Cookie Consent by Free Privacy Policy website
 • 0 Poradíme vám, jak správně vybrat batoh na kolo

  5.00 z 1 Hlasů

  Slunečné počasí se přímo nabízí k různým cyklistickým výletům mimo civilizaci. Jestliže však plánujete vyrazit někam na delší trasu, vyplatí se mít s sebou sportovní batoh, kam dáte všechny nezbytnosti, jako je svačina či náhradní láhev na vodu. Myslete na své pohodlí Každý cyklista ví, jak moc je důležité se při jízdě na kole cítit dobře. Na tohle myslete i při výběru batohu, protože jej budete mít po celou dobu jízdy na zádech. Z toho plyne, abyste vybírali pouze ergonomicky tvarované modely, které vás nebudou nikde nepříjemně tlačit a budou při nošení maximálně pohodlné. Ideální je také propracovaný systém na odvětrávání zad.   Co se týče objemu batohu, je to velmi individuální záležitost. Zamyslete se nad tím, co všechno v něm plánujete nosit, případně na jak dlouho hodláte vyrážet pryč. Je logické, že na krátké trasy vám postačí menší model přibližně do 20 l, naopak pro několikadenní výlety, kdy s sebou povezete podstatně více věcí, je vhodnější objemnější kousek. Pokud cestujete na kole opravdu často, mrkněte se i na outdoor batohy se zabudovanou lahví na vodu, jež mohou být velmi užitečné. Nepodceňujte rizika Pokud patříte mezi dobrodruhy vyhledávající adrenalin a nejvíce si užijete jízdu na kole v náročném a nebezpečném terénu, měli byste myslet i na nezbytnou ochranu svého těla. Pro tyto účely vám skvěle poslouží batoh s páteřákem, jelikož poskytne vaší páteři patřičnou ochranu, kdyby náhodou došlo k pádu. Vždy je lepší být připraven na všechno a nebezpečným situacím předcházet.   Velký výběr batohů na kolo i celou řadu dalšího zboží naleznete v bajkshopu Singltrek od tvůrců singltreků v České republice. Na jediném místě si můžete zakoupit všechno potřebné vybavení, díky němuž můžete vyrazit i na náročnější cyklistické výlety zcela bez obav.

 • 0 Chcete refinancovat hypotéku? Poradíme vám, jak na to!

  0.00 z 0 Hlasů

  Hypotéka každý měsíc ukrajuje řádnou část rodinného rozpočtu. Zdá se vám to moc? Zkuste hypotéku refinancovat. Možná se dočkáte nižší úrokové sazby nebo jiných výhod. Jak na to? Pořídit si vlastní bydlení něco stojí. To, že jste se upsali jedné bance ale neznamená, že u ní musíte setrvat po celou dobu, kdy hypotéku budete splácet. Když vám totiž jiná banka nabídne lepší podmínky, můžete odejít ke konkurenci. Náš tip: Porovnejte nabídky jednotlivých bank pěkně z pohodlí domova. Pomůže vám s tím online hypoteční kalkulačka. Když se řekne refinancování hypotéky Úrokové sazby hypoték i podmínky jednotlivých bank se liší. Proč toho nevyužít? Můžete díky tomu ušetřit i několik tisíc za rok a jet třeba na dovolenou. Refinancování hypotéky znamená splatit stávající hypotéku novým hypotečním úvěrem, který mívá nižší úrokovou sazbu nebo jiné výhody. Jak říká majitel fintech startupu hyponamiru.cz Miroslav Majer: „Měníme hypotéční trh! Refinancování hypotéky je velmi snadné a lidé se tohoto kroku nemusí obávat. Pokud chcete získat výhodnější úrokovou sazbu hypotéky, porovnejte nabídky všech bank a před koncem doby fixace začněte s vybranými bankami vyjednávat.“ Jak hypotéku refinancovat? Pohlídejte si konec fixačního období vaší stávající hypotéky. Zhruba dva měsíce předem se začněte zajímat o nabídky bank. Požádejte vaši banku o návrh úrokové sazby na další fixační období. Zajímejte se i o aktuální nabídku ostatních bank. Nabídla vám jiná banka lepší podmínky? Využijte jich. Rozhodněte se, zda budete refinancovat, nebo zda vše necháte tak, jak to je. Rozhodli jste se refinancovat? Oznamte tento záměr vaší bance a požádejte ji o vyčíslení zůstatku úvěru. Zkontaktujte novou banku a sjednejte si novou hypoteční smlouvu. Náš tip: Víte, že si můžete výhodné úrokové sazby zajistit až tři roky dopředu? Kdo totiž nechce riskovat růst úrokových sazeb, ten může hypotéku refinancovat i několik let před koncem fixace. Zajistí si tím aktuální úrokové podmínky, čerpat je ale začne až po skončení fixace. Na co si dát při refinancování pozor? Už při sjednání hypotéky se rozhodujete, jak dlouhé fixační období chcete. Nenechte si jeho výročí uniknout, ať nepřijdete o možnost ušetřit. Hlavně u hypoték s dlouhým fixačním obdobím se často stane, že vhodnou chvíli pro refinancování prošvihnete. Na co dalšího si dát pozor? Sledujte úrokové sazby a podmínky konkurence. Banky se snaží získat nové klienty, proto vám možná nabídnou lepší úrokovou sazbu, doplňkové služby nebo jiné výhody. Kvůli porovnání nabídek nemusíte obcházet banky, stačí využít služeb online hypotéčních specialistů. Ti se totiž mohou dostat i k nabídkám, které vy neuvidíte. Refinancování hypotéky je snadné a rychlé. Vše zvládnete z klidu domova, zabere vám to sotva pár minut, ušetřit ale můžete tisíce. Proč toho nevyužít?

 • 0 Jake jsou standardni rozmery matraci?

  0.00 z 0 Hlasů

  Jestliže už máte koupenou postel a sháníte pouze matraci, není co řešit. Změřte si rám postele a podle toho jasně poznáte, co hledáte. Pokud si postel teprve budete vybírat, máme pro vás jednu radu. Kupte si takovou, která bude aspoň o 20 cm delší než vy, jinak se vám bude špatně spát. Délku bychom tedy měli vyřešenou, ale jakou šířku matrace člověk potřebuje? Na tuto otázku není snadné odpovědět, jelikož každému vyhovuje něco jiného. Na některých jednolůžkách se pohodlně vyspí i dva Celosvětově nejžádanější jsou klasické matrace 90 × 200 cm. Mnoho lidí má však doma lůžka o rozměrech 140 × 200 cm – nespí na nich s někým, toto je stále ještě velikost postele pro jednoho. Příležitostně se na ní každopádně dobře vyspí také dva lidi. Zlatou střední cestou jsou pak matrace – 120 × 200 cm, ty se pořizují třeba i pro seniory, osoby s vyšší vahou či pacienty upoutané na lůžko. Do manželské postele je lepší pořídit 2 matrace Jak je to s velikostmi u manželských postelí? Tradiční je velikost 180 × 200 cm, do malých bytů si manželé pořizují i postele a matrace – 160 × 200 cm. Nejde o nic hrozného, vždyť už výše jsme uvedli, že i na šířce 140 cm se dobře vyspí dva lidi. Odborníci však doporučují koupit do manželské postele raději dvě matrace zvlášť. Každý z manželského páru má obvykle jinou hmotnost i jiné požadavky na tuhost. Bude se vám tak spát lépe. Nezapomeňte na správnou výšku matrace Opomínat byste neměli ani výšku matrace. Obvykle se pohybuje kolem 15 cm a čím vyšší matrace je, tím je to komfortnější. Musíte však vzít v úvahu, co vám dovoluje rám vaší postele. Aby v něm matrace dobře držela, nesmí oproti němu být příliš vysoká. Musí být v rámu ponořena minimálně z jedné čtvrtiny své výšky, proto si před výběrem matrace určitě změřte i výšku rámu. Pokud jste při koupi postele rozměry příliš neřešili a teď si zoufáte, že budete muset shánět rozměr matrace, který není běžně k dostání, nedělejte si už takové starosti. Existují prodejci, kteří jsou schopní zajistit i nestandardní rozměry matrací. Stačí jen zapátrat na internetu.

 • 0 Palivové dřevo je ekologické a cenově dostupné

  0.00 z 0 Hlasů

  V našich klimatických podmínkách se nevyhneme nutnosti vytápět po několik měsíců v roce obytné prostory. A to ani v posledních letech, kdy zima bývá vyloženě mírná. Výdaje za paliva tak výrazně zatěžují rozpočet všech domácností v České republice. Ceny energií neustále stoupají Plynové, elektrické nebo centrální topení je sice vysoce pohodlné, naši peněženku ale nešetří. Finanční náklady na něj průběžně stoupají a není pravděpodobné, že by se situace změnila. Majitelé rodinných domů, chalup, chat i mnoha dalších objektů tak často řeší vytápění tuhými palivy, případně je využívají jako alternativu. Topení v kamnech či krbu má řadu výhod Klasická kamna či krb dokáží skvěle a rychle prohřát místnosti za chladných jarních a podzimních večerů. Při extrémně nízkých teplotách pomohou udržet příjemnou teplotu. A mnozí z nás je na dovolené a víkendech využívají i k vaření. Palivové dřevo je ideálním topivem Palivové dřevo je jednoznačným vítězem mezi ostatními alternativami, jakmile máme krb nebo třeba krbová či kachlová kamna, pohled na živé plameny stravující dřevo nás zahřeje i na duši a zpříjemní nejeden večer. Palivové dřevo na rozdíl od uhlí nebo briket nezapáchá a dokáže v místnosti vytvořit příjemnou atmosféru. Jeho výhřevnost je přitom srovnatelná s hnědým uhlím. Navíc se jedná o obnovitelný zdroj energie, který lidstvo využívá už od pravěku. A v posledních desetiletích jeho zasloužená obliba opět stoupá. A dokonce je i nejekonomičtější volbou. Palivové dřevo bychom měli objednat s dostatečným předstihem My, kteří chceme šetřit jak přírodu, tak i rodinný rozpočet, bychom neměli nechávat objednání palivového dřeva na poslední chvíli. Prostory pro jeho uskladnění bývají po skončení zimy prázdné, není tedy třeba otálet. Budeme včas připraveni na chladné měsíce.

 • 0 Metropolevet je veterinární klinika se speciální péčí

  0.00 z 0 Hlasů

    Pro své domácí mazlíčky chceme vždycky to nejlepší. Vhodné krmivo, dostatek lásky, a když je problém, tak i náležitou péči. Přesně takovou nabízí pražská veterinární klinika Metropolevet. Na rozdíl od jiných se specializuje i na pokročilé zákroky, nemusíte si tedy dělat starosti, že by vás s potížemi poslali jinam. Metropolevet sídlí v Praze 9, ale mnozí klienti do ní jezdí i z jiných částí Prahy. Vyplatí se to. Ošetřují kočky, psy, fretky, králíky a jiná drobná zvířata, ročně jich ošetří více než 11 000. Moderní vybavení i pro náročné zákazníky Metropolevet není pouze obyčejná veterinární ambulance. Mají spoustu moderního vybavení včetně vlastní laboratoře. Během několika minut tak mají výsledky vyšetření moči a krve, disponují také ultrazvukem, RTG a chirurgický sál. Na klinice se totiž i operuje. Kastraci či očkování vám provedou všude, ale kde léčí ortopedické, stomatologické či onkologické potíže? V Metropolevet! Veterinární ortopedie, chirurgie i onkologie Veterinární ortopedie Praha – https://www.metropolevet.cz/service/veterinarni-ortopedie/ vám pomůže s poraněními končetin, kulháním, oteklými klouby, drhnutím v končetinách apod. Zlomeniny, vykloubení, ruptury vazů i osteoartróza jsou bohužel velmi častými komplikacemi drobných zvířátek. Metropolevet si však poradí se vším. Zajišťuje stomatologickou i oftalmologickou péči, řeší i onemocnění kůže. Různí lékaři jsou specializovaní na různá odvětví, vy se však můžete objednat online přímo ke konkrétnímu veterináři. V čekárně pak nebudete trávit půl dne. Ordinační hodiny jsou velmi příznivé. V pracovních dnech je otevřeno od 9 do 9 večer, v sobotu a neděli funguje pohotovost od 9 do 19 hodin. Přijďte se sami přesvědčit o profesionalitě veterinářů Metropolevet přijímá nové klienty, tak se neváhejte objednat. Váš mazlíček bude určitě také spokojený. Bližší informace najdete na veterinární chirurgie Praha – https://www.metropolevet.cz/service/veterinarni-ortopedie/.

 • 0 Trendy v moderním nábytku do ložnice

  0.00 z 0 Hlasů

      Cílem každé ložnice je navození uklidňujícího a harmonického pocitu pro příjemný a kvalitní spánek. Aby mohla tato místnost správně fungovat, musí být vhodně zařízená, s čímž vám mohou pomoci následující aktuální trendy v nábytku do ložnice. Světlé barvy a čisté linie Hlavní roli mají v ložnici uklidňující barvy často ve světlých odstínech. V první řadě je nesmírně důležité vytvořit prostor, kde se budete cítit dobře, takže se nebojte zakomponovat oblíbené barvy. Co se týká nábytku, naprostou nadčasovou klasikou jsou dřevěné postele. Díky přírodnímu materiálu a bytelnému zpracování vydrží dlouho a zároveň vyvolávají příjemný a útulný pocit. Do aktuálních trendů patří hlavně čisté a jednoduché linie bez zbytečných dekorací či jiného zdobení. Dřevěný dekor je navíc možné zkombinovat téměř se vším, takže stačí pouze vybrat ten správný odstín. Kvalitní lůžkoviny Kromě samotného nábytku hrají velkou roli také lůžkoviny. Ty by měly být co nejvíce kvalitní a v designovém provedení. Sice jde o detail, ale zároveň se jedná o velmi výrazný prvek každé ložnice. Pohodlí a příjemnost látky navíc přímo ovlivňuje kvalitu spánku. Nezapomeňte na chlupaté polštářky, dekorativní přehozy či například kusový koberec k posteli. Všechny tyto prvky by měly ladit s nábytkem a utvářet funkční a zároveň designové provedení. Chytře řešený úložný prostor V rámci minimalismu a vzdušnosti pokoje je potřeba vyřešit chytré umístění úložných prostorů pro oblečení a další věci. S tím výrazně pomáhají velké skříně, ale výborně poslouží úložný prostor pod postelí, kam je možné urovnat řadu věcí. Kromě velké šatní skříně zauvažujte také nad pořízením komody se zásuvkami, kam pohodlně umístíte například menší kusy prádla. A kde všechen nábytek do ložnice vyberete? Podívejte se na internetový obchod Atan.cz a nechte se inspirovat.      

 • 0 Reklamní pylon je atraktivní způsob propagace

  0.00 z 0 Hlasů

    V posledních několika letech si stále více firem začalo uvědomovat důležitost marketingu a propagačních materiálů. Soustředit byste se však neměli pouze na internetovou reklamu, přestože se momentálně nacházíme v digitální éře, značnou pozornost rozhodně věnujte i offline marketingu. Velké popularitě se těší světelná reklama spadající do rozsáhlého oboru signmakingu. V daném segmentu jsou zahrnuty všechny světelné reklamní prvky, jako je například i reklamní pylon.   Jaké druhy světelných reklam existují? Setkáte se hned s několika variantami, přičemž každá má své přednosti a úskalí. Prvně záleží na tom, co vůbec od takového reklamního nástroje očekáváte, protože třeba jednostranné panely mají jiný účel než pylon.   Jednostranné panely jsou v podstatě světelné boxy s hliníkovým, respektive plastovým tělem. Přední část tvoří plexisklo, případně jiné druhy plastů. Záleží na výrobních technologiích konkrétní společnosti. U jednostranných panelů bývá grafika dvojího charakteru, a to buď řezaná z translucentních fólií, nebo tištěná.   Oboustranné panely nacházejí uplatnění na budovách, kam se umisťují kolmo na fasádu, případně se zavěšují na strop. Záleží na tom, co vám dovolují prostory.   Jako další se nabízí světelné znaky a loga, hranou nasvětlené desky, prořezané panely a plexintarzie. Samostatnou kategorii tvoří reklamní pylon, totemy a věže, které se vyznačují výškou okolo dvou metrů, ba někdy i více. S reklamními pylony a totemy se setkáte docela často, aniž byste si to uvědomovali, například u čerpací stanice. Často bývají vyrobené z hliníkových konstrukcí, která zajišťuje jejich dlouhou životnost.   Kdo nabízí reklamní pylony? Jestliže hledáte specialistu na reklamní pylony, nabízí se vám jich hned několik, ovšem jen někteří dokážou nabídnout kvalitní a spolehlivé služby. V podstatě nezáleží na tom, jestli potřebujete reklamní pylon k obchodnímu domu, supermarketu či čerpací stanici, v každém případě je totiž nezbytné, abyste dokonale upoutali pozornost. Právě k tomu jsou stvořené totemy a pylony od společnosti PROST - orientační systémy.   Výše uvedený výrobce vsází na odolnost žárově zinkované ocelové konstrukce, přičemž si můžete zvolit libovolný tvar koruny reklamní věže. Standardem je jednostranný reklamní panel, ovšem výjimkou nejsou ani oboustranné. Zajímavě působí trojboká a čtvercová koruna. Jestliže máte specifické požadavky, určitě se o ně podělte, společnost vám dokáže vyhovět, pokud je to konstrukčně možné.   Obdržíte kromě jiného zpracovaný projekt, v němž jsou uvedeny veškeré specifikace včetně statických výpočtů, atestů a certifikátů. Tak neváhejte a obraťte se na firmu, která je zkušená ve svém oboru. Staňte se jejím dalším spokojeným zákazníkem.

 • 0 Víte, jak správně vybírat kancelářské židle?

  0.00 z 0 Hlasů

    Vybrat ideální židli, která bude splňovat všechny důležité požadavky, vůbec není tak jednoduchá záležitost, jako by se mohlo na první pohled jevit. Pamatujte si, že nemůžete koupit jen tak ledajaký kousek, ale musíte věnovat dostatek času samotnému výběru. Zdraví na prvním místě Je úplně jedno, zda kupujete kancelářskou židli pouze pro své osobní potřeby do domácí pracovny, anebo zařizujete rozsáhlé kancelářské prostory ve firmě. V každém případě je důležité, abyste vždy mysleli na zdraví toho, kdo na židli bude sedávat. Běžná pracovní doba trvá 8 hodin, což je na sezení poměrně dost. Z toho důvodu by židle měla být ergonomicky tvarovaná a vhodně podpírat pohybový aparát dotyčného.   S dlouhou pracovní dobou se pojí též pohodlnost. Nikdo přeci nechce trávit většinu času na nepohodlné židli, co tlačí. Pro komfortní sezení se vyplatí zvolit různé polohovatelné modely, které umožňují individuální nastavení sklonu židle. Výšku židle volte podle toho, jak vysoký bude kancelářský stůl, protože sedící osoba musí mít dostatek prostoru na nohy. Tření horní strany stehen o spodní část pracovní desky stolu je v každém případě nežádoucí. Myslete na praktičnost Se zařizováním firemních prostor se též pojí konferenční židle, jež nesmí chybět v žádné zasedací místnosti. Při jejich výběru nemusíte tolik dbát na ergonomičnost, jelikož na ně člověk sedá jen občas. Myslete však na praktickou stránku věci a rozmyslete si, zda chcete, aby se daly například stohovat či složit, až zasedání skončí. Vždy se také držte jednotného designu, jinak by prostor působil velmi nevzhledně a nesourodě.   Velký výběr kvalitních židlí nabízí například společnost PrimaŽidle.cz. Kromě kousků do kanceláře v jejich nabídce naleznete i dětské židle či jídelní stoly. Sečteno a podtrženo, zkrátka židle a nábytek prakticky do každého typu interiéru. Navštivte jejich e-shop a vyberte si z jejich rozsáhlé nabídky produktů přesně to, co aktuálně potřebujete.

 • 0 Chcete mít přehled v oblasti auto-moto? Čtěte tento magazín

  5.00 z 1 Hlasů

    V současné době sice existuje nespočetné množství magazínů, které se zaměřují na aktuální dění z automobilového a motoristického světa, ovšem ne všechny dokážou nabídnout praktické a ověřené informace. Často se setkáte s tím, že jsou v některých článcích faktické chyby, protože autor je špatně přeložil ze zdrojové stránky. Pokud hledáte vskutku kvalitní online magazín, jenž vám poskytne den co den notnou dávku informací o automobilech a motorkách, máme pro vás jeden skvělý tip. Představujeme vám online magazín Moto & CARs, kde si na své přijdou jak příznivci rychlých aut, tak i milovníci moderních technologií a nadšenci do motorek. Chcete se dozvědět také něco o financování? Čtete rádi o zajímavostech? V takovém případě je pro vás výše uvedený server jako stvořený. Články jsou rozdělené do přehledných kategorií V první řadě vás potěší, že motoristický magazín má články rozdělené do několika kategorií, takže zavítáte vždy do té, která vás zajímá. Přímo na úvodní stránce jsou nejnovější články z auto-moto světa. U snídaně si tak přečtete, co chystají jednotlivé automobilky za modely, jaké motorky spatří světlo světa či jaké události se ve světě chystají. Stejně tak automobilový magazín myslí na čtenáře, kteří se rádi dívají na videa. Podívejte se na video luxusního modelu Bugatti Royale nebo ultra rychlé motorky od NXT Motors. Všechno na jednom místě Internetový magazín má také stránku na sociální síti Facebook. Pokud ji budete sledovat, o nových článcích se dozvíte i přes Facebook. Server se nezaměřuje ale jen na aktuality ze světa automobilů a motorek, také vám poskytne praktické rady. Jak poznat stočený tachometr? Jak cestovat se psem v autě? Za jak dlouho po požití alkoholu můžete za volant? I taková témata v magazínu najdete. ­

 • 0 Ozvučte svoji obec moderním bezdrátovým rozhlasem

  0.00 z 0 Hlasů

    Obecní rozhlas je neoddělitelnou součástí našich obcí a ani v době informačních technologií svůj význam neztrácí. Je osobnější než třeba internet a pro mnoho lidí znamená nejsnadnější přístup k obecným informacím. Na instalace bezdrátového rozhlasu se specializuje již od roku 1994 firma EL-MIK. Skvělým řešením pro každou obec je bezdrátový rozhlas. EL-MIK nabízí nejmodernější dostupné zařízení pod označením BIS III. Právě tímto zařízením doporučuje firma nahradit staré vysloužilé rozhlasy v obcích. Systém je schválen Ministerstvem vnitra a je tak oficiálně vhodným i pro varování a vyrozumění o mimořádných událostech, jako jsou havárie, živelní pohromy, požáry apod. Současně jej lze samozřejmě používat i pro informování o životě v obci, různých událostech či pro komerční informace. Je bezdrátové řešení skutečně stejně dobré jako to drátové? Systém BIS II-digi je plně zálohovaný, a tedy funkční i při výpadku elektrické energie. Technické řešení umožňuje spuštění varování i v případě nepřítomnosti obsluhy v úřadě. Bezdrátový rozhlas na klíč EL-MIK nabízí řešení pro rozhlas bezdrátový zcela na klíč. Firma navrhne nejvhodnější řešení městského a obecního rozhlasu, zajistí jeho dodávku, montáž a zprovoznění celého systému. Zajistí rovněž zpracování studie a měření pokrytí signálu. Vždy nabídne řešení, které je cenově přijatelné pro konkrétní obec. Dále firma zajišťuje kompletní záruční a pozáruční servis rozhlasů, takže obec získává nejen dodavatele, ale současně partnera pro bezproblémovou službu s vždy funkčním zařízením. Profesionální ozvučení od EL-MIK Společnost zajišťuje i ozvučení škol školním rozhlasem, sportovních hřišť, kulturních zařízení, smutečních síní, hřbitovů či nádraží. Realizuje též kompletní dodávky a montáže zařízení pro jednotný čas, dorozumívacích zařízení, kamerových systémů a telefonních ústředen. Toto vše pro vás EL-MIK na klíč naprojektuje, dodá, namontuje a následně i bude v případě potřeby servisovat. Pro mikroregiony a obce je tak EL-MIK skvělým partnerem pro řadu praktických řešení a není nutné komunikovat s velkým počtem různých dodavatelů.

Copyright © 2013 - 2024 All-bazar.cz