Cookie Consent by Free Privacy Policy website
 • 0 Vytvořte si vlastní značku doplňků stravy a čajů

  0.00 z 0 Hlasů

  V současné době je o potravinové doplňky obrovský zájem, zejména o produkty založené na čistě přírodní bázi. Pokud vám však v kamenných obchodech i na e-shopech chybí nějaká výživa, doplněk, bylinný čaj, případně kosmetika, chytněte šanci za správný konec a vytvořte si vlastní značku. Pravděpodobně si říkáte, že se jedná o nelehký úkol, nicméně existuje služba, která vám umožní uvést na trh doplněk stravy pod vaší značkou.   Provozujete fitness centrum? Zabýváte se výživou a zdravým stravováním? Prodáváte bylinky a doplňky stravy? Vytvořte si spalovač tuků či jakýkoliv jiný produkt pod svým brandem a slaďte obal se svou firemní identitou.   Nabídněte zákazníkům čaj na hubnutí a další doplňky Chcete v provozovně prodávat potravinové doplňky ve vlastním designu? Obraťte se na společnost Dr.Nek, která vám dodá požadované přípravky sladěné do vašeho designu. Garantuje vysokou kvalitu nabízených doplňků i čajů, účinnost u každého z nich je navíc prokázaná, takže nebudete pod svým jménem prodávat něco, co by vás pošpinilo.   Dr.Nek se postará o veškerou legislativu, tudíž si nepřiděláte žádnou práci navíc. V nabídce dané společnosti je sportovní výživa i potravinové doplňky, na které však dá vámi navrhnutý design a vašim logem, a to naprosto zdarma.   Buďte originální, prodávejte vlastní fitness výživu Služba osloví především provozovatele fitness center. Chcete se odlišit od konkurenčních posiloven ve městě? Fitness výživa s logem vašeho fitka je skvělý marketingový tah. Získáte si větší důvěru u svých zákazníků.   Jestliže nemáte čas navrhovat ještě design, tak se vám o to postará Dr.Nek, přičemž příprava obalu vyjde na 500 Kč za produkt.   Tak neváhejte a vyzkoušejte něco nového, litovat rozhodně nebudete, ba naopak svůj sortiment ještě rozšíříte.

 • 0 Jak zhubnout? Zkuste body wraps

  0.00 z 0 Hlasů

  Rádi byste zeštíhlili postavu, zpevnili pokožku a odstranili nadbytečnou vodu s toxiny? K tomu všemu vám pomohou body wraps, tělové zábaly, které šokují lidi po celém světě. Vypadá to skoro až neuvěřitelně, že nemusíte ani hnout prstem, a přesto zhubnete. V čem spočívá ono kouzlo? Po hubnutí bez práce touží velká část populace. Skutečně není nutné přidat pohyb a stravovat se střídmě? Věřte, nebo ne, po aplikaci body wraps odejdete o pár cm hubenější. Tělové zábaly body wraps zbaví tělo přebytečné vody Na aplikaci body wraps si vyhraďte asi hodinu a půl času. V salonu, kam se na tělové zábaly vydáte, vás nejdříve přeměří, abyste mohli naživo vidět okamžitý efekt. Někdy následuje masáž pro uvolnění a poté už se přistupuje k samotnému zabalení do speciálních bandáží. Bandáže jsou namáčeny v kaolínu, minerálech a cesmínovém čaji s odvodňujícími účinky, případně v jiných směsích. Zabalení budete vypadat trochu jako mumie, pak vás navléknou do speciálního obleku, aby vám nebyla zima, a několik desítek minut odpočíváte. Nic necítíte, pouze si užíváte klid a nicnedělání. Následně vás zase rozbalí a přeměří tělo. Jak je možné, že se dostaví okamžitý efekt? Již po první kúře v celkovém obvodu těla (měří se na několika místech) ubyde 5-30 cm. Některé salony dokonce nabízí vrácení peněz, pokud úbytek nedosáhne aspoň 5 cm. Jak si mohou být salony tak jisté účinky kúry? Je to jednoduché, body wraps z vašeho těla odstraní přebytečnou vodu, a tím skutečně zhubnete. Účinek nicméně není úplně trvalý, a proto je vhodné proceduru opakovat. Salony dnes nabízí i různé typy tělových zábalů. Například salon Dr. Nek nabízí Body Wraps Slim v antistresové, sportovní variantě či variantě se zaměřením na bříško. Poskytují také různé kombinace zábalů pro dosažení co nejlepšího účinku, zábaly jsou namáčené v různých směsích. Přijďte vyzkoušet například body fit wrap a o účinku se přesvědčte sami.

 • 0 Jaký typ nábytku zvolit do dílny? Jednoznačně vítězí plechové skříně

  0.00 z 0 Hlasů

  V případě, že máte na starosti nakoupení nového nábytku do dílny a šaten ve vaší firmě, případně si třeba zařizujete domácí dílnu, což je v dnešní době krize v důsledku pandemie nového koronaviru poměrně častým jevem, čeká vás výběr dílenských skříní. V tomto směru jednoznačně dominují plechové modely, a to hned z několika důvodů. Odolnost a stabilita – základní přednosti plechových dílenských skříní Zásadní je, aby dílenské skříně byly dostatečně stabilní a odolné, na vzhledu a designu zase až tolik nezáleží. Praktičnost a funkčnost jsou mnohem důležitějšími parametry. Právě proto je rozumné zvolit plechové skříně, byť třeba jen ty nejobyčejnější. Jsou totiž vyrobené z materiálu, který toho poměrně dost vydrží, dílenská skříň z plechu vám ve firmě či v domácí dílničce vydrží klidně deset a více let, pokud se zrovna někdo nerozhodne ji rozkopat a zdemolovat. Další důvody, proč zvolit plechové modely skříní Velkou předností, jíž se plechové skříně mohou pochlubit ve srovnání s ostatními modely, je snadná údržba. Tomuto materiálu totiž nevadí kontakt s prachem a různými tekutinami, s nimiž v dílně skříně snadno postříkáte, tedy kupříkladu olejem apod. Na dřevu by takovéto látky zanechaly nesmazatelné stopy a mohly by skříň poškodit, u plechové skříně však nic podobného nehrozí, stačí jen občasný běžný úklid, který ve větších firmách zcela nepochybně zajistí úklidová služba. Plechové skříně lze využívat k mnoha účelům. Dobře poslouží jako úložné místo pro oblečení zaměstnanců, v tom případě stačí zvolit nejjednodušší varianty. Dílenské skříně z plechu jsou rovněž praktické pro ukládání nepotřebného nářadí a dalších pracovních pomůcek. Asi nejlepším řešením je dílenská skříň s plnými dveřmi, která nejúčinněji chrání předměty uvnitř, v obchodech se však dnes dají pořídit například také plechové skříně s dveřmi, jež mají skleněnou či plastovou výplň, aby bylo vidět do jejich vnitřní části. Záleží jen na vás, jakému modelu dílenských skříní dáte přednost. Cenové rozpětí se pohybuje od jednotek tisíc korun u základních variant až po desítky tisíc za precizně provedené skříně.

 • 0 Nažehlovací obrázky spasí všechny maminky

  0.00 z 0 Hlasů

  Také neustále řešíte díry na kolenou nebo skvrny, které nejdou vyprat? Už se nerozčilujte. Nemusíte trávit hodiny v koupelně s odstraňovačem skvrn, ani pracně zašívat každou díru. Kupte za pár korun nažehlovací obrázek a vyřešte problém rychle a elegantně. Děti budou spokojené, a navíc možná zabijete dvě mouchy jednou ranou. Nažehlovací obrázky nejsou žádnou moderní vychytávkou, možná si je pamatujete i ze svého dětství. Stále existují a maminky si je stále chválí, protože jim šetří čas i starosti. Obrázek správné velikosti může chránit děti na silnici Nažehlovací obrázky koupíte v galanterii, případně na internetu. Například e-shop Altima.cz jich má poměrně bohatý výběr od krásných kytiček pro holčičky až po klučičí fotbalové míče. Altima je však obchod zaměřený na prodej reflexních prvků, a přesně proto má ve své nabídce i nažehlovací obrázky. Ony totiž mohou být reflexní a pak mají unikátní schopnost ochránit dítě při pohybu na silnici či u silnice. Oproti reflexnímu pásku mají jednu podstatnou výhodu – dítě si je nikdy nezapomene doma. Nažehlovací obrázek můžete nažehlit na jakýkoliv textil, na batoh to ovšem většinou nepůjde. Tam se vám bude hodit spíš klasická reflexní nášivka, i tu v e-shopu Altima.cz pořídíte. Podle obrázku si dítko pozná své oblečení Ve školce i ve škole se může stát, že i jiná maminka pořídí svému děťátku stejné oblečení jako vy. Jak ho potom nepoplést? Nejlepší je, když ho svému dítěti nějak označíte. Nejjednodušší je opět nažehlit pěkný obrázek. Inspirujte se tím, co má dítě rádo, pokud chodí do školky, našijte mu na oblečení stejný obrázek, jejž má ve školce na své skříňce. Pak bude hned jasné, komu tepláčky nebo mikina patří. Zakryjí nedokonalosti na oblečení Děti z oblečení rychle vyrostou, takže kupovat nové pokaždé, když ho ušpiní nebo v něm udělají díru, by bylo dost neekonomické. Raději použijte nažehlovací obrázek a máte vyřešeno. Je to rychlé a spokojené bude i dítko. Nakupte si jich zásobu a pak pouze nažehlujte. Na Altima.cz najdete i sady nažehlovacích obrázků a za velmi dobré ceny.

 • 0 Ozdobte zahradu moderním dětským hřištěm či domečkem

  0.00 z 0 Hlasů

  Pokud vašemu domu náleží prostorná zahrada, vyhraďte nějakou část pro dětské hřiště. Zatímco v kuchyni budete vařit, vaše děti si budou hrát v domečku a klouzat na skluzavce. Spojíte tedy příjemné s užitečným. Důležité však je sáhnout po bezpečném řešení, aby si vaše ratolesti neublížily. V následujících řádcích vám prozradíme, co všechno by takové hřiště mělo splňovat. V současné době je poměrně těžké dítě zabavit. Spousta ratolestí od útlého věku upírá svůj zrak na počítač, tablet či televizi, což však není pro jejich vývoj dobré. Dopřejte svým dětem pobyt na čerstvém vzduchu a zabavte je různými prolézačkami, houpačkami a dalšími atrakcemi. Fantazii se meze rozhodně nekladou Dětská fantazie je bohatá, a proto byste i tak měli přistupovat k výběru hřiště. Velké oblíbenosti se těší dětské domečky, z nichž si ratolesti udělají pevnost, hrad, ale i druhý domov. Budou tam trávit spoustu času. Jednou si zahrají na princezny a prince, podruhé zase na policajty a zloděje, přičemž domeček poslouží například jako vězení. Zapomenout nesmíte ani na skluzavky, jejichž délka je různá. Pohybuje se od 1 do 5 metrů. Záleží tedy i na věku vašich dětí. Zábava je nekonečná Trh je opravdu rozmanitý a v nabídce jsou různorodá řešení. Dávejte si pozor na to, z jakého materiálu jsou dětská hřiště vyrobená. Ideální je například severský smrk, ale zajímavou volbou je akát, jenž je charakteristický dlouhou životností. Složíte si dětské hřiště podle toho, co bude vaše dítě bavit. Vybírejte tedy jednotlivé prvky klidně s ním. Poradí vám, s čím si bude a nebude hrát. Obraťte se v této oblasti na společnost HEROLD – dětský svět a zahrada s.r.o., která má na tomto trhu dlouholeté a bohaté zkušenosti. V případě nejasností vám poradí. Všechna její hřiště jsou certifikovaná a splňují všechny normy pro bezpečnost.

 • 0 Praha likvidace aut – to jsou peníze na ruku i za váš autovrak

  0.00 z 0 Hlasů

  Potřebujete se zbavit nepotřebného automobilu v domácnosti? Zánovního, vysloužilého, bouraného či autovraku? Nebo by se vám hodila hotovost na ruku? Poradíme vám, jak na to. Jak prodat staré auto? Zahotove.cz je zajímavou službou, jež nám umožňuje vydělat i na automobilu, o který už nikde jinde neměli zájem. Velké autobazary o hodně staré vozy ztrácejí zájem, menší nám často nabídnou platbu za automobil až po jeho odprodání. Prodat bourané auto v bazaru je téměř nemožné, nepojízdný autovrak nejde prodat vůbec. Další možnost prodeje máme přes různé online bazary. Ale zde je každý potenciální zájemce nejistým, na obhlídku auta často nedorazí, tlačí na cenu a navíc nezapomeňte, že na takto prodávaný automobil dáváte záruku. A právě tu kupci využívají k dodatečnému získání slevy za automobil. A vůbec ne sporadicky. Stalo se nepsaným pravidlem, že se auta prodaná přes online bazary reklamují u soukromých prodejců. Výkup aut kdekoliv v ČR Služba Zahotove.cz funguje jinak. Praha likvidace aut – to není jediná oblast působení této služby. Firma vykupuje automobily po celé České republice. Automobil si navíc sama odveze zdarma i z té nejzapadlejší vísky. Vykupuje automobily jakéhokoliv věku a v jakémkoliv stavu, včetně bouraných a autovraků. Společnost likviduje též užitková a firemní vozidla, včetně strojů. Předběžnou cenu odkupu víte vždy předem díky online kontaktu se zástupci firmy. Jak rychle vše proběhne? Možná budete v šoku, ale vše je možné vyřídit již do 24 hodin s tím, že máte podepsané veškeré dokumenty i peníze v ruce. Ty vám zástupci firmy vyplatí hotově ve chvíli, kdy si od vás budou automobil odvážet. Se službou získáváte i další benefity Nemusíte připravovat žádné smlouvy. Veškeré dokumenty má firma připraveny. Jsou bez záludných právních kliček, velice jednoduché a srozumitelné. Podepíšete je při prodeji. Firma vám též poradí s administrativními věcmi kolem stornování povinného ručení. Dalším benefitem je, že při této formě odprodeje nedržíte na automobil žádnou záruku. Peníze, které za auto dostanete, jsou tedy skutečně finální a s automobilem nebudete mí více starostí.

 • 0 Začněte sezónu s novým fotbalovým dresem

  0.00 z 0 Hlasů

  Real Madrid má oblíbené bílé, Juventus se nejčastěji obléká do černobílé kombinace a v Liverpoolu jsou známí svojí typickou červenou. Pro každý fotbalový klub jsou jeho dresy tím nejdůležitějším symbolem, vyjádřením klubové identity. A nemusíte zrovna být hvězdou světového formátu, abyste na dres, který oblékáte, byli pyšní. Svůj originální fotbalový dres potřebuje každé družstvo bez ohledu na úroveň soutěže. I na chvostu okresního přeboru si můžete naplno užít pocit, kdy k utkání nastupujete v moderních dresech, odlišujcích se od těch, v nichž po trávnících pobíhají profesionální fotbalisté. Funkční dresy s designem, jaký si sami zvolíte Fotbalové dresy Jadberg takové jsou. Vyrábějí se z lehkých vzdušných a rychleschnoucích funkčních materiálů, jako jsou nanofit, coolfit, base ice nebo interm. Díky nim a sportovnímu přiléhavému střihu dres fotbalistu při zápase nijak neomezuje v pohybu, naopak mu poskytuje maximální možný komfort. Objednáte je na https://www.jadberg.eu/fotbal/dresy/. To, jak bude finální podoba dresu vypadat, si lze zcela libovolně přizpůsobit. Vsadit můžete na osvědčenou jednobarevnou klasiku, kostičky, proužky, barevné přechody či netradiční, například maskáčové vzory. V barevném provedení můžete ctít své klubové barvy, inspirovat se slavnými velkokluby nebo zvolit zcela netradiční a výjimečné barevné kombinace. Nedílnou součástí fotbalového dresu je také jeho potisk. Od natištěného čísla (případně i jména) hráče, názvu klubu a sponzorů očekáváte, aby na dresu dobře držely a vizuálně jej doplnily. Díky tzv. sublimačnímu tisku, který se na dresy Jadberg používá, toho docílíte. Jedná se o digitální tisk, lze tak vytvořit jakýkoliv barevný odstín. Dresy pro požární i další sporty Jadberg se však nespecializuje pouze na fotbalové oblečení. Stejně tak oceníte i dresy na další venkovní i vnitřní sporty, na své si přijdou například i sportovní hasiči. Dresy pro požární sport (https://www.jadberg.eu/pozarni-sporty/dresy/) jsou svými požadavky velmi specifické. Fungují částečně jako ochrana těla před oděrkami či jiným zraněním, musí velmi rychle schnout a být maximálně pohodlné. Často jsou typické netradičním barevným provedením.

 • 0 Ultrazvukové čištění nachází uplatnění na mnoha místech. Jaké jsou jeho přednosti?

  0.00 z 0 Hlasů

  Čistota a hygiena jsou v dnešní době stále důležitějšími pojmy. Platí to prakticky ve všech oborech a činnostech. Není proto divu, že roste zájem i o takzvané čištění na bázi ultrazvuku, které je velmi účinné a díky moderním přístrojům se dá aplikovat v řadě odvětví průmyslu, ale rovněž i v běžných domácnostech. Co jsou ultrazvukové čističky? Pakliže se mluví o takzvaném ultrazvukovém čištění, je k tomu zapotřebí si pořídit speciální přístroje. Například společnost EL-MIK je nabízí prostřednictvím webových stránek https://elmik.cz/produkty/ultrazvukove-cisticky v mnoha variantách, jež jsou vhodné pro fyzické osoby, ale také pro velké průmyslové podniky. Základní princip je však vždy stejný. Zařízení produkuje ultrazvukové vlny, díky nimž se v kapalině v přístroji vytváří desítky tisíc malinkých bublinek, s jejichž pomocí dochází k perfektnímu očištění vložených předmětů. Metoda je překvapivě jednoduchá, avšak mimořádně účinná. Ultrazvukem se lze zbavit i těch nejmenších nečistot, jež jsou často pouhým okem neviditelné. Použití ultrazvukového čištění Jak vidno z webu https://elmik.cz/produkty/ultrazvukove-cisticky, nacházejí ultrazvukové čističky uplatnění hlavně v průmyslu. Firmy si je stále hojněji pořizují v odvětví potravinářského, chemického a strojírenského průmyslu, tedy v oborech, kde se klade důraz na preciznost a čistotu vyráběných produktů. V domácích podmínkách se pak dají aplikovat malé ultrazvukové vaničky, v nichž lze velmi efektivně vyčistit třeba stříbrné příbory, různé náramky, řetízky apod. Společnost EL-MIK se kromě prodeje ultrazvukových čističek zabývá rovněž dodávkami a montáží ozvučovací techniky do škol, obecních rozhlasů, stadionů a dalších míst. Poskytuje i odborné poradenství a servis v této oblasti.

 • 0 Microblading nám ušetří starosti a vrátí krásu. O co jde?

  0.00 z 0 Hlasů

  Probouzet se každé ráno upravená, nestarat se o líčení a dobře vypadat i v bazénu a při sportu. Kdo by si to nepřál? Zázraky sice umí málokdo, ale microblading nás k tomuto snu může dost přiblížit. Co všechno pro to musíme udělat a na co se připravit? Jak získat zpět své krásné obočí Microblading je technika permanentního make-upu obočí. Na rozdíl od jiných metod, kvalitně provedený microblading je k nerozeznání od přirozeného obočí. Pohrává si s každým chloupkem zvlášť, proto vytetované obočí působí 3D efektem. Název trochu klame, protože permanentní make-up není ve skutečnosti doživotní záležitostí. Pigment se vnáší jen přibližně jeden milimetr pod kůži, proto se po čase vstřebá a je potřeba tetování obnovit. Do té doby ovšem máme klid od každodenního domalovávání a stínování obočí. Jak dlouho vydrží vytetované obočí? Jak dlouho si tedy můžeme užívat výhod microbladingu? Trvanlivost tetování je značně individuální a záleží na věku i stavu pokožky. Na starší a suché pleti vydrží barva déle. Mastnější pokožka naopak v sobě udrží pigment přibližně dva až tři roky. Některá studia nabízejí obnovení vstřebaného pigmentu za nižší cenu, než kolik stojí úplně první zákrok. Ten se pohybuje v rozmezí tří až šesti tisíc. Microblading obecně stojí víc než pudrová metoda. Ta má ale kratší trvanlivost a úplně nevytváří přírodní efekt. Pro koho se microblading hodí? Nechat si vytetovat obočí může téměř kdokoliv, nehledě na pohlaví a věk. I muži totiž mohou trpět ztrátou chloupků. Pro ně bude microblading ideální, protože jejich okolí ani nepozná, že nejde o přirozené obočí. Nadšení budou všichni, kteří přišli o celé obočí, nebo jeho část. Toto řídnutí přichází často v pokročilém věku, nebo je důsledkem nemoci, či chemoterapie. Microblading citlivě dokreslí prázdná místa a vrátí tak ženám i mužům ztracené sebevědomí. Tetování obočí ocení nicméně i ženy, které jsou už unavené každodenním líčením nebo pravidelným barvením obočí. Nabarvené obočí vydrží jen pár týdnů, namalované často nevydrží ani do večera. A přitom je obočí základním kamenem našeho obličeje. Určuje celkový výraz a zvýrazňuje oči i rysy tváře. Čím slabší je naše obočí, tím unavenější a starší vypadáme. Naopak výrazné obočí nás omlazuje, dodává nám šťávu a podtrhuje naši individuální krásu. Proto si tolik žen přeje mít výrazné obočí kdykoliv a kdekoliv, a to i po probuzení nebo večer po odlíčení. Máme se bát bolesti? Mikropigmentace obočí probíhá jen na horních vrstvách pokožky, která je navíc znecitlivělá anestetiky. Proto během zákroku necítíme víc než šimrání, maximálně lehkou bolest. Někteří necítí vůbec nic a jiní mohou mírně krvácet. Mezi normální projevy během procesu hojení patří i zarudnutí obočí a tvorba stroupků. Ty jsou nedílnou součástí a v žádném případě je nesmíme strhávat. Od případného svědění pokožky nám pomůže předepsaný hojivý krém. Microbladingu se proto nemusí nikdo bát. Nicméně i tetování má svá omezení. Nemůžou si ho dopřát například těhotné a kojící ženy, lidé s citlivou a problémovou pletí nebo s jinými vážnými onemocněními. Kdo si není jistý, jestli je tato metoda pro něj ta pravá, může se poradit s make-up artistkou. Správný a kvalitní specialista mu celý zákrok vysvětlí a probere s ním možnosti. Také načrtne výsledek a domluví se s klientem na odstínu barvy. Pokud některý z těchto kroků artistka vynechá, měli bychom raději změnit studio. Zasloužíme si totiž, aby naše nové obočí opravdu sloužilo naší kráse. Už jste byli na microbladingu, nebo se teprve chystáte? Jaké byly vaše zkušenosti?

 • 0 Prodloužený víkend ve vinařské oblasti Pavlov

  0.00 z 0 Hlasů

  Chcete se na chvíli odreagovat a zapomenout na každodenní strasti a povinnosti? Vůbec vás však neláká ruch velkoměsta? V takovém případě jeďte na jižní Moravu, a to na úpatí nejvyššího vrcholu Pálavy. Právě tam se totiž rozprostírá malebná obec zvaná Pavlov, která je známá především pro víno, pamětihodnosti a archeologii. Pavlov je současně jedna z nejstarších vinařských obcí. Příjemné prostředí, nádherná příroda, vodní rekreace. I z takového pohledu je možné poznat Pavlov, protože se nachází na území CHKO Pálava. V blízkosti jsou Novomlýnské nádrže, na kterých si přijdou na své zejména jachtaři. Co navštívit v Pavlově? Vyplatí se zůstat v dané obci několik nocí, abyste stihli zavítat na všechna významná místa, a proto si rezervujte ubytování, a to například v pensionu Florian (více informací najdete na webové stránce https://www.pensionflorian.cz). Poté, co se ubytujete, vyrazte na náves, kde na vás čekají selské grunty, barokní hřbitov i socha svatého Floriána. Podmaní si vás tamní vinařské domy se sklepy a barokními štíty. Další dominantou je kostel svaté Barbory. Udělejte si výlet také na zříceninu hradu Děvičky, která pochází z počátku třináctého století. Osídlení z doby mamutů dokazují zdejší archeologická naleziště. Proč se ubytovat v penzionu Florian? Ubytovacích zařízení najdete v Pavlově hned několik, ovšem ojedinělá atmosféra panuje v penzionu Florian. V penzionu je celkem 21 lůžek i s přistýlkami, přičemž tato kapacita je rozdělena do pěti prostorných pokojů a jednoho apartmánu. V každém pokoji je sociální zařízení. Penzion je po kompletní rekonstrukci, která proběhla v letech 2017 a 2018. V pokojích si opravdu odpočinete, tak neváhejte a rezervujte si několik nocí co nejdříve, protože i mimo sezónu bývá kapacita rychle naplněna. Vše o penzionu i restauraci najdete na https://www.pensionflorian.cz.

Copyright © 2013 - 2024 All-bazar.cz