brněnsku. Případně se zajeďte podívat na mýty a legendami opředenou horu Blaník.   Výlet si užijete i k lesním studánkám nebo k jiným místům v lese, o kterých se tvrdí, že právě zde je již po staletí ukrytý poklad. Co když čeká právě na vás?

 • 0 I hlodavci si chtějí hrát. Pořiďte jim hračky pro hlodavce

  0.00 z 0 Hlasů

  Hlodavce jsme si oblíbili jako nenáročné domácí mazlíčky. Obvykle jsou prvním zvířátkem, které dětem dovolíme. Aby se u nás cítili dobře, potřebují své hračky. Morčata, křečci, myši, potkani, činčily, zakrslí králíci, pískomilové, burunduci, osmáci ­– to vše projde našimi domácnostmi. Každý z těchto hlodavců potřebuje ke spokojenému životu v zajetí správnou klec, ale i její vybavení, mezi kterým nesmí chybět hračky pro hlodavce. Díky nim se umí zabavit, ustát omezený prostor v kleci, ale též si třeba obrousit zuby, což je důležité přímo pro zdraví hlodavců. Domečky a tunely dopřejí hlodavcům soukromí Mnozí z hlodavců jsou nočními zvířátky. Proto potřebují přes den soukromí. To jim poskytne krásný dřevěný domeček. Nezlobte se na ně, když se do něj pustí. I k tomu je, aby byl s chutí okousáván. Prostě pak jen jednou za čas pořídíte nový. Pozor ale na domečky, které neodpovídají velikostí vašemu zvířátku. Splašené morče se umí pěkně nepříjemně zaseknout třeba v okénku domečku. Vždy proto vybírejte domeček ve správné velikosti. Domečky mohou být z vhodného dřeva, ze splétané trávy, někdy též plastové a keramické. Tunely a mosty jsou další zábavou pro hlodavce. Ukrývají se do nich, či na nich vysedávají a sledují okolí. Není nic krásnějšího než třeba skupina osmáků pozorující z klece, co právě děláte. Nejčastěji se však používají ty dřevěné. Křečci i osmáci milují kolotoče Některé hlodavce fascinuje kolotoč. Zvířátka v něm svedou běhat dlouhé hodiny. Někdy to zkouší i ve dvojici, a to se pak skutečně nasmějete. Pozor však, kolotoč může pěkně drnčet. Pokud u toho sedíte celý den, není to nic příjemného. Tišším než kovový je kolotoč pro hlodavce z plastu. Pro hlodavce jsou hračkou i různé zásobníčky na potraviny Milují třeba pověšené koule se senem, ke kterým se musí často propracovat drobnými akrobatickými kousky. I jesličky na seno jsou rovněž zábavou, kterou se každý obyvatel klece snaží obsadit především pro sebe. Dejte se na sport se svým králíkem E-shop Animal-trade.cz vám mezi hračkami pro hlodavce nabídne i takové speciality, jako je třeba výšková překážka pro Králičí hop. Jde o originální překážku pro švédský sport, který je oblíbeným již od roku 1970. Nyní se dostává i k nám a mnoho majitelů králíčků se tomuto sportu začíná věnovat. Tento agility sport pro králíky a jejich majitele začíná mít i u nás silnou členskou základnu. Kombinujte kvalitní koupené hračky s vlastními Spousty kvalitních hraček pro hlodavce koupíte hotových. Určitě se ale nebojte svým mazlíkům nabídnout i vlastní bezpečné hračky. Nejčastěji je najdete na zahradě či v lese. Ověřte si, co vašemu hlodavci vadí a co ne. Pak můžete jako hračku použít různé vhodné větvičky, oříšky a jinou zábavu, která je pro hlodavce obvykle rovněž k snědku.

 • 0 Tyčový magnet – jak vypadá a k čemu se vám hodí?

  0.00 z 0 Hlasů

  Co je tyčový magnet? Magnet ve tvaru tyče, tyčky, válečku. Dnes jsou k dispozici většinou silnější neodymové magnety. Jsou to v současnosti nejsilnější běžně dostupné permanentní magnety, fungují bez elektřiny a udrží mnohonásobek své hmotnosti. K čemu se vám mohou tyčové magnety a magnetické tyčky hodit? Podívejte se na příklady použití v praxi.   Větší délka než průměr = magnetická tyč   Pokud je průměr kulatého magnetu větší než jeho výška, jedná se o magnetický kotouč, kotoučový magnet. Jestliže je magnet delší, než je jeho průměr, je to magnetická tyč, tyčový magnet.   Dvě magnetizace tyčových magnetů   Tyčové magnety bývají magnetizované dvěma různými způsoby – axiálně a diametrálně. Axiální magnetizace magnetu znamená, že má tyčový magnet póly na kruhových ploškách. Dvě magnetické tyčky se tak k sobě přicvaknou svými konci, čímž vznikne delší magnetická tyč.   Je-li magnet magnetizovaný diametrálně, má póly na svých delších stranách. Dva tyčové magnety s diametrální magnetizací se pak k sobě přicvaknou svými boky a můžete z nich sestavit například prstenec či náramek na ruku.   Neodymové tyče se dají snadno uchopit   Magnetické tyčky a tyče se dají dobře chytit rukou a přemístit, hlavně ty s klasickou axiální magnetizací na malých ploškách. Díky tomu magnet přicvaknutý na magnetické kovové nástěnce stojí a můžete jej snadno přemístit jinam.   Tyčové magnety mohou posloužit jako kancelářské magnety, magnetky na lednici, také při školní výuce nebo na prezentační a propagační účely.   Použití v automotive, průmyslu i propagaci   Tyčové magnety bývají součástí snímačů v automobilech a strojích ve výrobě, průmyslu, ale dobře poslouží také pro prezentační účely.   Tip: Všechny typy magnetů seženete na webu Unimagnet.cz   Díky tomu, že mají stříbřitou barvu, vypadá dobře, když pomocí nich přicvaknete například propagační plakáty v obchodě, vzorkovně nebo prezentaci na výstavě či veletrhu.   Tyčové magnety chrání stroje i vaše zuby   Jak mohou tyčové magnety chránit váš chrup? Zachytí šrouby. Bývají totiž součástí magnetických separátorů ve mlýnech i jinde v potravinářství.   Magnetická síla odstraňuje z obilí a dalších sypkých i tekutých hmot nežádoucí kovové feromagnetické částice, třeba uvolněné šrouby z kombajnů při žních, strojů i kovové piliny vzniklé obrušováním technologií. Jinak by se mohly kovové částice dostat třeba až do pečiva.   Silné neodymové tyčové magnety tak chrání vaše zdraví.

 • 0 Jak na pigmentové skvrny

  0.00 z 0 Hlasů

  Pigmentace není nic jiného než pouhé zbarvení kůže. Mnoho lidí se potýká s tzv. hyperpigmentací, tedy pigmentovými, slunečními nebo stařeckými skvrnami. Ačkoliv na nich není nic špatného, zejména ženy se častokrát snaží je odstranit. Jak? Pigmentové skvrny vznikají z různých důvodů. Někdy prostě přichází s věkem, objevují se při hormonálních změnách, způsobují je některé léky a byliny (např. třezalka) nebo nadměrné vystavování se slunečním paprskům bez ochranného krému. Prevencí tedy může být pečlivě se natírat opalovacím krémem s SPF ochranou. Domácí tipy na odstranění pigmentových skvrn Existuje několik babských rad s použitím běžných kuchyňských surovin. Není jisté, zda budou fungovat, ale vyzkoušet je můžete. Jablečný ocet: Smíchejte stejné množství jablečného octa a vody, naneste na tmavé skvrny a nechte 2-3 minuty působit. Pak opláchněte vlažnou vodou. Postup byste měli opakovat dvakrát denně. Aloe vera: Naneste gel z aloe vera na pokožku před spaním a ráno opláchněte vodou. Opakujte každý den. Aloe vera obsahuje aloin, přírodní depigmentační látku. Zelený čaj: Čaj louhujte 3-5 minut, pak nechte sáček vychladnout. Následně jím přetřete tmavé skvrny. Opakujte dvakrát denně. Černý čaj: Uvařte si černý čaj, nechte vychladnout a namočte do něj vatový tampon, pomocí nějž čaj aplikujte na pigmentové skvrny. Opakujte denně. Kosmetické přípravky proti hyperpigmentaci Kosmetické přípravky často také využívají přírodní extrakty. Typicky v nich najdete výtažky z červené cibule, lékořice nebo orchidejí. Používání krému je však jednodušší a pohodlnější pro ženu 21. století. Bělicí krém na pigmentové skvrny se dá sehnat za dostupné ceny, i když ty nejpokročilejší zesvětlovače od prvotřídních značek stojí kolem tisícovky. Nejlepší léčbou je tedy prevence. Léto se blíží, nezapomínejte tedy na opalovací krém.

 • 0 Jak používat pleťovou masku správně?

  0.00 z 0 Hlasů

    Pleťová maska dodává naší pokožce více výživy i hydratace, pomáhá regenerovat a zlepšuje její vzhled. Jak ji používat správně, abychom si z jejích účinků vzali co nejvíce?   Většinou máme zažitý jeden postup, masku jednoduše naneseme na pleť, počkáme pár minut a pak ji smyjeme nebo odstraníme vatovými tampony. Koncentrované složení pleťových masek může pomoci s čištěním, zklidněním nebo regenerací pokožky, musíme jí však dopřát čas a pleť na ni připravit. Jaké chyby nejčastěji děláme?   · Nepravidelnost v používání. Na masku si vzpomeneme nárazově, většinou jen když se někam chystáme a chceme vypadat dobře. Ideální výsledky a skvělý vzhled pleti však zajistí pravidelné používání, při kterém se nemusíme obávat nečekané reakce pleti nebo jejího podráždění. · Krátká doba působení. Rychle nanést masku, rychle odběhnout zapnout pračku a postavit vodu na kávu, rychle umýt a pokračovat v plnění každodenních povinností. Nenecháme masku působit ani tak dlouho, jak je doporučená doba, naše pleť si tak nestihne vzít vše potřebné. Péče o pleť vyžaduje svůj čas, měla by být spojena s relaxací a klidem. Najděte si svých 15 minut a nechte masku působit, zatímco vy odpočíváte a nikdo vás neruší. · Nevyčištěná pleť. Předtím než naneseme masku, je potřeba pleť důkladně vyčistit, aby se účinné látky dostaly tam, kde jsou potřeba. Myslete na čistění pleti včas a zbavte ji makeupu i prachu, teprve poté aplikujte masku. Ideální doba pro pleťovou masku je po sprše, kdy je pleť z teplé vody napařená a póry otevřené, účinné látky se tak vstřebají. Samozřejmě lze ale masku použít kdykoli během dne.   Masku po uplynutí správné doby působení s ohledem na její typ a konzistenci jemně z pleti odstraňte sloupnutím nebo opláchnutím čistou vodou. Pleť nikdy nedrhněte hrubým ručníkem nebo žínkou, v případě potřeby použijte peeling.

Copyright © 2013 - 2024 All-bazar.cz